Odstranění náhledů nahraných fotek

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kingfisher 11. 3. 2012 20:53

Mám dotaz: Je možno odstranit nebo někde zakázat ukazování náhledů na hlavní straně, potažmo vedle článků na autorevue (v případě, že ten co nahrává fotky nemá zájem o publicitu a pozornost)? Je také možné někde nastavit aby nebylo možné přidat k fotkám komentáře? (něco jako na youtube)
Kingfisher
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m_tsch 13. 3. 2012 09:47

Nevím proč by někdo něco nehrával na net a zároveň neměl zájem o publicitu.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kingfisher 13. 3. 2012 13:21

zcela logicky: někdo (jako třeba já např.) nemá zájem aby na fotky chodili lidi doporučovat co by měl nahrávat a vypisovat svoje nedůležitý názory na druh nahrávanejch aut.

pokud by uživatel měl možnost si zvolit zda bude fotka ukázaná na hlavní stránce, tak by ubylo množství zbytečných komentářů a toho kterýho uživatele by sledovali lidi co mají zájem o ty fotky a bavili se vyloženě o autech, a výrazně by ubylo stupidních dětinských komentářů.
Kingfisher
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 13. 3. 2012 17:14

Ten zákaz komentů se provádí takovým tlačítkem, který je momentálně skrytý...ale třeba na MM ho tam mají. Možná by se s tím dalo něco dělat... ;)
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 13. 3. 2012 19:37

A proč? Diskuse musí bejt.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 13. 3. 2012 19:49

na jednu stranu mi to přijde zbytečný, na druhou stranu když vidim, jak se tam vyblili někteří, co tam serou pořád ty samý tuctový auta, tak nevim. Ten zákaz diskuze by to řešil.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kingfisher 15. 3. 2012 23:20

m_tsch píše:A proč? Diskuse musí bejt.


Ano, to nepopírám... ale opravdu mi přijde otravný číst názory lidí na nahrávaný fotky (resp. druh narhávanejch aut). Nemá to nic společnýho s autama a akorát to zbytečně zabírá místo (a čas čtením těch zbytečných názorů). Z názvu Galerie uživatele je evidentní, že ta galerie patří uživateli - to že je veřejná neznamená, že každý bude uživateli kecat do toho co by měl nahrávat.

Je to každodenní boj sdílet tuto planetu se stupidními individui, já jenom hledám cestu jak si tento boj usnadnit.
Kingfisher
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pajjoun 27. 11. 2012 13:20

Galerie je asi rozbitá. Už je odpoledne a já nevidim žádnou novou fotku Berlinetty, přitom už jí tam určitě někdo musel dneska zkoušet nahrát přece. :-(
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 27. 11. 2012 14:17

Mě by třeba zajímalo, proč mám ban na fotky od Hummera, když jsem ho jen poslal na stránky bodka sk a nikdy jsem do něj neryl nějak nad míru:
http://galerie.autorevue.cz/showphoto.p ... user=92571
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 27. 11. 2012 14:19

Protože to je slaboduchej trotl, co nesnese kritiku? Stačí se podívat na jeho názory a druh aut, která obdivuje.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod eLzyx 27. 11. 2012 14:25

pokud obdivuju Hummer H1 nebo Geländewagen, tak jsem slaboduchej trotl? :shock:
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 27. 11. 2012 14:27

Nepřekrucuj a podivej se na jeho fotky, samý otuzený suv... Ty jsi trotl z úplně jinejch důvodů :-P
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod eLzyx 27. 11. 2012 14:29

no, dobře, tak děkuju za vysvětlení :mrgreen:
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 11. 2012 14:32

m4lcolm píše:Nepřekrucuj a podivej se na jeho fotky, samý otuzený suv... Ty jsi trotl z úplně jinejch důvodů :-P


ta sedla
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 27. 11. 2012 14:43

No jo, ale tak se ho na něco zeptám, on z evidentního důvodu neporozumnění otázce, mě odpálkuje výrazem, kterej v překladu znamená, že jsem blbec a pak ještě brečí u adminů?
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků