Jaký jetý kombik naftu r.v. 2004+ do 200(max250)t.kč?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod myndel 26. 12. 2006 15:07

Nemám s podvozkem vlastní zkušenost(resp. mám, ale na sedadle spolujezdce), ale co mi říkal onen nový majitel, tak má podvozek poměrně jistý, ale jak píše LYŽAŘ, odosobněný, netušíš co se děje pod tebou. O to, že tě nepodřží, se neboj. Ale není to zábava.

Předchozí auto tohoto člověka byla Primera GT(minulá generace), takže má s čím srovnávat.
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod -pb- 26. 12. 2006 15:08

Já bych za ty peníze rozhodně střední třídu 2003+ nebral, nebo vzít starší tak 2001, protože tohle budou vylítanky. Pokud chceš ale novější, tak Astra, Focus, Stilo...
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 26. 12. 2006 15:11

znami z nemecka meli GrandTour Initiale s 3litrem v plny nalozi a to auto bylo uzasny, proste pohodlnej kocar na cestovani, navic ma strasne priznivou cenu, ale radsi bych sahnul jeste po novejsi, precijen 2002 byl pro Lagunu ten nejhorsi rocnik a 2003 byl takovej prelom mezi spatnou povesti a dobrou povesti, idealni by byl tak rocnik 04-05 :D
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod IceKiller 26. 12. 2006 15:14

snad pude hodně věcí vypnout a pak to bude víc osobní. a čím člověk stárne tím se víc umírnuje a jede víc na jistotu a pohodu a už nezávodí s každým a čímkoliv. na blbnutí se pořídí pak jiné auto

ročník chci 2004. na novější asi nebudou lovky. nebo budu muset počkat rok na 2005
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 12. 2006 15:18

rekl bych ze spotreba u O1 4x4 nebude zas az tak desiva, pokud normal predokolka dokaze jet za 4.5 tak o kolik muze byt ta spotreba vetsi... ja bych se toho nebal...
Anonymni

Odeslat příspěvekod IceKiller 26. 12. 2006 15:22

no O1 či O2 není moje srdcovka a nějak je nemusím a výbava tam není taková jako u Laguny II a má ji tu každej. A je to prostě škodovka. Tím nechci Oktavky nijak hanit, ale ji řekl letos NEE! Když auto tak pro celou rodinu. Oktavku jsem už vyřadil z výběru.
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod IceKiller 26. 12. 2006 16:29

popř jaký je z toho auta výhled zpět a při pakrování?
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 26. 12. 2006 17:02

Z Laguny Grandtouru jde vidět krásně, není třeba žádného pípáku.
LYŽAŘ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LYŽAŘ 26. 12. 2006 17:09

IceKiller píše:snad pude hodně věcí vypnout u/quote]

No ESP vypnout vlevo pod volantem jde a v manuálu píšou, že se samo dokáže zapnout při novém nastartování. Jestli ale vydrží vypnuté i pokud jede člověk tužku, nevím. Já jej nevypínám. Jinak se neboj, Laguna vydrží na silnici dost, já mám teda příplatkové Silverstony, ale i tak. Já Lagunu II přirovnávám k TGV, velice svižná přeprava za plného komfortu.
LYŽAŘ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod IceKiller 26. 12. 2006 20:52

tak to jsi mě potěšil s informacemi
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod IceKiller 29. 12. 2006 00:26

četl jsem i hodně negativního na Laguny II tak se chci zeptat majitelů jak jsou s ní spokojeni a co vše se jim pokazilo a co nechávali vše opravit a za kolik peněz.
IceKiller
Nováček

Odeslat příspěvekod Ardeth 29. 12. 2006 01:12

IceKiller píše:
Manli2 píše:poslední německá astra G 2.2dti 92kW rok 03-04 v plný palbě :) ale to e asi malý co? ale když tam máš v tom výběru ochtavku... :D :)!/quote]

to je už malý. Koktávku jsem zvažoval ve verzi 4x4 v kombiku ale ta už papá víc. a výbava tam není taková.
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Ardeth 29. 12. 2006 01:14

_maty_ píše:rekl bych ze spotreba u O1 4x4 nebude zas az tak desiva, pokud normal predokolka dokaze jet za 4.5 tak o kolik muze byt ta spotreba vetsi... ja bych se toho nebal...

O pul litru. Nehlede na to ze Haldex je celkem malo poruchovy. Spis se ti vys*re nejaky cidlo nez Haldex.
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 29. 12. 2006 08:26

hlasuji pro Mondeo a hned po něm pro Sorento :D (moje tajná láska)
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod IceKiller 29. 12. 2006 15:04

Ještě dotaz:

v té max výbavě Laguny II r.v. 2004 je jaké přední sklo? Determální = pokovené? Jde mi o to aby tam fungovala přesnosná navigace TomTom a Antiradar přenosný. Může to někdo zjistit popř nafotit to okno z venku i zevnitř? A popř zda tam jsou takové průzory - ty jsou bud v dolních rozích nebo kolem zrcátka.

a pak mě zajímá jaký typ navigace je vestavěný a zda jsou kní i nové mapy popř zda se dají ty nové mapy někde stahnout.

děkuji

Ice
IceKiller
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka