RX8

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Deli 19. 4. 2007 15:47

marepa: Tak RX8 bych si nekupoval na vození lidí... :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod marepa 19. 4. 2007 15:51

no to ja taky ne .. ale proc teda nekoupit rovnou neco 2 mistneho ? :)

ale jo .. auto to asi nebude spatny.. ale ja bych ho nechtel.. dal bych rozhodne prednost tomu ST, byt fordy rozhodne nejsou moje krevni skupina

nicmene co sem tim chtel rict: v nasi rodine sem donedavna byl jediny s autem (rodice maji sk120,ale ta je docela ve spatnem stavu) takze kdyz sem byl obcas u rodicu, tak se proste jelo nakoupit, nebo sem proste svezl toho brachu atp .. a proste nejsem clovek, ktery rekne.. vis smula, ja mam sice 4 mistne auto, ale nebavi mne vystupovat .. takze te nevemu :)

ale mozna bych si zvykl .. tak jo.. kup to samane .. at to muzu (az budu v CR) otestovat, jake to je :)

ale teda ta modra :hm .. bral bych asi zlutou .. a po ni cervenou
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod Koby 19. 4. 2007 16:31

J8 bych bral černou, ta je best :)

marepa: Jinak ten 305Z má pěkne hnusný zadní blinkry, to se mi chtělo blejt když předemnou týpek odbočoval.. :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 19. 4. 2007 17:05

no tady de spis o cenu, proste by byla za cca 400 tisic, cos je prd proti stejne starymu 350Z, to bude s timhle najezdem a timhle rokem o 200-300 drazsi takze onem ani neuvazuju, a co se tyce vozeni lidi, ted mam 3 dverak a vzadu je min mista nes v RX, takze me to ze je to pseudo coupe a musi vystoupit ten vepredu nes naleze ten vzadu me faaakt netrapi :D , no uvidim, pujdu project, zasmatram v mozkovejch obvodech a budu hoodne premejslet, jesi ji koupim :D
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod marepa 19. 4. 2007 17:50

tak levnejsi bude, protoze to je mene vykonne auto.
sem sam zvedavy, jak se ti bude zdat, az ji projedes.. mne teda malinko zklamala.. ono tocit 8500 je sice hezke, ale to ze vykon pomalu nabyha u 4 tisic uz moc hezke neni, pod 4 tisice je to mrtve
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod marepa 19. 4. 2007 18:06

jinak jo .. ty jsi zvykly vystupovat kdyz vezes vic nez jednoho cloveka.. takze verim, ze je ti to asi fuk :)

no sem zvedavy .. drzim palce :)
na to LeBrno by to nebylo spatny :)
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod MartinTDI 19. 4. 2007 18:55

niekde tu na fore som cital, ze vsetkym RX8 maju v ramci zvolavacej akcie menit komplet motor!! Alebo to bolo v nejakom casopise
BMW
MartinTDI
Štamgast

Odeslat příspěvekod marepa 19. 4. 2007 19:10

Martin: Nestras! :)

nadruhou stranu vzdycky je lepsi kdyz udelaji svolavaci akci, nez aby se ti neco ***** a tys pak musel platit

jinak je tu na foru nekdo kdo tu mazdu ma ???

zajimalo by mne, jestli se pri nastupovani museji sklapet sedadla, nebo ne .. uz si to nepamatuju, ale mam dojem, ze sem je sklapel :)
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod Tada 19. 4. 2007 19:11

Možná že už to sem někdo napsal, jsem línej to číst, ale RX8 si vezne 13-14 litrů jako nic... Holt jí chybí krouťák a musí se točit :hm
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod Deli 19. 4. 2007 19:20

marepa píše:ono tocit 8500 je sice hezke, ale to ze vykon pomalu nabyha u 4 tisic uz moc hezke neni, pod 4 tisice je to mrtve

Já tohle nevidim jako problém :) Mě by se to líbilo, každej nepotřebuje kopanec ve 2tis ;)

Já to Samanovi schvaluju :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Bond007 19. 4. 2007 20:33

saman: ace2 rikal ze tim jel
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marepa 20. 4. 2007 00:25

tak saman je zvykli to tocit z jeho cliouse..takze by mu to asi fakt vyhovovalo :) navic barva modra (jeho oblibena) ..takze asi neni co resit :)
marepa
Inventář

Odeslat příspěvekod mayklmaykl 20. 4. 2007 08:52

já mám radši starší RX7..to je agresor
mayklmaykl
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod j2j 20. 4. 2007 09:30

jestli je v dobrém stavu, tak je to za ty peníze velmi dobrá koupě.

...pokud najedeš max 10tis ročně, tak bych neřešil ani spotřebu, která je opravdu vyšší.

...přední sedadla se při nastupování dozadu samozřejmě nesklápí - nastupuje se úplně normálně, řidič může zůstat sedět :) - je to plnohodnotné 4 místné auto s docela obstojným kufrem.

...podvozek výborný, dá se s tím docela vyblbnout - není tak hravá jako MX-5, je ale rychlejší a praktičtější
j2j
Nováček

Odeslat příspěvekod loop 20. 4. 2007 10:30

z vlastní zkušenosti bych tedy radši volil mx5, pominuli spotřebu, tak mi ani rx8 nepřišla nijak báječně řiditelná, ani adrenalínová, prostě mě nezaujala (i pozornost člověk budil větší v mx5)
loop
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka