výběr mezi třemi auty :hm

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ´eavy 22. 2. 2006 14:20

Na Mondeu 2.0i 16v jsem najel prvnich par mesicu po tom, co jsem udelal ridicak. Pamatuju si ho jako naprosto vynikajici auto. Hlavne razeni je super, rizeni taky, volant se dobre drzel, jelo to paradne - proste vynikajici auticko. V Lagune 2.0 jsem se jenom vezl (neridil jsem) a nebyla mi tak sympaticka (prisla mi proste horsi, jestli to chces slyset takhle). S Mazdou zadnou zkusenost nemam.
Renault Mégane Coupé 2.0 ´98 bez tuzingu ;-)

Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=xHrMQ-ONWGA
´eavy
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Jendolf 22. 2. 2006 14:52

Pokud na mondeu prekousnes design nebo ti vyhovuje, tak zvedam prstik pro nej, ze tri jmenovanych mi sedelo nejvice. motor V6 v nem byl, takze standart pro me a takhle tezke auto. Lagunu mam projetou 2.0 a ten motor jak uz tu nekdo psal opravdu nenadchne, ale zase je laguna komfortni, mekke perovani + mekke sedacky, za coz ovsem zaplatis velkym naklanenim v zatackach. Mazdou 626 jsem brazdil jen 150km takze tezko soudit ale s autem jsem si nerozumel, nesedlo mi.

No a ke vsemu jsem s nema nejezdil tyden po sobe, ale nekdy i rok, takze nejake velke srovnani za kterym bych si stal nedostanes. V klidu si vsechna tri auta projed spolehlivost muzes dobre vyvodit z tabulecek. znamy vlastnici ono mondeo si to chvali, mazda je na tom udajne taky dobre, Laguna je v tomhle smeru horsi, alespon clovek co ji ma, tak nadava.
B power M power W power
Jendolf
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod quasimoto 22. 2. 2006 14:56

ja by som siel do mazdy 626
quasimoto
Štamgast

Odeslat příspěvekod HOOK 22. 2. 2006 14:57

Co furt mate proti vzhledu Mondea od MK2 vypada dopbre.
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 2. 2006 15:07

hook: objektivne vzato sou uz ty jeho linie dost out ale to neznamena ze je to spatne auto, v nasi rodine je velmi oblibene...
Anonymni

Odeslat příspěvekod HOOK 22. 2. 2006 15:10

maty:out jsou uz hranate linie, takze kulate budou zase in :)
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 2. 2006 15:13

jo mozna chvili a dopadne jak v pripade mondea... obliny muzou fakcit chvili ale za 3 roky udou zas out... nejlepe je to videt na skodovkach, volkswagenech a novych fordech... tyto automobilky ted delaji design ktery musi byt "in" i za deset let... pak tu je treba alfa romeo ktera dela vsechno skvele 8) :D ;)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Pribina 26. 2. 2006 19:51

Manli2 píše:
Sherman píše:A co Citroen Xantia??
:)
přečti si bod 4........ :D-/quote]

S Xantii mam vyborne zkusenosti, mel jsem ji 2 roky a zadna zavada.
Cuore Sportivo
Pribina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod izuel 28. 2. 2006 13:26

Ještě zvažuju Vectru B liftback 5 dveří.Ta bude asi rozhodující, dozvěděl sem se pár pozitivních informací.Má někdo zkušenosti s motorem 2.0 (100Kw) to musí hezky ale jet 8) . zase děkuju všem.

ps:prosím at to není jen o té vectře od ted. Mr. Green
izuel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M@C 28. 2. 2006 13:37

izuel - 2.0 16V jede docela slusne, papirove ma 0-100 kolem 9.5sekundy, je spolehlivy a zere malo - normalni jizda po okreskach prumerne kolem 7l/100km, po meste asi 10, proste dlouhodoby prumer kolem 8. Pokud bys kupoval novejsi Vectru - po faceliftu, tak bych taky premyslel o 2.2l, je silnejsi nez 2.0. S 2.5 V6 jsem nejel, ale pry to neni o moc velky rozdil, je dost tezky.
Kdyz jsme kupovali auto, vybirali jsme mezi podobnymi auty jako ty, Laguna, 406, 626 atd, nakonec to byla Vectra, protoze je nejlepsi :D
S-Max
M@C
Štamgast

Odeslat příspěvekod Sherman 1. 3. 2006 12:12

Tak sem si prosel TUV
http://www.autorevue.cz/Magazin/Ar.asp?ARI...&EXPA=
A ten Citrous Xantia vychazi lip nez ty vase Laguny a Mondea ... Vim ze to muze bejt trochu mimo misu ...
A kdo z vas ma zkusenost s Xantii?? Me se teda hlavne libi technikou ...
Sem silenej a ničemu nerozumim...
Sherman
Pozorovatel

Předchozí stránka