Jaké auto s klimou pro mladého člověka do 100 tisíc?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Které?
Ford Mondeo 2.0/96 kW 8 %  27%  [ 8 ]
Honda Civic 1.5 VTEC 92 kW 15 %  51%  [ 15 ]
Opel Vectra B 1.6/74 kW 4 %  13%  [ 4 ]
Peugeot 406 1.9TD/55 kW 2 %  6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 29

Odeslat příspěvekod Mino 1. 7. 2007 20:11

Toho Civica určitě ne. Byl jsem se na něj podívat, spíš než autobazar je to autovrakoviště. Navíc nedovolili mi s tím jet do servisu na prohlídku a znělo to tak, že ani zkušební jízda není možná. Co se týče kosmetických vad, tak přední nárazník je dost odřený, celý auto je lehce poškrábaný, barva se loupe, zadní nárazník je vpravo zaflákaný od asfaltu, je to ťuklé u zadního levého kola. Interiér je ale naprosto super. Já to nebral a ani bych to moc nedoporučoval. Viděl jsem i lepší za tu cenu.
Jinak z těch nových aut na výběr bych se osobně díval po 406 1,9TD.
Auto - Nissan Primera 5D 2.0 SLX (1997), Honda Accord 2.0i Sport (2006)
Mino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Saman 1. 7. 2007 20:12

a co tahkle treba Imprezu, za 100 se najaka ta z 98 taky najde, a spatny svezeni to taky neni :D
http://www.sauto.cz/car_detail.php?filt ... id=5472279
http://www.tipcar.cz/karta//1183317090/ ... 158375.htm
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod petrumr 1. 7. 2007 21:23

toyota avensis :hm není co řešit
škoda fabia HTP combi edice 08 elegance
petrumr
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod M@tezz 1. 7. 2007 21:24

Něco mi říká, že Impreza nebude dobře snášet naftu :-)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007

Odeslat příspěvekod Corsar 1. 7. 2007 21:35

U tý Imprezy taky nevidím klimatizaci, což je ale v létě detail. 8)
Corsar
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Saman 2. 7. 2007 08:47

M@tezz píše:Něco mi říká, že Impreza nebude dobře snášet naftu :-)s/quote]
no z tech 4 co si puvodne vybral naftu snasi stejne jen ten Pezal :lol:
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 2. 7. 2007 08:50

Corsar píše:U tý Imprezy taky nevidím klimatizaci, což je ale v létě detail. 8))/quote]
ja klimu mam a stejne ji nepouzivam, ono v tech "desnych vedrech" co panujou a dik klimatu ve svete to asi ani lepsi nebude :lol:
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Yorkin 2. 7. 2007 10:00

Jsem pro Omegu. Ten motor (od BMW) má sice svoje známé mouchy (i když mnohem míň než třeba ten v 524td, a to byl svého času nejlepší diesel na světě), ale je jich v provozu moře a s trochou opatrnosti s i prasklé hlavě dá vyhnout (anebo ji přinejhorším opravit). Omega je navíc velice pohodlná a prostorná. Mondeo v naftě má opravdu výjimečně špatnou pověst (i když jsem na vlastní oči viděl jedno s 280 000 a jedním majitelem a v pohodě). 406 špatná jistě není, ale má menší vnitřní prostor a velmi pochybné dílenské zpracování. Nakonec stejně záleží hlavně na konkrétním kusu. Osobně bych ale do 406 bral až hdičko...
Volvo XC70 2.5T + Volvo V70 2.5TDi + Saab 99 GL + Simca 1301
Yorkin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Corsar 2. 7. 2007 13:47

Saman píše:ja klimu mam a stejne ji nepouzivam

No vidíš já jí použil naposledy dneska, stačí trochu intenzivnější déšť, dva zmoklý lidi v autě a už se začaly mlžit okna. Samozřejmě jenom do tý doby , než jsem klimatizaci zapnul. 8)
Corsar
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Saman 2. 7. 2007 13:55

Corsar > a to ti nezvladne normalni ofuk :hm u auta z roku 2000 si nedelam iluzi v jakym stavu ta klima bude, a stejne nes se rozjede a zacne se neco dit tak to udela normalni beznej ofuk co ma kazde auto
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Corsar 2. 7. 2007 14:12

Saman: Já mám ještě starší kousek a klima funguje bez problémů. Odmlžování začne cca minutu až dvě po zapnutí klimy, čili prakticky okamžitě (a vetilátorem na 2. stupeň, pro udržování stačí i 1.).
Corsar
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod abuk 2. 7. 2007 14:37

z těch třech asi omegu,ale skontrolovat motor hlavu......bude nejpohodlnější jo a bacha na km . :)
abuk
Nováček

Odeslat příspěvekod Auto1 3. 7. 2007 14:55

1995
2.0i16V 100kW
BEZ KOROZE
NEBOURÁNO
VŠUDE PŮVODNÍ LAK
ZÁRUKA NA PŮVOD
VELMI MÁLO NAJETO+SERVISNÍ KNIHA
89.ooo,-
Sleva? Ani korunu!
=ABSOLUTNĚ TOP STAV=
(Žádám všechny,kteří budou psát něco na téma najeté km,aby nejprve přišli na zkušební jízdu,a poté se vyjadřovali)

Obrázek
Auto1
Servismen

Odeslat příspěvekod marepa 3. 7. 2007 16:05

Corsar píše:Saman: Já mám ještě starší kousek a klima funguje bez problémů. Odmlžování začne cca minutu až dvě po zapnutí klimy, čili prakticky okamžitě (a vetilátorem na 2. stupeň, pro udržování stačí i 1.).r/quote]

2 minuty je okamzite?? to leda ze by do uplneho odmlzeni :hm kdyz sem v primere zapl klimu, tak se zacalo odmlozvat hned pri foukani na stupen 2 (3 a 4 jsou zbytecne moc hlasite) to odmlzilo komplet okno tak do pul minuty az minuty :)

jinak taky si nemyslim, ze je klima nezbytene nutna..ale zalezi kolik clovek najede, kdyz ne moc (cca 10k rocne) tak si myslim, ze tech par mesicu prezije .. pokud to ma ale manager co jezdi na obch. schuzky, a roce najezdi pres 30tkm tak bych tu klimu urcite koupil :)

nicmene rozhodne bych na tom nestavil koupi auta.. radeji auto v dobrem stavu bez klimy nez ve spatnem s klimou
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod JackNO.1 3. 7. 2007 16:14

Vody píše:
JackNO.1 píše:Mondeo
v naftě do sto táců asi těžko voeo/quote]

jak v naftě? Vždyť má ve výběru dvoulitrovej benzín... :hm

edit, jo aha, pak byl požadavek upraven na diesel :-)
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007

Předchozí stránka