VW Passat poslední generace vs. konkurence

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mrazik 1. 3. 2006 13:38

Ja bych zvolil Mondeo, ktere bude za nejlepsi cenu a maximalne vybavene. Takova verze Titanium mi prijde jako idealni.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavelll 1. 3. 2006 13:58

Podle me ma passat variant 2.0TDI nove generace nejiste jizdni vlastnosti pri plne zatezi (Asi to zatim poradne nestihli odladit). Bez zateze vse OK, ale s nakladem spatne, ma nekdo podobnou zkusenost?
Jinak stejnej problem jsem videl i v testu viz AUTOTIP ve srovnani s vectrou 1.9 CTDI a mondeem 2.2 TDCI.

Shrnuto celkove prumerny auto za nadprumerny penize pokud do nej chcete nejakou vybavu.
Velke minus je hlucny a slaby motor (2.0 TDI) a ne moc dobry pocit z rizeni.
pavelll
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza_L 1. 3. 2006 14:12

S plne nalozenym Variantem jsem jeste nejezdil. Ale porovnani Passat x Mondeo pro mne vyzniva ve prospech Passata.

Beru to z pohledu manazera (hlavni potencionalni zajemce o tyto vozy) aby tady zase nekdo nepsal ze je to nudne auto, apod.
Mondeo ma podle me horsi rizeni (pri vyssich rychlostech je moc lehke), daleko mene luxusni interier, horsi design (neni tak reprezentativni) a hure odhlucneny podvozek. Podobne jsou jizdni vlastnosti, brzdy, razeni. Plus je u nej super cena.

Nevyhoda Passata je cena, ale s 10% slevou uz to neni tak spatne. Ke zmene ceny ale ve VW nevidi logicky duvod, protoze auto se i tak prodava velice dobre.
Honza_L
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drgi 1. 3. 2006 15:49

co na tom passate vidite? ved je to veeeelmi priemerne auto.
http://auto.sme.sk/clanok.asp?cl=2605352

drgi
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive Roadster, 2001 (NBFL), 1.8, 90 000 km.
'Zero' : Toyota Corolla AE92, 1991, 1.6 4AF hatchback bez plutvicky, 190 000km.
drgi
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků