ibiza vs fabia combi vs clio3 vs Fusion vs rio - ktoré ?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod foki 13. 4. 2006 10:28

Rozhodujem sa medzi týmito autami (iba nové). Všetky som už videl aj v nich sedel. Motor bude 55kw alebo viac - benzín. Bude sa používať ako rodinné auto 2 dospelí 2 malé deti. Hlavne aby to bolo praktické a nekazilo sa. Teraz mám felíciu 1.3.
Napíšte aké máte skúsenosti. Ďakujem.
foki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yoggi 13. 4. 2006 11:00

tak s tychto je najvacsie fabia combi ( kufor ).
yoggi
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Goggy 13. 4. 2006 11:04

Zatimco uvnitr (prostor pro lidi) bude nejmensi.
Neaktivní
Pro kontakt použijte ICQ.
Goggy
Inventář

Odeslat příspěvekod Goggy 13. 4. 2006 11:07

Ibiza = sportovni image
Fabia = obr kufr a vevnitr jak krabicka na sardinky
Clio = drahy, ale pohodlny a novy
Fusion = s 1.4 zadnej zazrak ale vevnitr velky
Neaktivní
Goggy
Inventář

Odeslat příspěvekod myndel 13. 4. 2006 11:12

Na Tvém místě bych se rozhodoval především mezi Cliem a Fusionem.

S Cliem jsem ještě neměl tu čest, necméně Fusion před facelifem nebyl špatný a po facelifu má mnohem hodnotnější interiér.

Fabia už zastarává, napřesrok příjde nová, a Ibisa je v polovině životního cyklu, nicméně se objevili noví a lepší konkurenti.

Rio je trochu jiná kategorie, je poněkud méně hodnostné, pokud máš na Clio, vyřaď Rio.

Mým osobním tipem v této třídě by však byl Fiat Grande Punto, proč jsi ho vyřadil?
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Goggy 13. 4. 2006 11:17

Me tam v tom vyberu prave ten Fusion moc nesedi, je vevnitr tak o pul tridy vetsi nez Ibiza / Fabia
Neaktivní
Goggy
Inventář

Odeslat příspěvekod foki 13. 4. 2006 11:17

Pretože som bol na výstave v BA. Videl som, sedel som v ňom. A veľmi ma neoslovil. Interiér skoro ako v starom punte a batožinový azda ešte menší, výhľad z auta tiež nič moc. A žene sa nepáči.
foki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod foki 13. 4. 2006 11:32

[quote="Goggy"]Me tam v tom vyberu prave ten Fusion moc nesedi, je vevnitr tak o pul tridy vetsi nez Ibiza / Fabia[/quote]

Ten Fusion preto, že sa nám zdá praktický. Vyššia svetlá výška (bývame na dedine), veľký kufor. Aj keď cenovo je drahší.
foki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deli 13. 4. 2006 11:36

Mě z toho výběru přijde nejlepší Fusion a pak Fábka kombi :hm Já u fábky za 76tis km neměl žádnou závadu, akorát spotřebák...

Když to vezmu z pohledu jako rodinné auto :wink:
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod M@C 13. 4. 2006 11:57

Me prijde jako nejlepsi asi Fusion a potom Clio. Ve Fabii jsem jel vcera snad poprve v zivote :D A je to male prditko, nechapu jak to nekdo muze povazovat za rodinne auto :( Sice treba Clio na tom nebude asi o moc lepe, jezdil jsem jen v predchozi generaci... Ale Fabka je uz konstrukcne hodne zastarala, do ni jako nove bych nesel.
A nebo za stejne penize koupit nejake ojete, opravdu velke rodinne auto?
S-Max
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod Saman 13. 4. 2006 12:12

foki : Bez urcite do Clia :D , ale u me musis pocitat s tim ze sem mel Clio1 ted mam Clio2 a budu kupovat Clio3 :hm :D.

Ted ciste vecne: Ibiza, rodinne auto pro 4 lidi :tleskani , pokud ste hodne mala rodina, tak jo. Fabka ma velkej kufr a bude koncit, do toho us bych sel jedine kdys bude soubezne s novou Fabkou, pak budou totis zajimave ceny. Clio3, je male ale presto velke, me se libi a budu ho kupovat. Fusion je velkej, ale s tou svetlouv vejskou bych rekl ze je na tom stejne jako ostatni, na rodinne auto celkem mala nosnost. Rio neznam, takze nevim, ale na fotkach zas tak zle nevypada, teda as na ten volant, ten je hnusnej.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod GP 13. 4. 2006 12:29

Když ne Grande Punto tak bych šel do nového Clia. Toť můj tip. K fábii ... souhlasím s výše uvedenými názory: dost vnitřně malé, výběhové auto s velkým kufrem. Clio3 je pro rodinu supr.
GP
Nováček

Odeslat příspěvekod Saman 13. 4. 2006 12:33

foki : jeste bych popremejslel o C4 a P307, ty taky nejsou spatne
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod Sherman 13. 4. 2006 12:50

Nechci se zastavat Fobie, ale cim je vybehove??? Interierem a podvozkem je dnes sice prumer, ale nikoli vybeh ... Navic Co se vsude pise tak Rómstár i FII vychazeji z dnesni Fóbie ... Jinak ja bych bral bud Fobii (+Paket pro špatné cesty) nebo Clio... A nebo Opel Astra klasik2 ... za 400 i se vsema priplatkama (1,6 100koni, klima +dalsi hovadiny)
Sem silenej a ničemu nerozumim...
Sherman
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod GP 13. 4. 2006 12:56

Sherman: Fóbia je skvělé auto v rámci své třídy samozřejmě, sám jsem s ní jezdil posledních 5 let takže vím co říkám, nedám na ní dopustit ale už má svá nejlepší léta za sebou, poznáš to, když si přesedneš do nového auta jako je například to Clio3, poznáš hlavně te rozdíl 7 let ve vývoji. Jinak nemyslel jsem to nijak špatně s tou Fóbií jenom jako konstatování, že za rok bude nová verze a tato současná se pomalu připravuje na konec kariéry ;-)
GP
Nováček

Další stránka