Galerie AutoRevue, plánované změny

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 30. 11. 2011 13:24

Plánujeme úpravy v galerii AutoRevue. Ještě se na tom nedělá, můžeme zatím vést diskuzi: jestli to má smysl, jestli je to hloupý nápad atd.

Nedávno jsme spustili novou galerii pro Abecedu zahrady. Používá úplně stejný systém jako galerie AR, ale hodně jsme ho zjednodušili. Jsou tam větší náhledové obrázky. Pryč šly všechny odkazy, bez kterých se galerie obejde. Je tam jen jednoduché hlasování Líbí/Nelíbí.

Přesně v tomto duchu bychom chtěli upravit i galerii AutoRevue. Na titulce by ale navíc byla sekce nejoblíbenějších fotek jako teď.

Co myslíte? Nevznikne pak kvůli tomu nějaká revoluce, hromadné odchody a mazání fotek? Chybí teď v galerii něco, co bychom měli přidat?
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod m4lcolm 30. 11. 2011 13:28

Chybí mi tam položka galerie podle jednotlivých uživatelů, jinak dobré.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod brasci 30. 11. 2011 13:29

Tiež si myslím, že je to dobré. Možnosť hladať fotky podla uživatelov musí byť.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 11. 2011 13:33

Mě spíš vadí, že mě to neudrží v galerii přihlášeného trvale
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod brasci 30. 11. 2011 13:35

No bolo by super, keby bolo prihlásenie na fóre a v galérii jedno a to isté.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eLzyx 30. 11. 2011 13:39

možná by nebylo špatné tam mít i systém tagů. Občas hledám nějakou fotku a nemůžu jí najít, protože není zařazená podle typu auta, ale u uživatele.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 30. 11. 2011 13:46

Hledání podle uživatelů by mi chybělo hodně. Když nějakou fotku v galerii hledam, tak opravdu hodně často přes tuhle položku. A ty tagy mi přídou jako geniální nápad. Jsem jednoznačně pro.
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod eLzyx 30. 11. 2011 13:57

otázkou je, jestli dát uživatelům volnou ruku v zakládání tagů, nebo je předdefinovat.
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod Pajjoun 30. 11. 2011 14:08

Asi bych klidně nechal volnou. Drtivá většina uživatelů má snad mozek a o ten zbytek byse holt postarali moderátoři, ale určitě by nebyl problém přibrat jednoho navíc. :-)
TS
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Surveyor 30. 11. 2011 16:50

Nechal bych ruku volnou. Co takhle okopirovat system tagovani z twitteru se zapisem do popisu fotky pomoci #hashtagu? Mozna by to ani nebylo tolik programovani navic :) Jen by to pak chtelo funkcni vyhledavani.
Autům nerozumím...
Surveyor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aikoN 3. 1. 2012 18:29

MELLO píše:Mě spíš vadí, že mě to neudrží v galerii přihlášeného trvale

Jo to mě tež štve, dneska jsem tam lezl několikrát a pokaždé vyplňovat uživatelské jméno a heslo, i když jsem zaškrtl políčko "trvalé přihlášení", je děs...
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod Slawall 3. 1. 2012 18:55

Jo, to je na *****. Pokaždé se musím přihlašovat znova, už se ani neobtěžuju zaškrtávat políčko, pro automatické přihlášení..prostě nefunguje.
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 3. 1. 2012 18:55

Funguje. Zkuste promazat cookies, je to zřejmě problém ve vašem prohlížeči.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod aikoN 3. 1. 2012 21:18

Problém v prohlížeči to být může, ale přijde mi nepravděpodobné, že by se z tohoto důvodu u mě tak dělo na každém počítači a v každém prohlížeči. Liší se pouze doba - někdy to funguje jen, dokud je prohlížeč otevřený (nikoliv tab), někdy to jde 3 dny, týden. Ale rozhodně ne tak bezproblémově, jako na fóru.
aikoN
Veterán

Odeslat příspěvekod pota 17. 1. 2012 20:54

Lidičky taky Vám nejdou poslední dobou uploadovat fotky? Vždy se to načítá a zůstane to viset na stejné stránce a navíc se vymažou vyplněná pole (fotka, titulek, popis). Nejde to na Chrome ani virusu IE. Zkusím Safari :D
pota
Štamgast

Další stránka