Politicky produktivni koutek

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jouda.III 11. 9. 2019 14:16

Jack111 píše:Například
Jouda.III píše:Já teda nepamatuju, že rostly.

A rostly?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 9. 2019 14:22

Pak jsem ti napsal nekolik prikladu :D
Jack111
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jouda.III 11. 9. 2019 14:27

Jack111 píše:Pak jsem ti napsal nekolik prikladu :D

Já vím, třeba spotřební daň na cigarety. To ale nebyl výmysl vládnoucí koalice. Některým daňovým poplatníkům se "daně" zvýšili, některým zůstali nastejno, některým se dokonce snížili. Již jeden a půl volebního období nám tady vládne socanskokomoušká vláda. A nijak to nenapravila. Je někde něco špatně?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 9. 2019 14:47

Co cigarety? Ale třeba daň z nabytí nemovitosti. Jo ODS ji přejmenovala a změnila metodiku. Jak je vidět, na joudy to zafungovalo na jedničku. Nejen že na ni zapomínají, ale dokonce si myslí, že daň snížili :D
Jack111
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jouda.III 11. 9. 2019 14:50

Kolika procent daňových poplatníků se ta změna dotkla?
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 9. 2019 14:54

I kdyby jednoho, tak je to zvyšování daní, joudo.
Ale udělám ti radost, co třeba DPH? Dotklo se to už pro tebe dostatečného počtu lidí, ty cigareto?
Jack111
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jouda.III 11. 9. 2019 14:55

DPH ano, v době krize. Snížila sockomoušská vláda sazby, v době konjunktury? Zavedla ještě jednu sazbu, ale tam se toho moc nevejde
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 9. 2019 15:06

Jouda.III: Á už si zase vzpomínáš :tleskani
Snad to udržíš déle než posledně.
Jack111
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jouda.III 11. 9. 2019 15:09

Jack111 píše:Jouda.III: Á už si zase vzpomínáš :tleskani
Snad to udržíš déle než posledně.

Já ceny potravin až tak nesleduju, jestli se o 1% navýší DPH nebo si o 5% zvedne rabat obchodník, fakt neregristruju. Ale pořád nechápu, proč sockomouši, kteří to údajné zvyšování daní kritizují, nic v té věci nedělají
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 9. 2019 15:12

to je docela zvláštní, že nějaký navýšení o 1% neregistruješ, ale že někdo třeba o 1% to samý nesníží, to ti může prasknout žilka :D
Jack111
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jouda.III 11. 9. 2019 15:18

Proč by mi měla praskat. Když nechtějí snížit, tak ať aspoň drží hubu a nekritizujou kroky předchozích vlád. To je stejný, jak s tím třínohým invalidním intrikánským kriplem a Kosovem.
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 9. 2019 15:29

Jouda.III: Tohle si pamatuj, vrátíme se k tomu, jestli někdy v budoucnu tvoje milovaná ODS bude mít ještě premiéra :D
Jack111
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jouda.III 11. 9. 2019 15:35

Jack111 píše:Jouda.III: Tohle si pamatuj, vrátíme se k tomu, jestli někdy v budoucnu tvoje milovaná ODS bude mít ještě premiéra :D

Snažíš se podsouvat? Mojí milovanou stranou již dávno není ODS, resp. minulé volby jsem je nevolil. Určití lidé mně tam prostě vadí. A těžko říct, jestli bude mít po příštích volbách ODS premiéra. I kdyby se po jejich zádech vyvezla nějaká volební koalice (3-4?), tak si asi premiérské křeslo vydupají Piráti, protože to by snad byl jejich jediný koaliční partner
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 9. 2019 15:37

Právě. ODS je pořád slabá jak maličký jouda, na funkci premiéra této země v tuto chvíli ani zdaleka nemají.
Jack111
Štamgast

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 9. 2019 15:38

A jinak která strana je ta "tvoje?" Ať se pobavíme (během dlouhé chvíle než se dostanou k vedení).
Jack111
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka