Vzpominka na padle garazniky...

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod garážmistr 29. 10. 2020 08:37

Cargo lítal taky.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 29. 10. 2020 08:41

Car go space?
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 29. 10. 2020 09:00

Sem nepadnul. Díky cargu lítám tak že padám na držku, se v podstatě nezastavím. Aktuálně mám tak 90% letů cargo a výjimečně PAX. 777 se ukázala evidentně jako money maker v týhle době pokud to firma umí. Kolegové na čistě PAX letkách už buď kolegové nejsou, nebo jsou rádi že se drží.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 10. 2020 09:05

No nazdár, takže není čas ani na garáž za letu? :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 29. 10. 2020 09:05

A tak zijes, gut.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 29. 10. 2020 09:08

čas je, ale nemám zájem se tu názorově bít s kozou a nechávat se k jeho radosti banovat
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 29. 10. 2020 09:09

koza už tu není
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 10. 2020 09:09

goes tu teď není, ale zase se nám vrátil evlo 8-D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 5005 29. 10. 2020 09:22

Goes je v karanténě?
5005
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tslany 29. 10. 2020 09:23

A jak dopadl quad na autě se zaměřovačem?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 10. 2020 09:27

MV_cz píše:goes tu teď není, ale zase se nám vrátil evlo 8-D

:oboze :oboze
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 29. 10. 2020 09:35

Popravdě.. nevím. Auto jsem stihl převézt na poslední chvíli z Mnichova do Prahy a od té doby jsem nebyl doma. Vše řídím na dálku. S BMW jezdí občas táta, s Mercedesem občas soused. Motorku jsem koupil a udělal jen přes Whatsapp a mám z ní jen fotky v iPadu. Takže netuším vůbec nic. Kromě toho že občas vidím na CCTV zloděje jak mi tam kolem toho chodí. Takže nevím, evidentně to svítí jak svině. David ze Sviť Líp to dělal 3 měsíce, musela se k tomu vyrobit a naprogramovat logika, na zakázku se k tomu dělala elektroinstalace aby to nějak vypadalo. Měsíc řešil jak tam do toho toho světlometu poskládat a synchronizovat protože to má natáčení do zatáčky a pak se ještě řešil můj požadavek aby to auto mělo DRL, ale aby to nenarušilo vzhled auta. Takže se David udělal z mlhovek dualy, kdy funkce mlhovek jako v originálu byla zachována, ale současně fungují i jako DRL ale v jiném výkonu a do toho se zase řešilo jak to udělat aby to pochopila elektronika auta a nesvítila kontrolka mlhovek když svítí jen DRL režim a na druhou stranu aby to nehlásilo ani závadu na světle. Pak ještě musel řešit obrysovky protože to tímhle přišlo o obrysovou žárovku...Myslím že litoval že mi to jako nápad navrhnul. Jinak jsem tam přišel, že at vymění normálně jen projektor za bixenon… nakonec si z toho udělal referenční projekt. Časem třeba budou fotky až se auto podaří nějak vyfotit což moc nejde když tam ted nejsem a ještě si myslím do léta ani nebudu.

https://youtu.be/U_X4biCzNeE
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 29. 10. 2020 09:40

*****, namieste zastretlit nic ine.

Co ukradli?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 29. 10. 2020 09:49

glider píše:*****, namieste zastretlit nic ine.

Co ukradli?


Mě naštěstí nic. Celý týden nám z našeho "bytového komplexu" něco mizelo. Támhle vykradená garáž, támhle sklep a až ta partička došla ke mě. K jejich smůle jsem tam nechal dát senzory a alarm. Takže jsem hnedka věděl že mi tam někdo chodí. Koukal po skútru, ale vypojil jen udržovací nabíječku, kterou se snažil alespoň ukrást, ale venku jsou jen kabely, nabíječka jako taková jen buď pod sedlem, a druhá v kufru auta. Pak šla partička do garáže souseda. Máme sousedskou Whatsapp skupinu takže tam hned vtrhlo pár sousedů, sice to o 2 minuty nevyšlo, ale polizei je pak odchytila někde na ulici.

Takže takhle já si užívám vozový park
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 29. 10. 2020 09:51

Zlamat ruky nohy nic viac si nezasluzia *****.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků