Líbí se vám nová Garáž?

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Je lepší nová Garáž, nebo stará?
Určitě nová 31 %  54%  [ 31 ]
Vyjde to nastejno 4 %  7%  [ 4 ]
Určitě stará 22 %  38%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 57

Odeslat příspěvekod martin.z (novy) 13. 4. 2005 16:20

No dobra tak uz nebudu tvrdit ze tam neni, kazdopadne ja jsem bud blbej nebo slepej nebo oboji a i ted po podrobnem navodu ji nevidim. A v odkazu od p. Brozi mi to pise "adresa nenalezena"..
martin.z (novy)
Nováček

Odeslat příspěvekod martin.z (novy) 13. 4. 2005 16:58

jo dekuji za tip. Seradit dle casu prispevku uz tedy nejak jde :-) ale stale se tu v tom nejak nevyznam jako v te stare, snad to casem pujde
martin.z (novy)
Nováček

Odeslat příspěvekod dushanski 13. 4. 2005 18:47

2 mfilip: mně nevadí to, že někde vyplňuju heslo, nebo mi ho tam systém vrzne automaticky, ale že vůbec někam musím vyplňovat mail a třebas spousty různých informací; vždycky se v duchu ptám, k čemu je komu můj mail? event. moje jméno, nebo třebas bydliště nebo třeba věk nebo stav? Kdo to kde ukládá, kdo mi bude čím zaplňovat poštu? Vždycky jsem měl pocit, že internet je svoboda, dostatečně kontrolovaná před samospádem tím, že administrátor může cokoliv, co se mu nelíbí prostě smazat, jaký je rozdíl mezi mazáním registrovaného a neregistrovaného příspěvku? Mám prostě odjakživa odpor k zápisům do různých klubů, pionýrem počínaje a politickou partají konče. Neustálé zápisy na oblíbené servery jdou zkrátka proti mému přesvědčení.
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod miho 13. 4. 2005 19:07

K registraci je nutno zadat pouze jmeno, heslo a email. Vsechny ostatni polozky jsou volitelne.
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod OndraZX 13. 4. 2005 20:04

Hlasoval jsem pro starou verzi, ale uz si zacinam zvykat - neni to zas tak spatne
Skoda Favorit, 1.3 135 LPG, 1989
Renault Clio, 1.4 16V, 2003
Renaul Megane, 1.6 16V, 2003
OndraZX
Nováček

Odeslat příspěvekod JardaB 13. 4. 2005 20:22

Taky jsem nejdriv nemohl prijit na chut nove verzi, ale dnes jsem se zaregistroval a zacina se mi libit. Hlavne prehled prispevku od posledniho prihlaseni. Taky editace je dobra, clovek se casto divi co napise :D A k mailu: pro tyto ucely mam anonymni mail, u ktereho je mi fuk, kolik tam chodi spamu, nebot ho nectu :P (tak 1 za mesic vsechno smazu)
Naposledy upravil JardaB dne 13. 4. 2005 20:35, celkově upraveno 1
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Brouk 13. 4. 2005 20:30

Nova garaz je absolutne na *****. Vubec se v tom neda vyznat, nemuzu najit temata ze vcera. Uplne jste to dokundili, prominte za vyraz, jinej se tam neda pouzit, krome vulgarnejsich.
Moje hodnoceni...znamka 5 - nejhorsi.
Brouk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miho 13. 4. 2005 20:45

Je tady prece identicky pohled na diskuze jaky byl ve starem foru:
http://garaz.autorevue.cz/search.php?search_id=new
takze vase rozhorceni nechapu.
miho
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Petr B. 13. 4. 2005 20:49

Brouk píše:Nova garaz je absolutne na ****. Vubec se v tom neda vyznat, nemuzu najit temata ze vcera. Uplne jste to dokundili, prominte za vyraz, jinej se tam neda pouzit, krome vulgarnejsich.
Moje hodnoceni...znamka 5 - nejhorsi.

Stačí si přečíst hned první diskuse v první části "Jste tady poprvé" a hned budete vědět, jak forum ovládat. Je ve všech ohledech lepší než to staré. K vulgárním výrazům se přece inteligentní člověk nemusí uchylovat...
Všechno hezké jednou končí...
Petr B.
Nováček

Odeslat příspěvekod p0etrik 13. 4. 2005 21:38

Petr B.: Co to je za obraz co pouzivate? Jaky autor? Moc se mi to libi.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Laff 13. 4. 2005 22:06

Nasel jsem zajimavy MOD pro phpBB:

http://www.phpbbhacks.com/download/4585
Laff
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jarda2 15. 4. 2005 11:17

Když si dám zobrazit jako staré foru, vlezu do tématu, vystoupím z něho do přehledu témat a jsem zase v novém. Znovu musím dát zobrazit jako staré. Proč? Jak to udělat, aby se mi to stále zobrazovalo jakos staré forum? (Samozřejmě do odhlášení.)
Jarda2
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukke 15. 4. 2005 11:27

Laff píše:Nasel jsem zajimavy MOD pro phpBB:

http://www.phpbbhacks.com/download/4585

Jo to by nemuselo být špatné.
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Nováček

Odeslat příspěvekod upír 15. 4. 2005 12:04

Pane Broža, díky za novou Garáž. Hlavně se mi líbí, že zatím přitahuje slušné lidi ochotné poradit a nepřitahuje to tolik posměváčky, ironiky a odsuzovatele všeho ostatního mimo jejich fantastický káry.
upír
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mfilip 15. 4. 2005 12:29

[quote="upír";Pane Broža, díky za novou Garáž. Hlavně se mi líbí, že zatím přitahuje slušné lidi ochotné poradit a nepřitahuje to tolik posměváčky, ironiky a odsuzovatele všeho ostatního mimo jejich fantastický káry.h/quote]
neboj se. Vlastimil Voboril uz je tady
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka