zvlastna cena aut

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod teak 8. 12. 2007 12:50

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=6
newiete preco je cena niektorych aut taka nizka?podla mna sa jedna o kradnute auta, ale clovek za opytanie nic neda

// upraven formát linku, Deli
Čím viac poznám ľudí tým radšej mám psov.
-----------------------------------------------------------------------
92% teenagerov pocuva hip-hop. ked patris medzi ostatnych 8% daj si toto do podpisu
teak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod -LK- 8. 12. 2007 13:24

To už tady bylo milionkrát a ještě párkrát navíc. Začneš se o auto zajímat a dozvíš se následující:

1. Prodávající je z jiné země, než kde je auto a v jaké jsou papíry. Typicky auto v Německu na německých papírech, prodávající je právě v Anglii. Zrovna tam pracuje a proto není v Německu.

2. Prodávající chce auto co nejdříve prodat. Už jednou měl zájemce, chudák letěl do Německa, kde auto má, ale zájemce se nedostavil.

3. Aby tomu předešel, máš poslat zálohu ve výši několik tisíc EUR, abys prokázal vážný zájem. Posílá se vždy anonymně společnosti přes společnosti typu Western Union.

4. Když to uděláš, přicházíš o prachy a prodávající se odmlčí. Když to neuděláš a naopak řekneš, že jsi náhodou zrovna taky v Londýně a že pro auto můžete zaletět spolu, taktéž se odmlčí.

5. Velmi často budeš ještě přesvědčován, že se nemusíš bát, že si peníze "pošleš sám na svoje jméno" apod. a že máš prodávajícímu (=podvodníkovi) poslat pouze kód z formuláře, aby poznal, že to myslíš vážně. Ne každej ví, že jediné, co potřebuješ k výběru peněz, je přesně ten kód a je úplně jedno, co je tam uvedeno za nacionále.

6. Osobně si myslím, že to lidem, co na to skočí, patří, protože jen duševně chorý člověk si může myslet, že někdo bude prodávat něco v hodnotě půl milionu za třetinu. Prostě hamižnost člověka oslepí a přestane uvažovat. Tím však nijak nehájím ty podvodníky, ty bych pověsila z koule do průvanu a nechal vyschnout.

7. Samozřejmě existuje řada různých obměn, ale princip je stejný - obelhat zájemce a připravit ho o prachy.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod oscar 8. 12. 2007 13:44

jeste tu nekdo psal o finte s dluzenim penez
Psychotik je, zjednodušeně řečeno, člověk, žijící ve svém vlastním světě, obtížně rozlišující představy a realitu - petrumr.
oscar
Inventář

Odeslat příspěvekod Deli 8. 12. 2007 18:51

prostě všechny podezřele levná auta jsou podvod :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 12. 2007 19:16

Přesně tak. proto je nejlepší kupovat Škodovku a přímo u dealera a nežádat slevu. :wink: :mrgreen:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Deli 8. 12. 2007 19:34

myslim na mobile.de a tak... :D je jasný, že trochu rozumnej člověk si třeba červenou škodovku nekoupí... :mrgreen: :potichu :lol:
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 12. 2007 19:38

Plně souhlasím. Nejsem trochu rozumnej. :shock: :lol:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod K86 8. 12. 2007 20:15

pred par dny jsem nasel na webu Peugeota 406 sedan, 2,2HDi, 2003, 95000km, za cenu 3000E. Auto bylo kousek od Parize, dle fotek vypadalo dobre. Kontaktoval jsem majitele. Poslal mi rozsahly mail, ze je v Beninu, auto je pojizdne, at poslu penize pres Western-union, ze mi auto doveze.Odpovedel jsem mu ze pokud je auto pojizdne, prijel bych sam a po ose ho dostal do CR.
Majitel se odmlcel, inzerat zmizel
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod Deli 8. 12. 2007 20:17

sorry, ale odpovídat na takovej inzérát mi přijde minimálně mírně úsměvné ;)
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod MICT14N 8. 12. 2007 21:23

co kdyby :D
MICT14N
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 12. 2007 21:25

Ne mírně úsměvné, ale ........
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod K86 8. 12. 2007 21:44

presne, co kdyby....... :-)
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
1,6EcoBoost - doufám že moje poslední setkání s benzínem od Fordu :-D

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru

Odeslat příspěvekod Deli 8. 12. 2007 21:58

MICT14N píše:co kdyby :D

:D i ty brepto :D

proč by někdo prodával béžné auto, tak hodně pod cenou? Když bude potřebovat rychle peníze tak mu ho vykoupí nějakej bazar, ale čekat než se někdo rozhoupe na inzerát... :)

>quote="K86"]presne, co kdyby....... :-)

ale jo, náhoda je blbec :D
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod TSteinar 8. 12. 2007 23:41

Ja mam podobnu skusenost, skvele auto za par korun. Dokonca mi aj telefonoval, lenze na to, ze ak tvrdil, ze je v Britanii, tak rumunska alebo taka nejaka predvolba mi nesedela. Nakoniec som mu poslal e-mail s inzeratom z USA, kde niekto predaval to auto.
TSteinar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ace2 9. 12. 2007 00:23

To já bych si s ním i pokecal :D není nad to si z někoho dělat srandu. Pěkně ho navnadit, že peří bude pak ho tahat za nos a mezi tím u toho jíst v klidu vanilkovou zmrzlinu a potutelně se usmívat.
5 techničáků a všechno RWD
ace2
Veterán

Další stránka