Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 30 %  29%  [ 30 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 20 %  19%  [ 20 ]
Fakt se nebojim 34 %  33%  [ 34 ]
clany 4 %  3%  [ 4 ]
evlo 13 %  12%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 101

Odeslat příspěvekod hobitt 20. 6. 2021 07:25

Tak ono centrum Prahy staci videt jednou, hory maji co nabidnout porad
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 6. 2021 07:25

:D
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 6. 2021 07:29

MV_cz píše:Možná si místní restauratéři jen otevřeli pobočky v Peci, když Praha netáhne :D

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 20. 6. 2021 07:36

+63
(73/152)
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 6. 2021 07:48

:hm
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 6. 2021 08:58

To de
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 6. 2021 09:44

fricoolinek2 píše:
MgX píše:fricoolinek2 ještě chvíli a přijdeš s myšlenkou, že covid je vlastně výmysl, fejk, klam. Bohužel na ten klam zemřelo pár lidí, které jsem dobře znal. A dalších celkem dost skončilo v ne příliš dobrém rozpoložení ve špitálech.

Samozřejmě je dobré testovat. Jinak budeš vědět nic. Musí se snížit množství těch, kteří mohou covid roznášet. Ovšem ještě problematičtější budou návraty z ciziny.

Předpokládám, že Ty, jako fricoolinek2 bereš život, tak jak jde. Tedy život i smrt pro Tebe vychází na stejno. Je zbytečné se bránit, chránit, vymýšlet. Jednodušší je si užívat až do neodvratitelného konce. A kdyby se to dotklo v dramatické podobě Tebe, či někoho blízkého, zůstaneš v klidu doma a zemřeš smířen s tím, že součástí života je i smrt, byť často je smrt naprosto zbytečná a šlo jí předejít. Znal jsem pár takových a zajímavé je, že když se jim cokoliv stalo, rozhodně v klidu nebyli. Ale ostatním rad rozdávali habakuk.

fricoolinek2 píše: Jakýsi mrtvý zbytek.

Zajímavá analýza s výsledkem.


Je vidět, že ta hromada grafů na tebe udělala takový dojem a tvůj rouškofilní svět se natolik zhroutil, že zoufale začínáš kopat a demgogicky fabuluješ věci, co jsem nikdy nenapsal.

Fakt, že PCR test může pozitivně vyjít i někomu, kdo vylučuje jen jakýsi neživotaschopný a epidemicky bezvýznamný zbytkový virus je znám už rok.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koro ... domaci_pmk

Aby bylo jasno - opatření mají být krátká, rychlá, cílená, nezasahující do osobní integrity člověka a bez obav z vyšší počáteční investice. A hlavně EFEKTIVNÍ

Roušky (resp. jejch nařízení) jsou neúčinné, dlouhé, celoplošné a zasahující do osobní integrity člověka.

Ale *****.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 20. 6. 2021 09:46

Arnie J píše:kokos... nějaké shrnutí? :D

Sepsal jsem ti ho.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 20. 6. 2021 09:51

tak mohol si sa trochu rozpisat :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MirecBA 20. 6. 2021 09:55

inak zatial co som mal respiky, tak tesnili lepsie ako chirurgicke rusko, tie mensie maju nevyhodu, ze tahaju a boli ma z toho ucho pripadne hlava, ale tu chvilu v obchode s tym vydrzim

inak od zamestnavatela som dostal speci kvalitne SLOVENSKE nanoruska, chvalil sa , ze kvalita a ziadna cina, ak som to utesnil, neslo cez to dychat, cez to by sars cov 2 naozaj nepresiel, ale nedalo sa to bez pouzitia pasky utesnit :) takze funkcnost akoby som si dal pred hubu len stit
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod metyn 20. 6. 2021 11:18

MV_cz píše:Možná si místní restauratéři jen otevřeli pobočky v Peci, když Praha netáhne :D

Lednice, Valtice tady jsou zatím restauratéři normální, oběd od 150 do 250, polévka okolo 60, Standa (Bernard) 11 za 32, 12 za 39, takže vzhůru dolů na moravu, dědek
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 6. 2021 11:29

Chystáme se tam! Vydrzaj dedku, budeš pak čumět až ti zabusime na vrata :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já první 20. 6. 2021 11:58

Reprodukční číslo začalo stoupat. Brzy se bude zase zavírat.
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Skočte si do značky.
Já první
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 6. 2021 12:14

Tvoje máma se zavře. za to, že porodila takového idiota.
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 20. 6. 2021 12:26

metyn píše:
MV_cz píše:Možná si místní restauratéři jen otevřeli pobočky v Peci, když Praha netáhne :D

Lednice, Valtice tady jsou zatím restauratéři normální, oběd od 150 do 250, polévka okolo 60, Standa (Bernard) 11 za 32, 12 za 39, takže vzhůru dolů na moravu, dědek

Jaaj, za mesic tam jsme, uz mame zamluveny penzion nekde tam (snad, outsourcovano na manzelku)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků