Auto pro 2dospělé/2děti, psa

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Bluewalker 22. 12. 2006 19:32

Zdravím, rád bych chtěl poradit jaké auto koupit do 350.000až 400.000,-. V první řadě chci, aby bylo prostorné 2dospělí, dvě děti , pes, příp.kočárek. Za druhé aby bylo maximálně bezpečné nejlépe 5hvězdiček EuroNCAP. S tím souvisí, že nechci nic co nemá 6xairbag a ESP. A další můj požadavek je aby vůz byl vybaven xenony. Výbava v elektrice je samozřejmostí.
Pár adeptů, kteří některé podmínky splňují:
Renault Scenic II/Grand
Ford Focus C-Max
Ford Mondeo Combi II
Renault Laguna Grandtour II
Měli by být max.2 roky staré, ročně najezdím cca do 15.000km. Současně jezdím dieslem, do které mám možnost čepovat levnější naftu, ale benzinu se nebráním. Jinak spíše bych preferoval MPV, které mají vyšší posez. Díky za radu
Bluewalker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod unknown 22. 12. 2006 19:43

A co treba Peugeot 307 SW? :wink:
7,46 kg/hp
unknown
Mod-veterán

Odeslat příspěvekod p0etrik 22. 12. 2006 19:52

A co VW Multivan?
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Billabong 22. 12. 2006 19:58

Ted jsem byl na Jarove a maji tam zajimavy ceny na Altey
3.0 CDI
Billabong
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Saman 22. 12. 2006 20:23

C5 , Mondeo, Laguna, Vectra, proste jakejkoli velkej kombajt stredni tridy, tech aut je navyber fakt hafo, nektery pudou sehnat za tu cenu i u dealera jako lehce jete
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Saman 22. 12. 2006 20:27

kdys se to veme fseobecne, tak nova Laguna s komplet begama a ESP vyjde na cca 530 tisic, takze kdys narazis na nejakou na saloonu tak bude za 500 a lehce jeta za 450 a to us neni daleko od tech 400tisic :D
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Bluewalker 22. 12. 2006 20:52

Saman píše:kdys se to veme fseobecne, tak nova Laguna s komplet begama a ESP vyjde na cca 530 tisic, takze kdys narazis na nejakou na saloonu tak bude za 500 a lehce jeta za 450 a to us neni daleko od tech 400tisic :D

nová Laguna Grandtour za 530.000,- ?
Bluewalker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TomZ 22. 12. 2006 21:53

No ten Cmax nebo Scenic bude mit vyssi posez. Ale treba co sem obcas mrkal na Cmaxe na netu tak cca 70%z nich jsou dotazeny z rajchu.. jestli to to teda neva..

a btw overil sis ze vsechny z tech co jsi jmenoval ma 5* NCAP?
TomZ
Štamgast

Odeslat příspěvekod Bluewalker 22. 12. 2006 22:34

TomZ píše:No ten Cmax nebo Scenic bude mit vyssi posez. Ale treba co sem obcas mrkal na Cmaxe na netu tak cca 70%z nich jsou dotazeny z rajchu.. jestli to to teda neva..

a btw overil sis ze vsechny z tech co jsi jmenoval ma 5* NCAP?

vím že mondeo ani cmax 5* nemaj. z D mi to nevadí, ale předběžně můžu říct že nejlíp mi z toho vychází Scénic II.
Bluewalker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tada 23. 12. 2006 00:02

C36,C32 AMG Touring
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod TomZ 23. 12. 2006 00:03

Me se tahle velikost aut na rodinne auto - potreby jako mas ty libi. Imho lepsi nez combi a neni to na delku takova "krava" a pritom v tom je docela slusne mista. Takze v tomto segmentu asi jen Cmax, Scenic a pak C4 picasso.. to je snad vse co ja vim..

no projed si oboje a uvidis...
TomZ
Štamgast

Odeslat příspěvekod Bob a Bobek 23. 12. 2006 00:37

Honda Accord Tourer nebo Mazda 5. Jinak pokud to jde,tak bych volil Ford Galaxy a podobny (o kapku ale drazsi). Mame jednoho mrnouse a kombik je porad plnej. Taky je dobrej ten VW Multivan,ale je to uz moc uzitkovy.
Bob a Bobek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod feliz navidad 23. 12. 2006 00:50

Bluewalker: Jeden detail - jak velký pes a jaký kočárek? Protože jestli je to kočárek podobné velikosti, jako náš, tak do kufru scenica nebo C-max dostaneš kromě kočárku maximálně ještě čivavu. Pokud máš psa velikosti dobrmana a nechceš ho přepravovat na klíně, tak něco, co má krapet větší kufr. (grand scenic, sharan/alhambra/galaxy)
Nevadí mi, že mě předjel. Ale nas**l mě, když ve 160 řadil z dvojky na trojku...
feliz navidad
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Saman 23. 12. 2006 01:56

Bluewalker píše:
Saman píše:kdys se to veme fseobecne, tak nova Laguna s komplet begama a ESP vyjde na cca 530 tisic, takze kdys narazis na nejakou na saloonu tak bude za 500 a lehce jeta za 450 a to us neni daleko od tech 400tisic :D

nová Laguna Grandtour za 530.000,- ??/quote]

jo a proc ne, staci se kouknout do ceniku :wink: , zaskrtnul sem navic jen ESP a bagy a bylo to za nejakych 525tisic s dani
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Vody 23. 12. 2006 02:25

jen si kup nakyho frantika, nejlepe f plne palbe, ale kdyby ti to nefachcilo tak pak nediv
MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář

Další stránka