Vzpominka na padle garazniky...

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 11. 2019 17:22

powerball píše:no tam je to uplne v *****.proto chodim i pro mobil rady na garaz protoze je to tady porad jeste docela v klidu.

já bych se tam bál na něco zeptat :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod powerball 9. 11. 2019 17:23

Ja už taky.to mas ban hned :D
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod goes 9. 11. 2019 17:24

powerball píše:Protože mam přístup do logu moderátorsky aktivity a do kose garáž takže vim ze si nic nevymejslim.

V logu nevidis nic a v kosi jsou smazane prispevky. Nemam povit ze by tam byl jediny o tom ze ma nekdo nazor ktery nesdilim.
Kazdy postizeny si mavic zatim vzdy stezoval vyse. At na schvalovani ci bany ci mazani. Vzdy sem ty duvody obhajil.

Navic ti chybi i komunikace stemi lidmi mimo garaz takze ti chybi dalsi souvislosti.

Takze nelzi v tom ze mazu prispecky se kterymi nesouhlasim. T bych tu musel mazat pulku veci. A neposuzuj neco o cem nemas paru.
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod julius7 9. 11. 2019 17:32

Goesa je zbytočné riešiť. Starého psa novým kúskom nenaučíte. Má svoje nálady a sposoby, ale dokáže sa aj omluviť, až si uzná svoju chybu, a to by malo stačiť každému s priemerným IQ...
Treba sa zmieriť s tým, že vždy bude niekto nespokojný. Nikto nie je dokonalý. Dokonalý admin a mód je utópia.
Ilúzie zomrú spoločne s pravdou.
julius7
Štamgast

Odeslat příspěvekod burty s krenem 9. 11. 2019 17:33

navic je to tak nejak celkove zbytecne resit neco jako admin na foru
boure ve sklenici vody
VW Golf VI Variant 1.4TSI 90kw (@103)
burty s krenem
Veterán

Odeslat příspěvekod powerball 9. 11. 2019 17:34

goes píše:
powerball píše:Protože mam přístup do logu moderátorsky aktivity a do kose garáž takže vim ze si nic nevymejslim.

V logu nevidis nic a v kosi jsou smazane prispevky. Nemam povit ze by tam byl jediny o tom ze ma nekdo nazor ktery nesdilim.
Kazdy postizeny si mavic zatim vzdy stezoval vyse. At na schvalovani ci bany ci mazani. Vzdy sem ty duvody obhajil.

Navic ti chybi i komunikace stemi lidmi mimo garaz takze ti chybi dalsi souvislosti.

Takze nelzi v tom ze mazu prispecky se kterymi nesouhlasim. T bych tu musel mazat pulku veci. A neposuzuj neco o cem nemas paru.

do pozadi toho co si resite nekde pres SZ samozrejme nevidim.jen se to jevi zvlastne takhle z venku.

-- 9. 11. 2019 17:37 --

burty s krenem píše:navic je to tak nejak celkove zbytecne resit neco jako admin na foru
boure ve sklenici vody

tak ve finale jde o ***** :D ale tak aspon se neco deje.ty patky a vikendy bejvaj slabsi tak aspon se tu resi neco na co za tejden zapomeneme.
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod goes 9. 11. 2019 17:42

Power tak jsem si orosel ty smazane posty. Dam bokem spamy. Dam bokem svoje dve temata. Dam bokem joudovy vyoady vuci druhym. Tak uz je tam evlo a jeden. Kde kdy to prochazim neni zadny co by byl smazany pro nejake nesouhlasy s obsahem alepro formu. Pokud tam najdes jediny smazany jen tak ze napsal nekdo nejaky prispevek a ja s nim nesouhlasil a dmazal tak mi to dej vedet do sz a klidne to oak uznam.

C se tyka onoho aceho schvalovani na asi hodinu tam to bylo za umyslne rozvirovani vasni v jednom citlivem vlakne ke kteremu se i sam priznal ze to delal pro zvysivani ctenosti. Pak uz je tam jen ta trojice svatych z politickeho ktera mela docasny ban. Jouda za rasisticke prispevky na tyden.

A to neresim ty fake ucty nekterych zdejsich za ktere bvaly bany taky a nejsou.

Z reakci nekterych sle i tebe mam pocit jak by se tu banovalo a mazalo ba pockani. Ne nic takoveho tu neni. A kyz se podivam na objem predtim je t upkne stejne.

Vice k tomu nemam co.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod evlo 9. 11. 2019 18:43

goes píše:
evlo píše:Jako mě sem tam příspěvek zmizel tedka, ale možná chyba jen spíš,.nevěřím, že by goesoci stalo za to to mazat

Ale pokud jde smazat smazat historie tak paráda, mě tvrdí, že to neumí

Ano tobe sem tam mizi prispevky. Na druhou stranu ty taky menis nazory apotreby co par hodin ci dni. Dej mi ban. Povol mi to. Dej mi ban. Zarid at se nedostanu ani na garaz a nemuzu ji cist. Odbanuj mi to abych mohl dat jeden prisoevek. Atd atd atd

dost prehanis

-- 9. 11. 2019 18:44 --

jako, ne ze bych vsechno z toho nenapsal, ale beres to hodne novinarsky
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod goes 9. 11. 2019 18:58

promin :)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod ajif 9. 11. 2019 20:35

Protože můj účet stále existuje, a moderátor se tu obhajuje, jak nic špatného nedělá, rád bych se zeptal, co přesně na tomto mém příspěvku bylo proti pravidlům a vynutilo si smazání, především v kontextu jiných příspěvků na tomto fóru. A v kontextu mojí zřejmě naivní představy, že by moderátor měl měřit všem stejně, padni komu padni, včetně sebe samého.
Stačí mi vysvětlit jen tento jediný příklad. Děkuji.
ajif píše:
goes píše:Lzes si tu sam sobe.

říkáš to přesně, lhaní ti jde skvěle. Smažeš to i sobě, nebo mažeš jen příspěvky, které se ti nehodí do krámu?
Mighty 2.0 TDI, Allmighty 2.0 TSI, weak 3.0 TDI
ajif
Guru

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 11. 2019 21:07

To je asi zbytečné mazat něco takového. Zvlášť když ten tvůj příspěvek je takovej divnej :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 11. 2019 21:08

A samozřejmě dodám, pokud to goes smazal, tak příště jde do lesa s žánvykem a sekyrou sám :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Jean ViC 9. 11. 2019 21:14

:D
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod goes 9. 11. 2019 21:22

Arnie J píše:A samozřejmě dodám, pokud to goes smazal, tak příště jde do lesa s žánvykem a sekyrou sám :D

Uz mam objednano

Obrázek
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 9. 11. 2019 21:25

:D
maXX_CZ
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka