Nová kuchyň

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 14. 4. 2021 13:46

MV_cz píše:kraje překreješ taky novou deskou a cajkoš

Tak to už je nastejno jak nová kuchyň
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 14. 4. 2021 13:57

tak zůstane korpus, poličky a možná pantíky :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 14. 4. 2021 14:34

Arnie J píše:... loupe se to fakt úplně všude, oni prostě použili lepidlo co po 11 letech přestane lepit...

nedá se to nažehlit ? (přilepit zpátky teplem ?)
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 14. 4. 2021 15:29

Zalepit a nehat tak :D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 14. 4. 2021 16:23

MV_cz píše:manža to ani nepozná https://www.autodily-pema.cz/foliatec-f ... -dip-400ml

ale že to trvalo, něž s tím někdo přišel :tleskani :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rosta12345 14. 4. 2021 18:13

Arnie J píše:no tak sláva :D

a teď mi teda napište, komu mám nechat udělat asi 50 nových dvířek v nové fólii :D


vykašlal bych se na foliovane dviřka, a nechal bych je udělat z lamina, pokud se nato necitíš sám tak stolaře
rosta12345
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod rosta12345 14. 4. 2021 18:18

Majkl píše:Tohle mi hlavně někdo řekněte, jestli se dá dřív nebo později očekávat obecně..? :-S


Už jsem to viděl u foliovanych dvířek ve více případech takže pokud to bude podobně staré, tak asi jo
rosta12345
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 14. 4. 2021 20:03

A nešlo by to takový tou věcí jak se dělají hrany zehlickou že se úplně do té hdf nebo mdf prostě nalepí?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 14. 4. 2021 20:21

glider píše:
_maty_ píše:pokud můžu, nakupuju pouze spotřebiče Mora..


Ja Bosch.

Jo, ted nam odesla mycka po 4 letech :)
Ale teda to je tim, ze se musi dneska trochu jinak pouzivat, ze se serou vsechny, jsem dostal skoleni od pana opravare (takovej pohodar), ale to sem nepatri.

Ja mam doma od kuchyn truhlare s OK kvalitou (nic extra), ktera je levnejsi nez ty zminovany velkofirmy, takze ja teda nemuzu na "zivnostnika" rict krivy slovo. Ale proste je potreba si ho "najit" a nekdy i trochu ohlidat.
Akorat je problem, ze nektery jiny zivnostnici uz dneska taky nevedej, co si za tech par policek rict. Ted mi cenila jedna mensi truhlarna tu kuchyn a to jsem se nestacil divit.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 14. 4. 2021 20:30

A v com je chyba s pouzivanim?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 14. 4. 2021 21:50

Nesmi se davat cela tableta. Jak tady nekdo psal, taky nam odeslo tepelny cerpadlo. Pan rikal, ze ho to docela slusne zivi tahle porucha. Jako asi si to clovek vymeni sam, co jsem na nej koukal, ale ze by se mi do toho extra chtelo, to teda rict nemuzu.

Ty novy mycky jsou mnohem vic eko nez stary, takze napousti mnohem mene vody, takze to je pak velkej nepomer a nejak to myslim to cerpadlo ucpe nebo co. Protoze tablety jsou roky rokouci stejne velky.

Tzn. dat jenom pul (klidne i jeste mene) tablety a jednou za 1-2 tydny nechat tu mycku projet na nejakej nejteplejsi program, vetsinou na 70 stupnu to byva, kdyz mas vic zasvinene nadobi treba. To slouzi misto ruznych cisticich programu (ktere bezi s prazdnou myckou) a zaroven si jeste poradne umyjes nadobi.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 14. 4. 2021 21:57

Tepelný čerpadlo v myčce, to je nějaká za 50k? A stejně to smysl nedává
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 14. 4. 2021 22:00

Davam na AUTO program - pise 3h, ale cas sa meni podla zaspinenia a teplota je 45-65°C.

70 stupnovy davam mozno raz za mesiac pripadne este menej.
Cistiaci program raz za polrok.

Cela tableta je vela?
Kua to by som nikdy nepovedal.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 14. 4. 2021 22:14

Já kupuju takový ty tablety co jsou měkký, dvacet v jednom a nevím, jak bych je měl dělit, tak v tom budu pokračovat.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod tslany 14. 4. 2021 22:15

Jinak odlupující polep na dvířkách je zlo, někdo nezavírá dvířka a všechno na doraz, a do toho otevřít troubu, a prostě během roku je to víc zkurvený, než za předchozích 6 let, achjo :-( To budu muset fakt zkusit teplem plus nějakým lepidlem dát dohromady.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků