Auto okolo 260 000,-, 1,2

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod štaflík 2. 5. 2007 20:07

No pokud Ti nevadí, že z toho po třech letech loupe lak a že dveřma otvorem reproduktoru táhne (vlastní super zážitek), tak si Logana klidně kup.
Nicméně pokud nepotřebuješ extra hromadu místa, tak 5dv. Fiesta je nyní za 260k s ABS, klimatizací, okny v elektrice, centrálem, rádiem... Za 4 tisíce si můžeš prodloužit záruku na 4 roky.
štaflík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod julius7 2. 5. 2007 20:39

Pokiaľ máš 190 cm,tak si prelez autá a vyskúšaj si,čo ti vyhovuje.
Po pár článkoch o korózií,ktoré mal Logan ,by som asi tiež bral niečo iné.
julius7
Štamgast

Odeslat příspěvekod pech. 2. 5. 2007 20:58

ta ojetá fábka je moc drahá. vůži nájezdu, bejt o 30 klacků levnější, uvažoval bych, ale za tuhle cenu se dají pořídit mezi ojetinami třeba slušnej focus, ale snad třeba i oktávka s podobným nájezdem, což je jiná liga...

logan je větší, myslím že tvej výšce by vyhovota mohl, ale jdi di to zkusit na vlastní kůži, jestli je tomu skutečně tak...

jinak výprodejové skladovky by se mohly v krátkej asi sehnat i s 1,4kou, 1,2 je hroznej šicí stroj....
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod Kubax 2. 5. 2007 21:15

Jak uz tady zaznelo, ja bych dal treba sanci te Fieste Champion...Vzhledem k cene dobre vabaney auto a ani PR Ti nespadne do vyssi kategorie...

Dale pridam svuj tip: Fiat Panda 1.2 Dynamic
Have you tried turning it off and on again ???
------------------------------------------------------
Kubax
Nákupčí roku 2007

Odeslat příspěvekod martinV76 2. 5. 2007 21:39

Ta Fabia je předražená, má hodně najeto, je bez výbavy a v bůh ví jakým stavu.

Za těch 260 bych bral něco podobnýho.
http://www.tipcars.com/basic/karta.php? ... =M&Lang=cz

martinV76
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 3. 5. 2007 07:04

Jen tak jsem si brouzdal po stránkách Citroenu a naprosto jsem se zamiloval do C4. To je náááádhera. :tleskani :|

Máte někdo zkušenosti s financováním auta na leasing? Jak je to zdlouhavé co se vyřízení týče, jestli probíhá poměrně přísný schvalovací proces jako při žádosti o úvěr v bance, nebo je získat jej jednodušší?
Zdeněk L.
Nováček

Odeslat příspěvekod NiceOne 3. 5. 2007 07:15

[quote="Zdeněk L.";
Máte někdo zkušenosti s financováním auta na leasing? Jak je to zdlouhavé co se vyřízení týče, jestli probíhá poměrně přísný schvalovací proces jako při žádosti o úvěr v bance, nebo je získat jej jednodušší?e/quote]

Vyrizeno je to prakticky do druheho dne. (mozna i hned, to jsem nezkousel :) ) Naopak narozdil od uveru mas takrka 100% jistotu ze ten leasing dostanes.

Ja ve stredu vybral auto, ve ctvrtek sehnal po tvrzeni o prijmu, vybral splatkovy a kalendar a pojisteni a v patek vyzvednul prihlasene pojistene auto.
Naposledy upravil NiceOne dne 3. 5. 2007 07:15, celkově upraveno 1
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod martinV76 3. 5. 2007 07:15

Viděl už jsi Logana nebo C4 naživo??? To je vždycky nadšení. :lol:
Zvenku je Citron opravdu super, ale ten vnitřek mě osobně dost zklamal. :?
martinV76
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod NiceOne 3. 5. 2007 07:21

Jinak mrkni na Ford Fiesta. Momentalne je hodne vyhodna.

Za 260 000,- mas 5dv, 1.3 51kW - mlhovky, el. okna, 2xairbag, klimatizace, dvouose stavitelny volant (coz je vec, kvuli ktere (mj) bych nechtel logana), central, vyskove stavitelne sedadlo ridice,....

...a muzes si priplatit 4letou zaruku za necelych 5000,- ...coz se myslim vyplati.

U Logana teda dostanes pri leasingu zaruku 5 let.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 3. 5. 2007 07:54

NiceOne: Tak to je paráda. Předpokládám, že takové ofuky ve srovnání s úvěrem nedělají právě proto, že když člověk nesplácí, tak mu jej jednoduše seberou. :-)
Zdeněk L.
Nováček

Odeslat příspěvekod NiceOne 3. 5. 2007 07:59

Jo presne tak to probiha, nesplacis, nejezdis.

Resp. muzes si zazadat o odklad splatek az na nekolik mesicu... podle podminek dane leasingovky. ...takze to neni tak hrozne. Pokud neplatis uver tak na tebe taky poslou exekutora.
Naposledy upravil NiceOne dne 3. 5. 2007 14:04, celkově upraveno 1
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 3. 5. 2007 12:01

A na GP jso se díval??
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 4. 5. 2007 09:15

NiceOne píše:Jinak mrkni na Ford Fiesta. Momentalne je hodne vyhodna.

Za 260 000,- mas 5dv, 1.3 51kW - mlhovky, el. okna, 2xairbag, klimatizace, dvouose stavitelny volant (coz je vec, kvuli ktere (mj) bych nechtel logana), central, vyskove stavitelne sedadlo ridice,....

Díval jsem se na stránky Fordu, ale Fiestu s výbavou za cenu, kterou jsi zmiňoval, jsem tam nikde nenašel. Můžeš mi hodit link?

Jinak jel někdo z vás v C3 a zároveň ve Fábce? Když byste srovnali místo vzadu, jak jsou tyto dva modely na tom?
Zdeněk L.
Nováček

Odeslat příspěvekod rar 4. 5. 2007 10:45

za tuhle cenu bych se dival jan po tom nejlepsim z malych aut tedy grande punto corsa fabia II mozno pridat i toyotu yaris na fII zadnou slevu ani skladovku nedostanes pokud budes hledat tak za 2-3 mesice najdes GP nebo corsu za ty prachy skoro novou ,treba ne cele dva roky stare auto primo od prodejce se slevou 70tis najeto 50tis. sluzebni auto prodejce pro nekoho je to moc jiny rekne ze tohle auto aspon jezdilo s jednim az dvema ridicema a nehonil to kazdy se studenym motorem do otacek ve snaze predvest co to umi jako malo jete predvadecky za vyhodnou cenu..
v kazdem pripade motory dnes vydrzi opravdu hodne a jen tak se nekazi to spis nejaka ta elektrika,elektronika

ta fabka co tam mas to je hruza

oslov pres internet vice prodejcu sveho casu ve svete motoru uhadali slevu 10% temer na kazde auto
rar
Nováček

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 4. 5. 2007 11:23

Zalíbila se mi Thalia, se slušnou výbavou je fakt za hodně dobrou cenu...
Zdeněk L.
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka