Nekompatibilní přihlašování na fóru a galerii..

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pota 6. 11. 2011 17:22

Zdravím,
doufám, že podobné téma tu už není a odkazovaný článek neexistuje. Jde mi o to, že na fórum se normálně přihlásím se svými log údaji (správnými samozřejmě :-D), ale pokud se chci přihlásit do galerie garáže, přesměruje mne to na jakousi "multilog" stránku (http://klub.mf.cz/Login.aspx?backSite=www.autorevue.cz&redirect=http://oldforum.autorevue.cz/login_newgallery.php), ale na ní mé log údaje nefungují. Dá se to nějak vyřešit mimo novou registraci?
pota
Štamgast

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 6. 11. 2011 17:37

Jo, vymaž cookies.
ultima__ratio
Inventář

Odeslat příspěvekod eLzyx 6. 11. 2011 18:33

a už se nepřihlásí vůbec. Ultimo neraď nesmysly. Je zpotřebí napsat adminům SZ, aby se na tvůj účet podívali.

Měl jsem ten samý problém. Podle mě se to týká některých prvních účtů (duben-květen 2005)
Naposledy upravil eLzyx dne 6. 11. 2011 18:35, celkově upraveno 1
eLzyx
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 6. 11. 2011 18:35

jo to nefunguje vic lidem, napis sem http://superforum.zive.cz/memberlist.ph ... rofile&u=3
Zdá se, že já smím být pouze doma,“ postěžoval si exministr.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod pota 6. 11. 2011 18:51

Bohužel jsem registrovanej přesně 15.4.2005 :-D. Tudíž maximální debilita :-D.
Ok napíšu mu :)
pota
Štamgast

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 6. 11. 2011 18:58

Tak dlouho registrovanej a máš v ranku teprve Nováček ??? :hm Systém pravděpodobně vyhodnotil, že málo přispíváš a zakázal ti proto galerii. :D
ultima__ratio
Inventář

Odeslat příspěvekod pota 6. 11. 2011 19:11

Tak před 6ti lety mi bylo 13, tak co bych sem psal? :-D To až teď mám co psát :D
pota
Štamgast

Odeslat příspěvekod jenyk103 6. 11. 2011 20:04

Adminům přímo nenapíše, nikdo z nich nemá uvedenou mailovou adresu ani možnost SZ (asi jsou stydlíni). Napiš sem: http://klub.mf.cz/passport/KontaktProPartnery.aspx
jenyk103
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 11. 2011 21:09

powerball píše:jo to nefunguje vic lidem, napis sem memberlist.php?mode=viewprofile&u=3

Radeji sem: memberlist.php?mode=viewprofile&u=2 Miho je programator, muze to resit primo.

Odeslat příspěvekod Tarwas 6. 11. 2011 21:11

taky jsem se nemohl nikam prihlasit, kdyz to zacalo pres my id nebo co je to za blbost... stacilo zaslat na mail nove heslo
Tarwas
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 11. 2011 21:11

jenyk103 píše:Adminům přímo nenapíše, nikdo z nich nemá uvedenou mailovou adresu ani možnost SZ (asi jsou stydlíni).

Trocha zbytecne mystifikace. Soukromou zpravu lze napsat komukoliv z nas. Neni treba pro ucely fora vyuzivat email.

Odeslat příspěvekod pota 6. 11. 2011 21:20

Majkl: psal jsem Markovi L., snad to byla ta správná "adresa".

Tarwas: No jenže nekrát jsem zadával svůj sms mail od VF a ten už dávne neexistuje. No a změnit se dá pouze na místě, na které se nemohu přihlásit :-D
pota
Štamgast

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 11. 2011 21:37

pota píše:Majkl: psal jsem Markovi L., snad to byla ta správná "adresa".

Ano, bez problemu.

Odeslat příspěvekod evlo 6. 11. 2011 21:42

Me to prihlasuje na evlobota, kvuliva mailu co mam na open id, no, co se da delat.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod eLzyx 6. 11. 2011 22:46

Tarwas píše:taky jsem se nemohl nikam prihlasit, kdyz to zacalo pres my id nebo co je to za blbost... stacilo zaslat na mail nove heslo

podle mě záleží na tom, jestli ses neregistroval do klubu čtenářů ještě před založením diskuzních fór. A pokud jsi v té registraci měl uvedenou jinou emailovou adresu, než jakou máš v profilu na garáži, tak se ti heslo nevygeneruje, nebo možná jo, ale dojde na bůhví jaký email
eLzyx
Veterán

Další stránka