Rychlodotazy č. 2

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod _maty_ 23. 6. 2021 12:34

dělá videa kde někdo vymyslí nějakou ultrapičovinu, resp včera nějaký nastříhání krabicového mlíka, někdo to tam pižlá dokola, dělá z toho pomalu origami a pak to jde nalít a mlíko teče všude okolo, pak střih na tohodle borce, jak chytně krabici mlíka, nůžky, střihne, nalije do sklenice a pak typické gesto s rukama.. vesměs toto je asi nejvíc jeho videií ale je to různý.. povětšinou prostě předělá složitosti na jednoduché.. hrozný bejkárny, ale očividně publikum si to najde, taky ho sleduju :D
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 23. 6. 2021 12:35

aha ja myslel ze je to nejakej fotbalista (jestli se bavite o tom cernochovi)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 23. 6. 2021 12:37

+1
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 23. 6. 2021 12:38

Jouda.III píše:Focus MK3, přední brzdové desky se montují šipkou nahoru nebo šipkou po směru otáčení kotouče? Děkuji

Muslimové to montují směrem na Mekku 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 23. 6. 2021 13:52

_maty_ píše:
LukasKoudak píše:tak 97kW vs. 70kW waaat

V tomto kontextu by me mel vypraskat daleko vic, ale on se dostal v podstate o predni kapotu, jako v takovem aute jsem necekal, ze bude borecek zavodit, fakt me dostal, a nemuzu rict, ze bych zaspal nebo se nesnazil.. mozna jsem mel o neco malo horsi rozjezd, on ten trivalec na uzkych gumach s posmolenou vozovkou neni zrovna etalon odpichu, ale pak uz jsem to tam skladal hezky za sebou a bohuzel no.. jsem mel za to, ze tam mozna jeden cas byl i nejaky turbomotor.. kua skoda ze nemam silnejsi liter, otazka v tehle rychlostech do nejakych 70-80kmh jak moc velky je to rozdil.. :hm

Silnejsi liter ma kilo mierne pod 10.
Tvoj za 11.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 23. 6. 2021 20:43

Nějaký tip na bazénový vysavač? Ne plně automatický, max. poloautomatický, s hadicí do skimmeru.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 23. 6. 2021 20:44

glider píše:
_maty_ píše:
LukasKoudak píše:tak 97kW vs. 70kW waaat

V tomto kontextu by me mel vypraskat daleko vic, ale on se dostal v podstate o predni kapotu, jako v takovem aute jsem necekal, ze bude borecek zavodit, fakt me dostal, a nemuzu rict, ze bych zaspal nebo se nesnazil.. mozna jsem mel o neco malo horsi rozjezd, on ten trivalec na uzkych gumach s posmolenou vozovkou neni zrovna etalon odpichu, ale pak uz jsem to tam skladal hezky za sebou a bohuzel no.. jsem mel za to, ze tam mozna jeden cas byl i nejaky turbomotor.. kua skoda ze nemam silnejsi liter, otazka v tehle rychlostech do nejakych 70-80kmh jak moc velky je to rozdil.. :hm

Silnejsi liter ma kilo mierne pod 10.
Tvoj za 11.

V kilu už je to mrtvé, tady jde o prvních 50-100m kde to umí celkem potáhnout.. pak to je už jen utrápené vrčení z motorového prostoru..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 6. 2021 16:25

Pokud mám koupené lístky přes idos na Leoše, pak navazující ČD a bude mít Leoš zpoždění, tak se to jak řeší?
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 24. 6. 2021 16:26

OMG :D
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 6. 2021 16:28

m.a.x.i.m.u.s píše:Pokud mám koupené lístky přes idos na Leoše, pak navazující ČD a bude mít Leoš zpoždění, tak se to jak řeší?

blbě :(
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 6. 2021 16:34

Problematicky, chápu :D
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 24. 6. 2021 16:37

m.a.x.i.m.u.s píše:Pokud mám koupené lístky přes idos na Leoše, pak navazující ČD a bude mít Leoš zpoždění, tak se to jak řeší?

Jízdenka platí i na následující spoje, pokud není zvýhodněná pro určitý vlak (lze doplatit). S případnou místenkou máš peška
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 24. 6. 2021 16:45

Díky moc. Na tohle místenka nebyla, tak pak by to mělo být v pohodě.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 25. 6. 2021 06:26

Jak dlouho platí průvodka elektronickýho receptu?
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 6. 2021 06:28

14dní. Měl bys to tam mít i napsané když si to rozklikneš :-)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků