Slušná ojetina za 300 kapříků

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Alex.. 28. 3. 2006 16:36

njn..cena A4 oproti octávce bude děsivá...to věřím... ale A4 se nebude krást o moc míň :( a kradou se tak moc, protože do octávky se snadno dostaneš, jednoduše ukradneš a ještě lépe prodáš.. :(
Alex..
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Valdauf 28. 3. 2006 17:11

Sohlasím s C5kou s naftou 2.0 HDi(80kW),s velice slušnou výbavou a v kombíku r.03 do 300 000Kč ouplně v pohodě anebo to Mondeo,ale musí to mít TDCi,ne TDdi,ty jsou tragický,hlavně systém vstřikování od Delphi.Jinak zbytek platí to samý co o C5,jen to není takovej kočár,co se týče filtrování našich bomba silnic.
Kuk na tygra!!Tááák,teď mám hovínečko!!!!
P405 1.9D......
Konečně rvu asfalt...................
Valdauf
Nováček

Odeslat příspěvekod Dusan 28. 3. 2006 17:15

No ja bych si za ty prachy dotahnul z Nemecka petku E39, ale ja jsem proste divnej. Takze jako nejpraktictejsi vozidlo z toho bych videl Mondeo idealne 2.5V6. Velmi spolehlive auto s neznicitelnym motorem.
Jinak z uvedenych aut v prispevcich bych se urcite vyhnul S80, ktera by ho sezrala na servisnich nakladech.
Co se tyce Frantiku tak z hlediska spolehlivosti bych urcite preferoval C5tku pred Lagunou, ale ten interier je dost priserny a ne kazdy se pres nej prenese.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod MAN737 28. 3. 2006 19:07

Dusan píše: auto s neznicitelnym motorem

po pár letech zlobí zapalování-neboli kabely ke svíčkám,a prasklé sběrné výfukové potrubí už jsem taky u pár kusů zažil,ale souhlasím,že ten motor jako patří k best of EuroFord..
MAN737
Štamgast

Odeslat příspěvekod M@C 28. 3. 2006 19:32

[quote="MAN737"]4Mistr:
-VectraB:Koroze,zadní náprava/quote]
Od 99 pozink, zadna koroze, jedine u bouranych ;)
A zadni naprava, jak psal Red Dwarf, je dobra, ale narocna.
A do 300 by se Vectra C taky dala sehnat. A nebo maximalne vybavena VeBe v super stavu.
S-Max
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod puck 28. 3. 2006 19:34

Dusan píše:No ja bych si za ty prachy dotahnul z Nemecka petku E39, ale ja jsem proste divnej.

to si fakt divny Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
puck
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Moik 28. 3. 2006 20:29

Já bych šel do Focuse combi TDCi. Máme jich po rodině 6, po kamarádech dalších 5 a nikdo neměl vážnější problém a že kluci mají '99 1.8TDDi. Já jsem najel s Focusem 60000km bez problémů. Focus je jediný auto, který někdy v roce 2003(nebo 2002?) Narušilo nadvládu Toyot a byl první v žebříčku poruchovosti 1-3 letých. :tleskani

Teď mám Mondeo kombi TDCi. Mám to ale jen 3 tejdny a zatím můžu jen říct, že je hoooodně velký...jestli ne až moc. Na šířku i dýlku, prostě celkově. A je nás taky 2,5 :D říkám si, že Focus combi by nám stačil, protože kufr není o tolik menší, a že je míň místa v kabině a vzadu tomu děcku nevadí. Kufr Mondea má větší základnu, ale je nižší. Možná, že pro kočárek výhoda.

Vím, že se tu nesmí dělat reklama, ale nekupoval bych auto z bazaru, podívej se tu, já kupuju u kamaráda, ale tohle mi přišlo dost solidní: http://www.eurodiesel.cz ke všemu servisky, dobrej přístup a dobrý zkušenosti z okolí...Do bazaru dávají dovozci auta, který by jim udělaly ostudu...
edit: teď jsem omrknul tipcars a vidím, že novej focus combi 1.6 je za 350000. Ještě chvíli budete u piva vybírat :P , on klesne a neřešil bych nic...
Naposledy upravil Moik dne 28. 3. 2006 20:32, celkově upraveno 1
Moik
Nováček

Odeslat příspěvekod Paulie 28. 3. 2006 20:31

Saman píše:mistr kambaly : V predchozi Vetre sem najezdil hooodne moc, takze vim jak je mala a troufam si tvrdit ze i ta Felina je v kabyne prostornejsi ( Felinu mam ted na prestavbu na zavodaka ). Kdys mi z ni v garazi vyhazeli fsechny sedacky, tak to byl panecku najednou stehovak :D , ale i tak je Felina fkabyne vetsi nes Vectra. Navic co je hyt poslednich par let tak mala nova auta silene narustaj na rozmerech, cos je treba i priklad noveho Cloa, v kabyne O1 predci temer ve fsech rozmerech a jinak se hrde drzi nastejno nebo treba 1-2cm straci, ale ve vetsine vnitrnich rozmeru na Clio3 navrch. O1 ma navrch jen diky obrimu kufru. Obdobne sou na tom i ostatni zminene kousky, proste nova generace nastupujicich aut je opoznani vetsi.

No tedy nevim v jake Vectre jste to jezdil, ale mame doma Vectru B 2.0i z roku 2001 po faceliftu a presedlali jsme do ni prave z kratke felicie z roku 97 a mista vevnitr je nesrovnatelne vice ve prospech Vectry, takze nechapu jak jste k tomuto nazoru dosel. Snad to bylo mysleno jako vtip. :hm

Primlouvam se za Vectru a o reznuti po faceliftu nemuze byt ani rec.
Fiat Cinquecento 1.1 Sporting
Paulie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M@C 28. 3. 2006 20:56

Saman píše:mistr kambaly : V predchozi Vetre sem najezdil hooodne moc, takze vim jak je mala a troufam si tvrdit ze i ta Felina je v kabyne prostornejsi ( Felinu mam ted na prestavbu na zavodaka ). Kdys mi z ni v garazi vyhazeli fsechny sedacky, tak to byl panecku najednou stehovak :D , ale i tak je Felina fkabyne vetsi nes Vectra. Navic co je hyt poslednich par let tak mala nova auta silene narustaj na rozmerech, cos je treba i priklad noveho Cloa, v kabyne O1 predci temer ve fsech rozmerech a jinak se hrde drzi nastejno nebo treba 1-2cm straci, ale ve vetsine vnitrnich rozmeru na Clio3 navrch. O1 ma navrch jen diky obrimu kufru. Obdobne sou na tom i ostatni zminene kousky, proste nova generace nastupujicich aut je opoznani vetsi.

A ses si jisty ze jsi nejel Corsou? :) Vectra B je totiz uvnitr o dost vetsi a prostornejsi nez O1... Ve Felde jsem jel jen jednou, nastesti, po hodine jizdy me zada bolela tak ze jsem si musel jit lehnout, otresna sedadla.
S-Max
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod M@C 28. 3. 2006 21:03

A ve srovnani s O2 vychazi prostor v interieru Vectry B asi nastejno. Jen v O2 mame takova vetsi kozena kresla, ktera jsou podle me lepsi nez sedacky ve VeBe, ale nevim jestli se to tam dava standardne. Ja se svymi 188cm se ve Vectre posadim bez problemu "sam za sebe", coz v O1 nehrozilo ;) Navic ve V. nemam problem najit optimalni pozici za volantem, nad hlavou mam hafo mista, vsude kolem sebe taky..
S-Max
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod Paulie 28. 3. 2006 22:03

Souhlas s M@C na 100%.
Ja jsem s mistem ve Vectre naprosto spokojeny, mame sedana a kufr mi prijde take dostatecny, pro normalni rodinu to s prehledem staci, jezdime s tim i do Chorvatska a s mistem pro zavazadla nikdy nebyl problem. Jediny problem by mohl byt kocarek, ale jinak si myslim ze kombi ani neni treba, pokud nepotrebuje tahat "nadmerne naklady", coz nepredpokladam, kdyz mu doted stacila felina. Ted me napada, co Vectra hatchback? To by bylo idealni auto. Mr. Green
Fiat Cinquecento 1.1 Sporting
Paulie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hlobilp 29. 3. 2006 06:48

Ja bych doporucil Mondeo, C5, Stilo, 406
to MAM 737: nevim proc doporucujes O1, jel jsi v ni nekdy na zadnich sedadlech? Ja parkrat jo a po 150km jsem byl hotovy. A on pise, ze nekdy vozi dalsi dva maniky. Ale preba to jsou masochisti.
Hyundai i30
Sony Xperia Neo V
Fujitsu AH531
hlobilp
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod kysela rybicka 29. 3. 2006 08:31

audi4/6 je kasicka...jede, ale nedejboze kdyz se neco podela. A kdyz se to nepodela, tak ti to odtahnou do Srbska:(

Passat je OK, ale...totez jako BMW

BMW3/5 je dobrej tip, spolehlivy, kvalitni, robustni...proc ne...az na to riziko kradeze:(

Oktavka 1 je vtip, na auto pro rodinu nesmysl, zvlast na hypertrofovanym ceskym trhu

Doporucuji co nejnovejsi a co nejmene jetej (nejde ani o stari ale o najezd) Ford Focus/Mondeo TDCi. Kdyz uz se neco podela nestoji to svet a ten zajem smejdu zlodejskejch je mensi

A k tem japoncum...coz takhle Mazda 626/6? I kdyz ta 6 se asi uz nevejde do limitu...i kdyz...a to jsou dobry kary a puvabny

A kdyby se sehnala Honda Accord Aerodeck...taky ok
kysela rybicka
Nováček

Odeslat příspěvekod Saman 29. 3. 2006 09:18

M@C : Vectru B Elegancku v 2 litru r.v. 2000 sme meli doma cca 3 roky, koupena nova a najela pro nas pres 100 tisic, ja v ni nadrandil z toho asi 20tisic. A silne bych doporucoval si ty auta k sobe pristavit a ozkouset, nebo najit treba na webu Auto.cz vnitrni rozmery treba VectryB vs. O1 :wink: , ve fsech aspektech krome jednoho vede O1., Nicmene Vectra byla pro me pohodlne auto. Nepocitam zadni sedadla, vzadu v Oktafce sem nikdy nesedel, ale v ridicove casti je O1 rozhodne vetsi nes VectraB.
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář

Odeslat příspěvekod M@C 29. 3. 2006 09:41

Saman: Ok.. My meli doma O1 asi 6 let, a s Vectrou jsem ji porovnaval. O1 je podle me uvnitr uzsi a celkove prostor stisnenejsi (nejen vzadu, tam je to tragedie). To je porovnani z praxe.. Ted mame misto O1 novou O2, a v porovnani s V. to vychazi podle me tak zhruba nastejno, i vzadu ma docela dost mista.
Ale jinak Vectra je pro me taky pohodlne auto, a at uz tam je mista kolik chce, tak na mych 188cm to staci ;)
S-Max
M@C
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka