Už je to tady (hlasovani)

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Jak jsem na tom s virem
Fakt se bojim a davam to najevo 24 %  28%  [ 24 ]
Fakt se bojim, ale schovavam to a hraju divalo 18 %  21%  [ 18 ]
Fakt se nebojim 29 %  34%  [ 29 ]
clany 3 %  3%  [ 3 ]
evlo 9 %  10%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 83

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 21. 11. 2020 23:49

Šéfe, chtěl bych přidat.

No tak přidej.
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 11. 2020 23:56

Bohužel..
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod powerball 22. 11. 2020 00:10

Moucha píše:Ze si par tech nahore nahrabe, nic vic. Jsem zvedav kdo si da dobrovolne anticovida aby mohl cestovat a nesedet doma, nebo se proste sejde 10tis lidi u baraku Prymuly a z jeho tela udelaji priklad, aby si to nikdo zase 20 let nedovolil

ja uz s tim pocitam ze si dam vakcinu mezi prvnima (asi na ni i budu mit narok v prvni vlne) protoze co se tyce cestovani tak cestovat chci, ale absolutne odmitam platit testy na covid.takze jina cesta neni no.holt jak se dneska do nekterejch zemi muze jen s vakcinou na treba zloutenku, brisni tyfus a nebo podobny sracky tak bude ted povinna vakcina i na koronaka.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod evlo 22. 11. 2020 01:01

To si nemyslím, že primulu někdo zabije, obecne se tu lidi za ***** nezabiji, podle mě velká chyba
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod evlo 22. 11. 2020 01:04

A me už taky přestalo bavit byt jediný kdo tu stim bojuje, zjevně to jeden člověk stejne nezmění
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MV_cz 22. 11. 2020 08:25

+3187
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Moucha 22. 11. 2020 09:17

powerball píše:ja uz s tim pocitam ze si dam vakcinu mezi prvnima (asi na ni i budu mit narok v prvni vlne) protoze co se tyce cestovani tak cestovat chci, ale absolutne odmitam platit testy na covid.takze jina cesta neni no.holt jak se dneska do nekterejch zemi muze jen s vakcinou na treba zloutenku, brisni tyfus a nebo podobny sracky tak bude ted povinna vakcina i na koronaka.

tak z té žloutenky tyfusu atd. cítím trochu rozdíl, tím jsem nadopovaný taky. Ale covid rychlo injekce nejen že zní, ale hlavně je vydírání za účelem obohacení určité skupiny lidí
Moucha
Gay inventář

Odeslat příspěvekod Jean ViC 22. 11. 2020 09:22

OTA21 píše:Hele jo, je to tak, ale zrovna státní sektor má možnost udělovat odměny, které se nedaní.....

Jde ale o *****, hlavně, že něco bylo a jede se dál.

Ať si hlavně vezmou dovolenou teď se jim bude pocítat i s těma odměnama zejo
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod OTA21 22. 11. 2020 09:41

Tak ono hlavně dost doktorů dosáhlo, díky těm odměnám, na placení "solidární daně" nebo jak se to jmenuje, takže šup, dalších 7 procent.

Hele sere pes, jedeme dál.....
96kW
OTA21
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 11. 2020 10:52

Presne tak, s timhle bohužel nikdo nic nezmuze a nez bejt jeste víc *****..
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod evlo 22. 11. 2020 10:54

OTA21 píše:Tak ono hlavně dost doktorů dosáhlo, díky těm odměnám, na placení "solidární daně" nebo jak se to jmenuje, takže šup, dalších 7 procent.

1. Tomu nevěřím
2. Jen at si to lidi vyzkousi, cim min budou firmy trvat na tom mít zaměstnance, tim, za současného stavu, lip

Letos jsem 2x odmítl lepe placenou práci, ze proste státu tolik dávat nebudu, ale tyhle.velky firmy podle mě potřebuji zaměstnance kvůli dotacím na tom proste Evropa funguje
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod garážmistr 22. 11. 2020 10:57

evlo píše:A me už taky přestalo bavit byt jediný kdo tu stim bojuje, zjevně to jeden člověk stejne nezmění

Máš pocit, že s něčím bojuješ?
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod harmiczek 22. 11. 2020 11:13

OTA21 píše:Tak ono hlavně dost doktorů dosáhlo, díky těm odměnám, na placení "solidární daně" nebo jak se to jmenuje, takže šup, dalších 7 procent.

Jojo máma už tam taky měla nějaký prachy do solidární daně...
harmiczek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 22. 11. 2020 11:16

powerball píše:
Moucha píše:Ze si par tech nahore nahrabe, nic vic. Jsem zvedav kdo si da dobrovolne anticovida aby mohl cestovat a nesedet doma, nebo se proste sejde 10tis lidi u baraku Prymuly a z jeho tela udelaji priklad, aby si to nikdo zase 20 let nedovolil

ja uz s tim pocitam ze si dam vakcinu mezi prvnima (asi na ni i budu mit narok v prvni vlne) protoze co se tyce cestovani tak cestovat chci, ale absolutne odmitam platit testy na covid.takze jina cesta neni no.holt jak se dneska do nekterejch zemi muze jen s vakcinou na treba zloutenku, brisni tyfus a nebo podobny sracky tak bude ted povinna vakcina i na koronaka.

Z pohledu běžného občana, turistického cestovatele, jsem si nevšiml, že bych třeba na slovensko, do rakouska, německa, francie, GB, USA, island, chorvatsko bylo potřeba očkování. Operovat tím, že při cestě do Burkiny Faso, nebo do nějaké podobné ***** se nechám naočkovat proti nilské horečce je demagogie.
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 22. 11. 2020 11:20

Někomu, nevím komu, tady vadí, že lidi můžou svobodně cestovat tam kam chtějí. Devizový příslib jsem nezažil, teda zažil, ale nepotřeboval prože mě 89 zastihl téměř v dětském věku. Nenapadlo mě ani v nejhorším snu, že by se mohla vrátit doba, kdy při cestě na lyže do rakouska budu potřebovat bumážku.
FIAT Barchetta 1,8
Zdeněk Málek
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka