Ojetina do 180tis.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod KubaPa 7. 2. 2008 16:01

ZID. píše:
KubaPa píše:Tak to vyzkoušej. Já z toho tvýho výběr seděl za volantem jen v Golfu a tam má 2m člověk velkej problém (pokud se vůbec vejde).
Ono při týhle výšce to nejde říct dopředu, některý jinak velký auta zklamou a nevejdeš se, naopak některý prcci příjemně překvapí díky rozsahu nastavení sedačky (pokud nepočítáš s tím, že by za tebou někdo seděl.) U týhle výšky jde o centimetry a to tak, že hraje roli i dýlka nohou vzhledem k tělu, poměr dýlky stehen a holení, atd. ...k/quote]
prave... jestli sis vsimnul vybral jsem jen auta s nastavitelnym sedadlem ridice, pac to zatim vzdy pomohlo, jen do clia(noveho i stareho) jsem se nevesel i se sedadlem na podlaze :)
Taky to není pravidlo - některý auta maj stavitelnou sedačku i volant a je problém, některý nemaj a problém není... Mě třeba ve většině aut, kam se nevejdu dělá největší problém moc masívní a k řidiči zasahující středovej tunel, respektive ta střední část palubky, která navazuje na ten tunel, jinde většinou místo relativně je. Jediný co můžeš s touhle výškou dělat je zkoušet a zkoušet a zkoušet...
KubaPa
Štamgast

Odeslat příspěvekod ZID. 7. 2. 2008 16:10

Tak do toho nissanu bych se asi nevesel :) a je to moc male
Fusiona jsem zkousel noveho a libil se mi... ojetych jsem zatim moc nepotkal

KubaPa píše:Taky to není pravidlo - některý auta maj stavitelnou sedačku i volant a je problém, některý nemaj a problém není... Mě třeba ve většině aut, kam se nevejdu dělá největší problém moc masívní a k řidiči zasahující středovej tunel, respektive ta střední část palubky, která navazuje na ten tunel, jinde většinou místo relativně je. Jediný co můžeš s touhle výškou dělat je zkoušet a zkoušet a zkoušet...o/quote]

No abych pravdu rekl ty nohy mi az tak moc nevadi.. doposud jsem jezdil prevazne ve felicii a tam toho mista taky neni moc a docela jsem si zvyknul mit oprene koleno o tu stredovou cast... nicmene kazdy model je jiny a jak rikas je treba to vyzkouset
problem dela taky to ze kdyz si sednu do vetsiny mensich aut tak se divam na horni ram predniho skla
ZID.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod KubaPa 7. 2. 2008 16:54

tak to máš asi spíš delší tělo, než nohy. Já mám cca 2m taky a prostor nad hlavou problém není, zato mám ve feldě na 1 a na 2 šaltpáku vraženou zespodu pod kolenem. Ještě, že je kratší, než ve Favoritu (tam je zsa dál od řidiče, takže je to pro mě víc v pohodě.
Ale jinak Felda je zrovna auto, který prostorem na nohy řidiče ještě celkem ujde, jsou větší auta, který jsou na tom hůř. Prostě jistota je pouze kulomet...
KubaPa
Štamgast

Odeslat příspěvekod palmexman 9. 2. 2008 18:38

Hlavní otázka je jestli chceš benzín a nebo naftu: Poohlédl bych se po IV golfu, Mondeu, Megane, Fabia 1.4 ..... urcite bych nebral u benzinu vetsi obsah jak 1.6, jinak to tvou potrebu po spotrebe neukoji
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Inventář

Odeslat příspěvekod King of Potato People 9. 2. 2008 18:52

jenze ve filcce je ve predu mista o dost vice nez v nekterych vetsich autech... rozhodne je ve predu vice mista nez ve fabii. jakakoliv delsi jizda s fabii pri mem vzrustu 181cm je dost utrpeni, protoze koleno vrazene v plastu neni zadna parada obzvlaste v lete, kdy se clovek poti i pri zaple klime (nejsem clovek, co by si nastavil 17 stupnu).

nez to vybirat takhle, tak si radsi obejdi 20 aut a najdi si takove, do ktereho se pohodlne poskladas...
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007

Odeslat příspěvekod bexxx 9. 2. 2008 18:53

Tak z toho co tu vidím a zkouknul sem,jednoznačně ta Mazdička 323,myslím že sou to celkem nenáročný auta na udržbu.
bexxx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ZID. 9. 2. 2008 20:18

no, v pondeli se na tu mazdu jedu podivat
co rikate na jeji cenu?
odpovida to k uvedeným prametrum, stavu a vybave?
ZID.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bexxx 9. 2. 2008 20:48

ZID. píše:no, v pondeli se na tu mazdu jedu podivat
co rikate na jeji cenu?
odpovida to k uvedeným prametrum, stavu a vybave??/quote]
Cenu nesoudim,jednak nevim uplně tak kolik se tyhle auta pohybujou,podle inzeratů to brát je takový na nic,nevíš jak který vypadá,určitě se sežene levnější,ale záleží v jakém to bude stavu.
Ale jak řikam,ta Mazda je mi asi nejsympatičtější z aut co sem tady viděl
bexxx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod bexxx 9. 2. 2008 20:50

No mě Primera nijak moc neoslovila to ta M 323 se mi líbí víc a navíc mi připadá že ta Primera má podezřele málo najeto...
bexxx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ZID. 9. 2. 2008 20:58

taky me moc primera nenadchla....
navic dovoz, mazda je CZ se serviskou a prvni majitel
ale z nisanu jsem videl par peknych almer
ZID.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bexxx 9. 2. 2008 21:03

http://www.tipcar.cz/citroen/citroen-xs ... 82226.html

Já bych uvažoval i o něčem takovém,záleží teda jestli chceš naftu nebo benál a kombi nebo hatchback.
bexxx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod J-o-U 9. 2. 2008 21:17

Bexxx: Primera a Almera je velký rozdíl :roll: Srovnáváš komfortní jízdu s žebřiňákem :D Najeto má ale opravdu podeřele málo... A dávat k Primeře tenhle Citroen? :D :D

ZID. : Máš raději vozy z tuzemska než ze zahraničí? :mrgreen:
J-o-U
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZID. 9. 2. 2008 21:21

J-o-U píše:Bexxx: Primera a Almera je velký rozdíl :roll: Srovnáváš komfortní jízdu s žebřiňákem :D Najeto má ale opravdu podeřele málo... A dávat k Primeře tenhle Citroen? :D :D

ZID. : Máš raději vozy z tuzemska než ze zahraničí? :mrgreen: /quote]

no radeji...
kazdopadne mi to prijde jako "bezpecnejsi" nakup
bude to me prvni auto a nerad bych se spalil
co je spatneho na C xsare?
ZID.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZID. 9. 2. 2008 21:25

bexxx píše:http://www.tipcar.cz/citroen/citroen-xsara-2.0-hdi-klima-110ps-cz-18982226.html

Já bych uvažoval i o něčem takovém,záleží teda jestli chceš naftu nebo benál a kombi nebo hatchback.h/quote]

Kombi nevyzaduju nevyuzil bych jej, hatchback nebo idealne sedan postaci...
a benzin nebo nafta? moc toho nenajezdim cili myslim ze nafta by byla zbytecna....
ale pokud se mylim tak me opravte, autum nerozumim a rad se necham poucit
ZID.
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka