průměrný výkon garáže - výsledky&volná diskuze :)

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod eLzyx 22. 12. 2007 00:06

oliko píše:Ja mam dvojgaraz a kazde rano skrabem :D Co nespravis pre svoju lasku 8)

já měl taky dvojgaráž ... byla mi malá, tak jsem si koupil větší i s baráčkem 8)
Garáž je i vyhřívaná :mrgreen:
Přeci nenechám svýho mazlíka někde mrznout (ikdyž nedělám si iluze, teď určo ještě někde mrzne u stávajícího majitele :cry: )
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod Caddy 22. 12. 2007 00:38

jojo, dvougaraz je dvougaraz...vic aut zatim nemame :)) Spis naopak, obe chceme prodat a koupit misto toho jedno orpavdu poradne :)

Obrázek
Caddy
Amík roku 2006

Odeslat příspěvekod mokus 22. 12. 2007 05:18

147kw;2.0;4 a OT: fakt nevim k cemu to je kdyz s timto jezdim tak z 20%, jinak viz podpis...
2,0 TDI, haldex, 7DSG ..140PS
2,0 TSI, torsen, 6man. ..211PS pístní kroužky a ventily už cajk
EX A4 2,0 TFSI torsen, 6man. ..200PS
EX EOS 2,0 TSI 6DSG ..211PS
EX A4 Av.. torsen, 2,5 TDI, 6man ..180PS BAU
G-One, iP8, GEKKO GE-1
mokus
Nováček

Odeslat příspěvekod Polda_V6 22. 12. 2007 11:09

Jeje. Prumer uz asi nezvednu, co? :)

170kW; 3.0; 6
Polda_V6
Nováček

Odeslat příspěvekod HondaMan 22. 12. 2007 11:12

Caddy píše:jojo, dvougaraz je dvougaraz...vic aut zatim nemame :)) Spis naopak, obe chceme prodat a koupit misto toho jedno orpavdu poradne :)

My "bohužel" ano...
Včera byl muj Civic vykousán máminou 407kou, takže ted je v garáži mámin chrochták a tatikovo CRV a chudák civic mrzne na dvoře :-(
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 22. 12. 2007 11:19

oliko píše:HrdinaJanNo
Nova Impreza je cenovo dost mimo, ale jazdena ako alternativa k Leonu by sa uz dala :wink: STI aj tak nie je auto na bezne jazdenie. Ked sa budes chystat kupovat dalsie nove auto skus zvazit ci si nechas Leona a nedokupis nieco druhe. Ja som to spravil a nelutujem. Rozdiel co som planoval pouzit na kupu noveho som pouzil na dalsie auto.

Určitě bych si nechal LEONa, to je jasne. Ja jsem ale ten divnej člověk co si všechno spočítá předtim než do něčeho jde. No a STI ja na provoz strašně drahá. I kdyz si ji hezkou koupim třeba za 400 000 ale jenom jedna sada gum stoji třeba 40 000. No a jak rychle zmizi sami vite. Nehodlam si prece kupovat STI na to abych ji mel jenom v te garáži.

No ale druhé auto určitě bude. Von totiž bude i ten baračk s dvojgaráži. :) Jak se říká do roka a do dne. :)
HrdinaJan
Veterán

Odeslat příspěvekod King of Potato People 22. 12. 2007 11:47

caddy tak 300 kobyl v tom tvem dablo stroji by bylo pekelnych :D bys mohl jezdit jako poradnej nigga.

jinak camaro SS si kup... moooc rad bych se v tom profrcel, takze na nejakym sraaazku bych te bonusove oprudil :)
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod oliko 22. 12. 2007 12:39

HrdinaJan píše:Určitě bych si nechal LEONa, to je jasne. Ja jsem ale ten divnej člověk co si všechno spočítá předtim než do něčeho jde. No a STI ja na provoz strašně drahá. I kdyz si ji hezkou koupim třeba za 400 000 ale jenom jedna sada gum stoji třeba 40 000. No a jak rychle zmizi sami vite. Nehodlam si prece kupovat STI na to abych ji mel jenom v te garáži.

No ale druhé auto určitě bude. Von totiž bude i ten baračk s dvojgaráži. :) Jak se říká do roka a do dne. :) /quote]

Zalezi ako moc to chces. Mam auto na bezne jezdenie, druhe pre zabavu. Ked mam na to aby som jazdil jazdim, ked nato nebudem mat tak pockam a nasetrim. Ked po tom tuzim a stoji to za to, tak neni co risit. Lepsie ako snivat a nesplnit si sen. Mna jedna zadna guma stoji 10 az 25tisic, uz som v lete jedny zodral. Najhorsie je ze som na nich musle cakat 3 tyzdne a zmeskal som 2 zrazy :( Teraz vzime idem menit brdy, tlmice, ....
www.corvetteclub.sk

Corvette C4 5,7L 305Hp (1993)
Mustang Convertible V6 3,8L, 194Hp (2003)
Mondeo Titanium 2,2TDCI 175Hp (2008)
oliko
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod oliko 22. 12. 2007 12:44

HondaMan píše:
Caddy píše:jojo, dvougaraz je dvougaraz...vic aut zatim nemame :)) Spis naopak, obe chceme prodat a koupit misto toho jedno orpavdu poradne :)

My "bohužel" ano...
Včera byl muj Civic vykousán máminou 407kou, takže ted je v garáži mámin chrochták a tatikovo CRV a chudák civic mrzne na dvoře :-(-/quote]

Ja mam doma dvojgaraz, ale koli mojim laskam musim parkovat vonku :D Jedno miesto je pre Corvette ktora zimuje pod pachtou, druhe pre mazelku :) Mondeo a Pathfinder musia parkovat vonku a teraz oskrabavam okna :( Asi budem musiet postavit dalsiu garaz :)
www.corvetteclub.sk

Corvette C4 5,7L 305Hp (1993)
Mustang Convertible V6 3,8L, 194Hp (2003)
Mondeo Titanium 2,2TDCI 175Hp (2008)
oliko
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Zbynas 22. 12. 2007 14:00

84 kw, 2.3
NVidia GTX 1060 6GB, Intel Core i7-2600K @ 3,4 GHz, 16 GB DDR 3
Download 100 Mbps, Upload 100 Mbps, ping 8
VINOTÉKA U FREJKA
FREJK.CZ, FREJK.SK, FREJK.COM
Zbynas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 22. 12. 2007 14:03

[quote="Zbynas":*****]84 kw, 2.3[/quote:*****]

A válců koli, co??
HrdinaJan
Veterán

Odeslat příspěvekod Zbynas 22. 12. 2007 14:05

HrdinaJan píše:
Zbynas píše:84 kw, 2.3

A válců koli, co???/quote]
Jen 4 :?
NVidia GTX 1060 6GB, Intel Core i7-2600K @ 3,4 GHz, 16 GB DDR 3
Download 100 Mbps, Upload 100 Mbps, ping 8
VINOTÉKA U FREJKA
FREJK.CZ, FREJK.SK, FREJK.COM
Zbynas
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod -LK- 22. 12. 2007 15:06

m4lcolm píše:Na nové jsi neměl? :mrgreen:-/quote]

Otázka, jak konkrétně to myslíš. Na nové jsem měl, ale raději jsem koupil ojeté a zbytek investoval. Pokud tím "mít" myslíš to, že člověk dá za auto přes dva míče a ani to na stavu účtu nepozná, tak to jsem na něj opravdu neměl :-)
Přesně jak píše oliko, některá auta se nová kupovat nevyplatí.
Naposledy upravil -LK- dne 22. 12. 2007 15:13, celkově upraveno 1
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod -LK- 22. 12. 2007 15:12

m4lcolm píše:Je to můj názor a postoj - stejně jako si nekoupím použitý oblek od Versaceho. To je prostě noblesa od lesa. Podobně tak i majitel ojeté ameriky, který se posmívá třeba kupcům oktávek nebo i fabek...n/quote]

Máš na takovej názor právo, já si však auto nekupoval kvůli nějaké noblese, ale byl to můj sen, je dostatečně pohodlné, silné a luxusní. A než koupit novou oktávku, tak radši za podobné peníze tohle. A dodnes bych neměnil - kdybys přitáhl novou O2 Elegance s libovolnou dostupnou motorizací a mohl jsem to vyměnit, tak za předpokladu, že by to nebylo na kšeft, ale s tím autem bych doopravdy musel jezdit, by neváhal ani vteřinu (na kšeft bych to samozřejmě vzal, okamžitě prodal a koupil si novější model toho, co mám teď). Protože pokud pominu tu virtuální noblesu, o kterou nejde, je i devítiletá ojetina míle před takovou novou škodulí. S jedinou výjimkou - servisních nákladů.

Jinak, jak sis mohl všimnout, já se kupcům oktávek nebo fabek paušálně neposmívám, je to jejich volba, ať si koupí klidně kolo Olpran jako Mike Kluge, když jim vyhovuje. Já si taky koupím to, co vyhovuje mně bez ohledu na to, co si o tom bude kdejakej jouda myslet.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod metaljohn 22. 12. 2007 15:19

oliko píše:metaljohn: Tak chod do toho kym sa da kupit za normalne peniaze, dobre kusy uz budu len stupat na cene

Na to si ale ještě malinko počkám, protože mi je 18 :) Ale když na to budou prostředky, tak to jednou udělám.
MX-5 NB 10thAE, ex BMW E46 323i
Nikon D5000 + 18-105 DX VR
metaljohn
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka