Odbanujte spelea

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 23. 2. 2017 14:16

+2

-- 23. 2. 2017 14:17 --

Pojďme naspamovat hodně příspěvků, když už se tu počítaj :D
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 2. 2017 14:18

Nepočítaj.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 23. 2. 2017 14:18

Ok, tak tady jsem skončil a speleovi to klidně dejte na půl roku.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 2. 2017 14:20

AS: No neni to jedno..tahat do urazek nekoho dalsiho nezucastneneho je podle me trochu pres caru, ale ja nejsem ten, co o tom rozhoduje...a taky dle me je rozdil rict jsi pica nebo tva dcera/syn je pica.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 23. 2. 2017 14:23

Tak jistě, je to věc názoru a každý to můžeme mít nastaveno jinak.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod glider 23. 2. 2017 14:23

+1 no
EDIT to bolo na Slawalla
Naposledy upravil glider dne 23. 2. 2017 14:23, celkově upraveno 1
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 2. 2017 14:23

Tak já si tady třeba dělám ze svojí ženy ***** furt, někteří z vás taky (bohužel z té mojí, ne ze svých) a to se mám jako taky *****?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod salam01 23. 2. 2017 14:25

Aštar_Šeran píše:
brasci píše:A zmed aśynt si tu moze krizom krazom pisat len tak a skuseny veteran ako speleo ma schvalovanie? Garaz je v *****, cistej :(

+1

Pokud skončí speleo, zatímco pech s wolffím a aslyntem tu budou moci volně exhibovat, tak to tady asi ztratí smysl.

Všichni tři jmenovaní už v chládku taky byli. Navíc speleo neskončil, má jen nějakou – velmi krátkou – dobu na to, aby se zamyslel nad tím, kde jsou jisté hranice.
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod Hyza 23. 2. 2017 14:25

mello: uz mas miliardu prispevku?

proc ma speleo ban?

btw caute :)
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod D1.8T 23. 2. 2017 14:26

Přes čáru to imho bylo a tři dny mu neublíží.
1.0eb 5,6l/100km
D1.8T
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 2. 2017 14:27

Hyž: kdepak :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 23. 2. 2017 14:27

MELLO píše:Tak já si tady třeba dělám ze svojí ženy ***** furt, někteří z vás taky (bohužel z té mojí, ne ze svých) a to se mám jako taky *****?

:mrgreen:
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod Hyza 23. 2. 2017 14:28

jakoze za tohle?

"Vidíš to a já mám Jean Vica zaškatulkovanýho jako sociálního případa, kterej si nabrknul ošklivou tlustoprdku, má z toho mindráky, tak chlastá jak duha, neni schopnej si domů pořídit ani slušnej počítač, o autu ani nemluvě, v práci ani nakonfiguruje tiskárnu nebo nezapojí myš k počítači a přitom se vydává za ajťáka. Věřím, že taky něco nemusí být pravda, ale takto se tady prezentuješ ;)"

Co je na tom spatne? :D
Namluv si, co chceš.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Hyza
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 2. 2017 14:28

No já si tu diskuzi přečetl a jediný závěr, který z toho mám je ten, že se Speleo tentokrát opřel do něčích kamarádů víc než měl.

Mimochodem, to na co neustále tady odkazuje Malcolm je přesně opačně jak láska uvádí a každý si to může přečíst. Celý problém je jen v tom, že někteří "kamarádi" tady prostě nesnesou jakoukoliv kritiku (natož objektivní, o neoprávněné se ani nebavím).

Totiž i to, co tady teď Malcolm celou dobu tak ubrečeně (hlavně nenápadně) řeší je to, že sem ho upozornil slušně a trefně na to, že nadává ostatním za to, co sám dělá neustále (a k čemu se mimochodem i v tom tématu několikrát přiznal).

On je ale momentálně v partě, co si to jako může dovolit..., ale vzhledem k jeho zde vypoužívaným nickům je zřejmé, že ne vždy tomu tak bylo... Jen v tom vlákně o Hondě chlapec pourážel (před avizovaným prvním dochodem) dost nehezky Slawalla, Arniho a další... Ale na to už zapomněl.

Takže za mne.

Speleo ujel, ale dle mého názoru neporušil pravidla webu o nic víc, než tady minimálně obden předvádí Malcolm a další jiní... Jen měl Speleo problém v tom, že je momentálně se Salamem menší kamarád než Pajjoun a spol., což je z výsledku té diskuze patrné.

Kdybych měl počítat kolikrát mě tady podobným způsobem urazl Pajjoun a kolik nesmyslů tady šířili jiní, tak bych se z toho zbláznil. Jedni lhát můžou, druhý jsou banování za pravdu.

Ale to se tak nějak obecně ví a komu to vadí, ať se nechodí a nebo si dá pauzu a nebo ať si stěžuje jinde. Správce webu můžou dělat i jiní lidi, než ti co to dělají teď. Je možnost volby.

A na závěr. Psal sem to už jinde. Budiž Salamovi ke cti, že je pořád ještě daleko menší zlo, než třeba ten uváděný Malcolm. Ten kdyby byl nedejbože správcem tohohle webu, tak tady skončí sám... Sice pod 30 multinicky... ale bude si tady libovat... a konečně by zvítězil.

:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Hyza 23. 2. 2017 14:29

1. mas to dlouhy
2. neni to pero
3. budes blbec dozivotne.
Namluv si, co chceš.
Hyza
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka