Pryč

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod razputyn 14. 5. 2019 15:44

Pripadas si uz jako duchodce?
razputyn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powerball 14. 5. 2019 15:45

Vsak ja sem důchodce.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod PeTr7650 14. 5. 2019 15:51

glider: najdi si transbucegi, ale je otazkou, jestli to bude otevrene. je kousek od buku

Dole pod Buku je prd a delta je prujezdna jedine lodi, tam se s autem nedostanes /nejsou tam cesty/
Plyn na lanku je boží!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod ka-spel 15. 5. 2019 21:24

Powerball a spol. do Gruzie jste letěli kam? Dívám se na letenky a levně vychází Kutaisi. Uvažuji tam půjčit nějaký povoz a celé to projezdit.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 15. 5. 2019 21:29

prvne do tbilisi za sestku s turkish a podruhy leteli lidi s kteryma sem tam byl myslim wizzem kolem trojky do kutaisi.na auto je dobry tohle https://cars4rent.ge/
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod PeTr7650 15. 5. 2019 21:33

Lita tam neco z praglu, mam pocit
Plyn na lanku je boží!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod ka-spel 15. 5. 2019 21:47

Zatím jsem našel nejlevněji z Wizzem zpáteční z Vídně do Kutaisi za 2500 a dokonce na plánovaný čas 22.6. až 6.7. na kiwi.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod lu.kas 15. 5. 2019 23:46

Z Práglu i z Vidně lítá Wizz docela levně do Kutaisi. Do Tbilisi lítají jenom nenízkonákladový aerolinky.
Kutaisi samotný je o hovně, ale na půjčení auta a vyražení jinam dobrý.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 5. 2019 23:48

Wizz není lowcost?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod lu.kas 15. 5. 2019 23:51

No právě že je, však to píšu.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 5. 2019 00:18

V pořádku, sem se překouknul. ;-)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod glider 16. 5. 2019 00:49

Taktiez.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 5. 2019 00:50

V poriadku.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 5. 2019 07:22

glider píše:
powerball píše:v Konstanci sem nebyl a delta Dunaje uplne na spodku neni :)) u delty sem byl ve meste Tulcea, ale tam je nejzajimavejsi projizdka na lodi po ty delte a na to sem nemel cas takze nevim.V Rumunsku sem byl nahore v Baia Mare, tam je pekna uzkokolejka do Karpat, ale to je uplne mimo trasu.Jinak klasika - projet si transalpinu,transfagaras a hodne se mi libi rumunskej Banat.Hlavne Eibenthal.

Ooki, Transalpina z Bukuresti nie je uplne ideal, ale uvidime co sa s tym da robit. Dik.

Hmm to asi ne, my jsme se naopak zase až do Bukurešti nedostali :( Ze západu jsme pomalu dojeli do brašova a pak zase zpátky. Ale tak to byste mohli dát - v Brašově je pěkně a myslím že tam okolo v kopcích pučujou i kola. Pak klasika jako Bran - vystát si frontu a užít komerční zážitek, nám naštěstí začal mega slejvák, takže fronta zřídla a my se tam dostali rychle a uvnitř postupně uschli.
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 5. 2019 08:38

jsem se teď smál jednomu rusákoj až sem myslel, že mi dá přes hubu. Přišel vyprávět recepční, že přijeli z ruska do čech za sexem a že včera zaskoroval a ošukal ukrajinku :D já to slyšel a začal jsem se chlámat tak se hned na mě otočil a co mám za problém. Tak sem řikal, že je to vtipný jet z ruska do čech a ojet tu ukrajinku. Nějak to nedal a nesmál se jen zvedl hlas a v obličeji jako kdyby umřel, tak jsem šel raději do hajzlu :D
Moucha
Gay inventář

Předchozí stránkaDalší stránka