Rodinna dovolena s malymi detmi a garazniky

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 1. 2019 19:17

speleo píše:Nejhezčí je stejně mladá Mouchová a stará Mellová. A Drejkaa samozřejmě. A paní Orgasmicová by taky stála za hřích :) Jo a paní m4lcolmová je taky moc fajn.

Jéj, dejte fotky.. Tak pěkně to navnadil a nevím jak vypadá ani jedna.. :'(

Jinak my máme taky malé děti (2 a 4), ale nevím - moc tomu dálkovému cestování s něma nefandím, dyt to pro ně musí být utrpení, tolik hodin být zavázaní v sedačkách.. :hm :/
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 31. 1. 2019 19:21

Jim je to jedno když chrní
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 1. 2019 19:33

Nojo, jenže skoro pokaždé usnou už během prvních 15ti minut po vyjetí a nevím jestli by spali dalších třeba 5 hodin, nějaká pauza a pak dalších pár hodin jak by zvládali.. Ještě jsme tak daleko nemuseli jet (naštěstí)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 31. 1. 2019 19:34

Nám spali celých 9 hodin cestou tam a 11 cestou zpět :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 1. 2019 19:34

Mi decka sou. Nakonec jedeme na vysocinu na nejaky penizon vylozene pro decka. Hafo atrakci heren apod. Coz bude lepsi jak balaton
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 1. 2019 19:58

MarkFX píše:Nojo, jenže skoro pokaždé usnou už během prvních 15ti minut po vyjetí a nevím jestli by spali dalších třeba 5 hodin, nějaká pauza a pak dalších pár hodin jak by zvládali.. Ještě jsme tak daleko nemuseli jet (naštěstí)

Pokud pojedes pres noc tak by to melo byt ok a decka to normalne prospi, mozna se i vzbudi, ale ta cesta je stejne za chvili zase uspi..
anonymni

Odeslat příspěvekod Lukas063 31. 1. 2019 20:37

naše děti (momentálně 3+5) cesty do HR zvládají naštěstí bez problémů. Trošku jsme se před první jízdou s obouma báli, jak to daj, ale úplně v pohodě a od té doby se rok co rok vyloženě těší na noční přelet k moři, vyrážíme kolem 22-23 hod. z východu CZ, někdy usnou až v Rakousku, někdy v CZ... ale žádné otázky typu "už tam budem?" apd... ráno je probudí slunko někde na dálnici v HR a to už je pak k moři "kousek", takže 1-2 zastávky a cajk.
V CZ taky v pohodě, díky tomu, že máme poměrně rozvětvenou rodinu a každá část bydlí na jiné straně republiky, tak hodně jezdíme, děti se vždycky na návštěvu těšej (musí se jim něco naslibovat že jo :D ) a pak pohoda...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 1. 2019 20:51

My budem mít letos dovolenou týden na lipně, takže to bude asi nejdelší cesta pro letošní rok, trochu víc než přes půl republiky.. :D (narychlo jsem dal plánování do map a 366km, 4 hod jízda) :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 1. 2019 20:53

My jedeme https://www.chalupapohadka.cz

14-20.7. Kdyby se nekdo chtel pridat. Smradi 0,5 a 2,5
anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 31. 1. 2019 21:00

berete kola, projezdíte to tam na kole?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 31. 1. 2019 21:01

Ne my jsme lini :)
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 31. 1. 2019 21:07

gousi, kolik ty máš vlastně gousat, Meta
metyn
Veterán

Odeslat příspěvekod MirecBA 31. 1. 2019 21:14

goes píše:Mi decka sou. Nakonec jedeme na vysocinu na nejaky penizon vylozene pro decka. Hafo atrakci heren apod. Coz bude lepsi jak balaton


super a to som si uz objednam HU/SK slovnik a ty to zrusis
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 31. 1. 2019 21:16

Jako ze goes nepojede fakt na balaton? svet se v ***** obraci 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 31. 1. 2019 21:19

JA uz mu chtel psat kam vyrazime a on vymysli nejakou chajdu.
Obrázek
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků