Janda končí

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod 911 30. 1. 2011 01:36

Tak jsem byl prijemne prekvapen, jaky to pocet testu se vyrojil lednu na AR po celkem smutnem pustu a s nim i par novych nadejnych testmanu. Tak jsem cekal jen svetle zitrky, ale kdeze. Janda konci a s nim odchazeji i vsici novi testmani az na stalici Duchone... :-S

http://www.autorevue.cz/autorevuecz-od- ... redaktorem

O novem sefredaktorovi diskuze pod clankem, nechci predbihat, ale asi se mame na co tesit, tedy mate.
Never a frown with golden brown
911
Inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 30. 1. 2011 01:38

Škoda to jistě je ale hlavni je aby se to nedotklo garaže.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Deli 30. 1. 2011 02:31

ono by jí to neuškodilo...

ale škoda, že už nebudou žadné testy od pjandy :(
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 1. 2011 08:38

Já se přiznám, že už sem skoro zapomněl, že nějaké Autorevue je. :-[
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod PeTr7650 30. 1. 2011 08:45

ale nechal na rozloucenou krasnej test - http://www.autorevue.cz/default.aspx?te ... icle=21077
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 1. 2011 08:45

Tak já o autorevue vím díky tomu že je to součástí názvu tohoto fóra. Ale stejně jako lední revue mi to nic neříká.
myšpulín
Štamgast

Odeslat příspěvekod gewehr 30. 1. 2011 09:04

Zas by som tolko nevyplakaval. Je tu viacej ludi, ktori na AR prestali chodit uz davnejsie, prave preto ze kvalita clankov bola na zvracanie. Pisalci ako Duchon a podobni to rajtovali doprdele a prehladom davno. Clanky od Jandu boli jedny z mala co sa dali citat a myslim si, ze prave tento odchod znamena vznik niecoho noveho, kvalitnejsieho.
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod metaljohn 30. 1. 2011 09:20

"Clanky od Jandu boli jedny z mala co sa dali citat a myslim si, ze prave tento odchod znamena vznik niecoho noveho, kvalitnejsieho."

Neprotiřečíš si trochu? :-)
MX-5 NB 10thAE, ex BMW E46 323i
Nikon D5000 + 18-105 DX VR
metaljohn
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jandaxx 30. 1. 2011 09:21

Uvidíme. Byla doba, kdy jsem MF kupoval každý den. Považoval jsem jí za seriozní tisk. Pak nám jaxi zbleskovatěla a stal se z ní takový kultivovanější bulvár. Dneska jí koupím tak jednou za měsíc, když mne tam opravdu něco zaujme. Stejně to může dopadnout i tady. Přibudou články o pirátech silnic, o potřebě eliminovat "zlou" osobu blízkou a možná, že sem začne psát i uvědomnělý Standa Huml. Dokonce by tady mohla mít své pravidelné okénko i PČR. Tak holt zvednu kotvy a přesunu se o jednu www někam jinam.

-- 30. 1. 2011 09:22 --

metaljohn píše:"Clanky od Jandu boli jedny z mala co sa dali citat a myslim si, ze prave tento odchod znamena vznik niecoho noveho, kvalitnejsieho."

Neprotiřečíš si trochu? :-)

Myslím, že si neprotiřečí. Musíš to vnímat v souvislostech. Něčeho kvalitnějšího na jiné www :D
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod gewehr 30. 1. 2011 09:46

metaljohn píše:Neprotiřečíš si trochu? :-)
a co sa ti zda na tom protireciace si?
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod pjanda 30. 1. 2011 09:48

Tento okamzik musel jednou prijit, sam jsem si nemyslel, ze budu AR delat do smrti :-)

Nejsem natolik naivni, abych kvuli tomu ocekaval zvednuti vlny smutku. Nektere to nepotesi, jine ano, spouste lidi to bude jedno. To podstatne jsem rekl ve svem "parte" - vzdy jsem se snazil delat AR tak, jak jsem povazoval za spravne a s kolegy jsme prezentovali realitu nikoli zpusobem, ktery by se mel libit vetsine, ale zpusobem, za nejz bychom se nemohli stydet pred sebou samymi.

I kdyz jsme nesli za masovou oblibou, ale spise za konkretni cilovou skupinou, nachazely nase pohledy na vec v posledni dobe stale vetsi zastani, koncem roku jsme byli v listopadu i v prosinci mene nez 100 tisic mesicnich navstevniku za Auto.cz, ktere zije v docela jine rozpoctove realite.

Co se tyce testu, je to jen vec penez. Nemam problem jich vyprodukovat desitky za mesic, ale to nejde, paklize roky mate k dispozici rozpocet, ktery uzivi jednoho redaktora a par nadsenych externistu. Dlouho jsme to delali jen tak dobre, jak to bylo za danych podminek mozne, nikoli tak dobre, jak bych si sam bez ohledu na podminky predstavoval.

V tomto smeru doslo v posledni dobe k zlepseni, podarilo se s noymi kolegy vyladit podobu testu tak, aby si i pres vetsi mnozstvi drzely uroven, budoucnost ale soucasny koncept AR nema.

Noveho sefredaktora osobne lepe neznam, urcite si ale zaslouzi dostat sanci ukazat, co v nem je. Na druhou stranu nebudu zastirat, ze soude dle jeho prace je to ten typ novinare, vuci kteremu se dlouhodobe vymezuji.
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod gewehr 30. 1. 2011 10:03

Takze polozim jasnu otazku asi za viacere osoby tu. Kedy vznikne nejaka "mala", prehladna weblokalita, kde si bude moct clovek precitat nejake "normalne" recenzie na auta, aniz by na neho skakali tony informacii akoze z odvetvia (prepisane bezne tlacove spravy z F1 a podobne prkotiny, co sa objavuj skoro vsade), pripadne by tam nasiel uvahy analyzujuce problematiku motorizmu bez pristupu "rychlost je zla, ano". Rovnako by clovek ozelel radobyvtipne clanky ako napr. od Duchona, ktory si trapnost zamienal so zmyslom pre humor.
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář

Odeslat příspěvekod King of Potato People 30. 1. 2011 10:12

Nu teď jsem na homepage zavítal občas, teď tam budu ze zvědavosti častěji a pak tuším vůbec...

dohledal jsem si pár výtvorů nově nastupujícího a :shock:
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 30. 1. 2011 10:23

jandaxx píše:Uvidíme. Byla doba, kdy jsem MF kupoval každý den. Považoval jsem jí za seriozní tisk. Pak nám jaxi zbleskovatěla a stal se z ní takový kultivovanější bulvár. Dneska jí koupím tak jednou za měsíc, když mne tam opravdu něco zaujme. Stejně to může dopadnout i tady. Přibudou články o pirátech silnic, o potřebě eliminovat "zlou" osobu blízkou a možná, že sem začne psát i uvědomnělý Standa Huml. Dokonce by tady mohla mít své pravidelné okénko i PČR. Tak holt zvednu kotvy a přesunu se o jednu www někam jinam.

Pod MF myslíte Mladou frontu DNES? Tyto noviny ale vydává společnost Mafra, nikoli Mladá fronta, pod kterou je AutoRevue. Často se to plete. Mafra potom vydává iDnes, jehož součástí je Auto iDnes.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod jandaxx 30. 1. 2011 10:34

Aha, tak díky za upřesnění. Opravdu se to plete. Zvlášť asi pro nás běžné čtenáře.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Další stránka