Poraďte s autem. Rozpočet 500 000kč

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 4. 2007 22:03

v8driver: a jste tedy koupil?
Anonymni

Odeslat příspěvekod v8driver 18. 4. 2007 22:07

Tak jsem hledal dál a výběr se zastavil u dvou aut.
Ranger Rover 4.4, rv 2002, 780 tis. bez daně. Nikdy jsem RR nemusel, ale po jízdě v tomto autě, jsem změnil názor.
Hummer H2, 6.0 V8, rv 2003, 1100 000 včetně daně. Teď se rozhoduji. Předpokládám, že do pátku budu vědět.
v8driver
Nováček

Odeslat příspěvekod p0etrik 18. 4. 2007 22:08

To je docela posun (financni). :)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod v8driver 18. 4. 2007 22:09

Finanční možnosti jsou, ale nechtěl jsem utrácet hodně za auto, je to nejhorší investice. Ale co se dá dělat. :)
v8driver
Nováček

Odeslat příspěvekod p0etrik 18. 4. 2007 22:09

Jinak v autosalonu minulou sobotu hodne chvalili Kiu Sorento, prave i diky udajne velmi dobre pruchodnosti terenem.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 4. 2007 22:18

V8: mno tak poku dje milion financni situace tak uz se da najit i lepsi auto ne hummer... ale zas dokazu pochopit ze si ho clovek koupi ale ten range zni taky dobre..
Anonymni

Odeslat příspěvekod belse 19. 4. 2007 14:12

v8driver píše:Tak jsem hledal dál a výběr se zastavil u dvou aut.
Ranger Rover 4.4, rv 2002, 780 tis. bez daně. Nikdy jsem RR nemusel, ale po jízdě v tomto autě, jsem změnil názor.
Hummer H2, 6.0 V8, rv 2003, 1100 000 včetně daně. Teď se rozhoduji. Předpokládám, že do pátku budu vědět.p/quote]

Já bych asi ještě udělal posun na nový Range Rover Sport 2,7TD (takový motor do takového auta asi není to pravé ořechové, ale do terénu, kde je myslím velice schopný, a na nějakých 160 po dálnici stačí), teď nedávno jsem si ho prohlížel u dealera (byla možnost se svézt, což jsem nevyužil, protože po ničem takovém teď nehledím, ale pak mi to doma začalo bylo líto :) ) Nádhera, ten interiér, 20ky kola (byl v červené)... V podstatě v plné výbavě po slevě a odpočtu dph byl k mání za 1,5m. (v základu stojí 1,48 i s dph)

Ale jak teď koukám do tech. údajů, tak má jen 190k. :? Takže bych možná při stejné ceně bral skromněji vybavený 3,6tdv8 nebo 4,4. A myslím, že ani u 4,2 kompresor se 400 koňmi by asi nebyl problém dostat se se slušnou výbavou pod 2m. To už je sice zase někde jinde, ale taky je to auto o něčem jiném, že. :P
belse
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod v8driver 19. 4. 2007 20:09

Ranger Rover Sport je yase o dalších 500 tis. dál, než RR 4.4 nebo H2, to už se mi do toho fakt nechce.
Dneska jezdím s H2, kterou mi hodný pán majitel zapůjčil, prý abych si to auto projel a rozhodl se, zda ano či ne. Zatím mi vše víceméně vyhovuje, interiér je skvělý, exteriér také, akcelerační schopnosti na úrovni, spotřeba je 27 litrů ve městě.
160 ná dálnici jede, ale při 170 zasahuje omezovač.....Za ty peníze je to slušné auto, ale nevím, potřebuji tolik pozornosti? Člověk si opravdu nejprve připadá jako kdyby jel v tanku, pak zase ty pohledy lidí, všude se otáčejí.....
v8driver
Nováček

Odeslat příspěvekod Andres 19. 4. 2007 20:40

Tak tys původně chtěl něco jetýho do půl mega? To auto budeš mít předpokládam kvůli tomu abys mohl pracovat ne? Spočítej si kolik díky tomu autu vyděláš a dostaneš kolik za auto můžeš utratit aby se to vyplatilo. Když třeba firma díky autu udělá zakázky za 50 milionů, neni problém koupit auto za 2 miliony ne?
Nic to nechce, jen hrát lehce.
Andres
Nováček

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 4. 2007 21:36

Andres píše:Tak tys původně chtěl něco jetýho do půl mega? To auto budeš mít předpokládam kvůli tomu abys mohl pracovat ne? Spočítej si kolik díky tomu autu vyděláš a dostaneš kolik za auto můžeš utratit aby se to vyplatilo. Když třeba firma díky autu udělá zakázky za 50 milionů, neni problém koupit auto za 2 miliony ne? /quote]

Tak to auto mu nevydělá zhola nic, to se neboj.Jen se potřebuje něčím dopravovat.Z bodu A do bodu B.Tahle úvaha je imho zcela mimo mísu...maximalně tak aby ho to auto reprezentovalo.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Andres 19. 4. 2007 21:43

Myslim to tak, že bez auta by se nikam nedostal a tim pádem by nic nevydělal. Auto je prostředek... nejde o image. Bez auta by byl nahranej a neni důvod šetřit a riskovat koupi ojetiny...
Nic to nechce, jen hrát lehce.
Andres
Nováček

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 4. 2007 21:47

Andres píše:Myslim to tak, že bez auta by se nikam nedostal a tim pádem by nic nevydělal. Auto je prostředek... nejde o image. Bez auta by byl nahranej a neni důvod šetřit a riskovat koupi ojetiny...t/quote]

Vsaď se , že jemu o image kapku i jde, tím jsem si jist.Kdyby ne , tak si koupí za 1/2 míle něco nového a neřeší.(jenže ne to co chce)Bez auta tenhle člověk nebude, neboj....on si případně v půjčovně nějaké půjčí, než se situace vyřeší.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod feliz navidad 19. 4. 2007 22:17

Jedna věc mi uniká - to bude v8driver pořád přezouvat? Jinak si totiž nedovedu vysvětlit, jak chce jet do Frankfurtu aniž by se ploužil 150-kou a pak jet v středně těžkém terénu viz foto s Jeepem.
Nevadí mi, že mě předjel. Ale nas**l mě, když ve 160 řadil z dvojky na trojku...
feliz navidad
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod v8driver 22. 4. 2007 00:08

Tak mám v garáži nové auto.
Hummer H2, žlutá barva, výbava Luxury (včetně navigace), najeto 46tis. km, je to prosinec 2003. Stál mě 1 075 000 Kč.
Myslím, že jsem našel auto, které mi bude vyhovovat. Všem ještě jednou děkuji za pomoc a rady.
v8driver
Nováček

Odeslat příspěvekod Vody 22. 4. 2007 00:11

v8: tak to teda gratuluju :tleskani takovou obludu bych nečekal, dej sem pak fotky.......jakej to má motor a kolik to tak asi bude žrát?
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka