Nové AutoRevue.cz: betaverze

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 20. 10. 2011 22:17

Jj, je to na reklamu, už jsem se ptal...
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 10. 2011 22:18

Hyza souhlas a maš červene srdce.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 20. 10. 2011 22:22

taky souhlas a dalsi srdce, samozrejme ze je to aby se tam nacpalo co nejvic poradne velky a blikajici reklamy
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stewo99 21. 10. 2011 07:12

Skutočne by bolo potrebne pouvažovať nad malou úpravou stránky. Pravdupovediac, kedysi som preferoval AR, teraz skor chodim na auto.cz. A AR navstivim len koli foru.
stewo99
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2011 07:27

Marek Lutonský píše:Pajjoun: Neblokujete nám náhodou reklamy? Zkuste ten doplněk vypnout.

Ne, na titulce reklamu neblokuju.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 10. 2011 09:57

Přestože se monitory zvětšují, stále platí pravidlo, že nejlépe se čte úzký text. Mimochodem aby to bylo ideální, měl by být ještě užší než máme.

Chtěli jsme udělat alternativní layout, který by byl víc do šířky, ale při návrzích to vypadalo hrozně. Viz jeden můj příspěvek v diskuzi pod článkem o novém AR - jsou tam i obrázky s náhledy těchto layoutů.

Stejná reklama by byla v úzkém i širokém, s ní to vůbec nesouvisí.

Ad bílá stránka: Zkuste prosím povypínat úplně všechny doplňky. Dělá to pořád?

Stewo: Úpravu jsme udělali v pondělí. Za pět dnů nepoznáme, jak přesně se změnilo chování uživatelů, na to je potřeba víc času. Ale pečlivě to zkoumáme, tomu můžete věřit.

Máme už za sebou první heatmapu, tedy grafické znázornění toho, kam návštěvníci na stránce klikají. Ta mě docela potěšila, například tím, že box s fórem na pravé straně funguje lépe, než když byl ve staré verzi dole. Toho jsem se trochu bál, pravý sloupec je trochu mrtvá zóna. Na druhou stranu přemýšlím, jak dostat trochu výš galerii, ta je trochu ztracená.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod burty s krenem 21. 10. 2011 10:30

to okno forum je zbytecne velke a ma dle mne zbytecne moc radku... vesla by se pod to nebo nad to klidne ta galerie.
no a posledni testy by mely byt videt nejvice, ne? je to prednostne o testech a ne o kecani. takze by to melo byt uplne nejvys...

ono to forum, cim min bude videt, tim lepe :D

-- 21. 10. 2011 11:37 --

no a kdyz uz jsme u toho, tak mi to prijde takove rozhazene :hm
nekolikrat se tam opakuje nazor, test, technika, design... pokazde v jine casti stranky a nejde to ani rozlisit, nebot to ma stejne velkou fotku. kazda rubrika by mela mit jasne dane parametry, at uz mistem nebo grafickym oznacenim. zmena fajn, ale je to fakt jak na auto.cz
VW Golf VIIIC 1.5 eTSI 110kw
Ford Fiesta ST 1.5 EB 147kw
burty s krenem
Demakokot
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stewo99 21. 10. 2011 11:24

to okno forum je zbytecne velke a ma dle mne zbytecne moc radku... vesla by se pod to nebo nad to klidne ta galerie.
no a posledni testy by mely byt videt nejvice, ne? je to prednostne o testech a ne o kecani. takze by to melo byt uplne nejvys...

ono to forum, cim min bude videt, tim lepe

-- 21. 10. 2011 11:37 --

no a kdyz uz jsme u toho, tak mi to prijde takove rozhazene
nekolikrat se tam opakuje nazor, test, technika, design... pokazde v jine casti stranky a nejde to ani rozlisit, nebot to ma stejne velkou fotku. kazda rubrika by mela mit jasne dane parametry, at uz mistem nebo grafickym oznacenim. zmena fajn, ale je to fakt jak na auto.cz


Súhlas
stewo99
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 10. 2011 11:57

Odkaz na fórum je z pohledu návštěvnosti velmi důležitý. O testech se ještě bavíme, ale jednorázově to jsou spíš takové běžné články. Čtenost získávají až postupně, jak někdo hledá konkrétní auta. Osobně si myslím, že příliš velké zvýrazňování posledních testů nepomůže - na rozdíl od fóra.

Články jdou na titulce chronologicky, nahoře jsou nejnovější. Barevné obdélníky jen upřesňují, o co zrovna jde - jestli je to video, článek o novém autě, jestli je to názorový text atd. Není to tak, že třeba vždy na třetím místě je názor a nikdy jinde.

Od tohoto se právě na webech upouští. Dříve byl na titulce blok pro jeden typ zpráv, další pro jiný typ, další, další, další... Jenže potom vidíme, že čtenáři stejně řeší jen hlavní část, kam přibývají nové věci a zbytek zaclání.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 22. 10. 2011 13:11

Já bych asi galerii hodil doprava pod tu část s diskuzí a testama, místo toho FB bloku, ten by moh' bejt klidně níž podle mě. A jinak už mi to funguje, žádná bílá plocha se nenačítá.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 3. 11. 2011 21:33

Marek Lutonský píše:Přestože se monitory zvětšují, stále platí pravidlo, že nejlépe se čte úzký text. Mimochodem aby to bylo ideální, měl by být ještě užší než máme.


A zkoušeli jste to formou sloupců? Ty by umožnily širší zobrazení při zachované šířce textu. Nemám ponětí, jak by to vypadalo na internetu, ale třeba noviny taky nejsou úzká nudle, nýbrž mají celou šířku krásně využitou.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sayza 4. 11. 2011 00:36

Malo informaci na spouste mista, neco na zpusob Blesku, mate taky nejakou alternativu, plan B?
sayza
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 4. 11. 2011 01:02

Zabalit to a jit kopat kanaly, doufam.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 7. 12. 2011 14:30

Vůbec se mi nechce zobrazovat základní stránka Autorevue.cz!?
Musím použít odkaz přímo na forum a i to trvá šíleně dlouho. Jiné stránky se mi načítají bez problémů. :hm
Co s tím?
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 7. 12. 2011 14:31

nemas adblock?
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků