Galerie.AutoRevue.cz – Pravidla a často kladené otázky

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pjanda 13. 6. 2006 10:14

Obecné informace

Veřejná fotogalerie na adrese galerie.autorevue.cz je určena především pro vás a vaše fotografie. Po přihlášení nebo registraci (použít lze uživatelské jméno a heslo platné ve fóru nebo na webu AutoRevue) můžete do své galerie nahrát libovolné fotografie, které souvisejí s auty a vším okolo nich, a následně je samozřejmě nabídnout k prohlížení ostatním. Stejně tak můžete pouze procházet, hodnotit a diskutovat fotografie jiných uživatelů.

Pravidla pro používání galerie

1. Držte se prosím tématu a do galerie ukládejte pouze fotografie, které nějak souvisí s auty. Nemusí nutně jít o auta jako taková nebo jejich části, s životem řidiče jistě souvisí i mnoho jiných situací, které lze zaznamenat na fotografie a které mohou zajímat ostatní. Přesto prosím respektujte určitou hranici, fotografie Tour d’Eiffel je sice hezká a zajímavá, ale na AutoRevue se jen proto, že jste do Francie přijeli autem, příliš nehodí.

2. Při ukládání fotografií se prosím pokuste zvolit co možná nejvhodnější kategorii, aby byla vaše fotografie později co nejsnadněji dohledatelná. Vytvořili jsme základní rozvětvenou strukturu kategorií, která umožňuje většinu fotografií zatřídit podle značky zachyceného vozu či jeho části, pro ostatní fotografie by měly posloužit kategorie jako Život řidiče. Počet kategorií se pokoušíme držet v co možná nejmenší a nejpřehlednější podobě, přesto uvítáme vaše návrhy na přidání kategorií nových.

3. Při nahrávání fotografií prosím dbejte na jejich autorskou čistotu a ukládejte prosím výlučně fotografie své nebo takové, u kterých jste si jisti, že je můžete pro publikaci v naší galerii použít. Byli bychom velmi neradi, kdyby prostřednictvím naší galerie docházelo k porušování autorských práv.

4. Při hodnocení fotografií přihlížejte spíše k obsahu fotografie, nikoli k jejímu technickému provedení. Nejsme webem o focení a zajímavější je pro čtenáře spíše obsah fotografie než její forma. A výjimečné auto má cenu zachytit i fotoaparátem v mobilním telefonu. Proto prosím mizernou kvalitu foto ostatním nevyčítejte, každý ale jistě ocení konstruktivní radu, jak provedení fotografie zlepšit...

5. V popisu nebo diskusi o fotografiích se prosím zkuste vystříhat používání vulgárních výrazů, na AutoRevue hovoříme slušně.

6. V galerii je zakázána reklama a odkazování na komerční stránky.

Často kladené otázky

1. Chodí mi e-mailem informace o reakcích na mé fotografie v diskusích, jak se jich zbavím?

Zvolte odkaz Profil v horní navigační liště galerie. Zde najdete seznam nastavených upozornění na vámi přidané fotografie, který můžete libovolně upravovat.

2. Přidal jsem dnes několik fotek a systém vypisuje, že jsem překročil limit. Proč?

V galerii je pro každého uživatele nastaven denní limit pro přidávání fotografií, který momentálně činí 3 fotky. Krom technických důvodů nás k nastavení tohoto limitu vede především snaha o rozmanitost galerie - kdyby se mezi posledními přidanými fotografiemi neustále objevovaly sady desítek fotografií od jednoho uživatele, galerie by byla pro mnoho prohlížejících nezajímavá. Proto prosím s tímto limitem počítejte a při přidávání nových fotek vyberte opravdu ty nejlepší, jejichž počet se do daného limitu vejde.

3. Chci smazat dříve přidanou fotografii, jak na to?

Přihlaste se a otevřete svou vlastní fotografii. Zde pod polem pro přidávání komentářů naleznete mj. políčko Smazat fotografii, které stačí zaškrtnout a následně zvolit odkaz Odeslat. Fotografie bude nevratně smazána.
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků