Výběr auta - jsem z toho na větvi. Prosím poraďte.

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod chichin 10. 12. 2005 11:07

Ja bych sel urcite do pola, yaris je taky dobrej a spolehlivej, ale VW je urcite praktictejsi kvuli servisu a hlavne je to nemec,ale to uz je o vkusu. Ja mam nemecky nejradsi a to i kdyz mam zrovna francouze :?
chichin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod turboleon 10. 12. 2005 11:20

Chucky: jo říkali, že dle TUV to je nespolehlivější malé auto va stáří 4-6 let. U Toyoty bych tomu věřil.
turboleon
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quasimoto 10. 12. 2005 11:22

turboleon píše:Chucky: jo říkali, že dle TUV to je nespolehlivější malé auto va stáří 4-6 let. U Toyoty bych tomu věřil.o/quote]
a Honda na tom nie je ovela horsie http://news.autovia.sk/?article=5221
quasimoto
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brouk 10. 12. 2005 11:37

Priklanim se k Getzu (mimochodem je pozinkovanej ze 70% a ne jenom po kola). Ale na trhu se objevilo dalsi auto, ktere ja hodnotim jako nejlepsi z tridy male. Je to Nova KIA RIO. Driv nez se tady spusti lavina stupidnich, nepodlozenych argumentu a urazek na korejske automobilky, tak si nejdriv (aspon na netu) omrknete tento vuz, nabidku motoru a technologii, rozmery a vybavu. Hyundai a Kia proste uz neni to co byvali. Jsou to moderni vozy s novym vyvojem a technologiemi. Je mi jasne ze zaryti skodovaci a vw-aci to nikdy neuznaji, ale pro cloveka, ktery vyslechne argumenty to stoji za zminku.
Brouk
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 10. 12. 2005 11:52

No mne prijde podle ruznych ohlasu ale i podle toho co vidim, ze se korejci zacinaji kvalitou priblizovat japoncum.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Toomas 10. 12. 2005 12:51

Když jsem před pár měsíci kupoval auto, měl jsem ve výběru Yaris (ještě starší verzi), ale připadal mi malý a celkově mi nějak nesedl. Nakonec jsem vybral Micru, ale o tu asi zájem nemáš. Kdyby ano, rád ti sdělím jakékoliv podrobnosti.
Ale vzhledem k tomu, že jezdíš často po dálnici, bych tě rád upozornil na jednu důležitou věc. Většina těchto malých aut je zpřevodována výrazně do lehka, což je krásné ve městě, ale na dálnici to znamená při 130 km/h téměř 4000 otáček a tomu odpovídající spotřebu a zvukovou kulisu. Proto bych u každého kandidáta zařadil zpřevodování mezi důležitá kritéria výběru nebo se eventuálně poohlédl po silnějším motoru.
Toomas
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 10. 12. 2005 13:00

Toomas: To mas jedno, i dost aut nizsi stredni toci pri 130 km/h 4000 otacek.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod mayklmaykl 10. 12. 2005 13:09

nevim bejt tebou bych z toho tria nebral jazz- je to sice honda ale tyhle maly motory jim žerou jak tank když trochu jedeš...
polo je na urovni fabie a podvozek je možná měkčí... yaris ma motor ucházející ale je ošklivej a nejni to pro chlapa....žádnej kufr atd
skoro nerad to říkám ale co nějakou lehce jetou nebo referentskou foobii RS??? v tomhle případě bych řekl nej volba a díly budou z toho tria podobnejch cen...
getz neni taky špatnej ale nedávno jsem četl že na něm dost odcházej takový banality jako vejfal, poloosy a tak...nevim no rsku bys za ty love sehnal pěknou a aspon by se to už pohlo trochu z místa, přičemž spotřeba bude stejná jako u těch litrovejch mrtvolek... zdar a sílu při výběru... :-)
mayklmaykl
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod PájaTHC 10. 12. 2005 13:10

Toomas: Micra a pak ještě Picanto se strašně líbí přítulkyni... pověz, jak se ti s tím jezdí, kolik lahváčů se vejde do kufru atd...
Konektory se nelesbí...
PájaTHC
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chichin 10. 12. 2005 13:29

Ta fabia RS je supr napad, nejlepsi reseni. Dobry svezení, spotreba zanetbatelna a je i moc pekna. Sice to neni novy jak chces, ale urcite bych nad ni pouvazoval a minimalne si ji nekde vyzkousel.. Drzim pesti
chichin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bond007 10. 12. 2005 13:39

No ja nevim, jestli je diesel vhodnej pro najezd do 10k km za rok...
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maraJP 10. 12. 2005 13:43

Tak to určite. S RS- kou fabkou by byl se zákonným pojištěním leda dobrej sponzor pojišťoven, na jeho najetejch 7000km ročně se mu tahla volba určite "vyplatí". Myslete lidi! Jinak z uvedených doporučil bych polo nebo toyotu , i když ty budíky uprostřed palubky bych já neskousl -hrůza.
maraJP
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bond007 10. 12. 2005 13:46

a co nejaky bmw? :)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bond007 10. 12. 2005 14:00

ja osobne bych volil yarise, bude z tech aut nejspolehlivejsi protoze narozdil od hondy neni stavenej na vykon... Polo neni taky spatny, ale myslim si ze vyhoda nahradnich dilu ztraci na dulezitosti vzhledem k najezdu co to auto bude mit...
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laff 10. 12. 2005 14:02

Brouk píše:...Ale na trhu se objevilo dalsi auto, ktere ja hodnotim jako nejlepsi z tridy male. Je to Nova KIA RIO. ...

Zrovna vcera prede mnou stala jedna (hatchback) na svetlech a rikal jsem si ze je to pekne auticko- v realu vypada mnohem lepe nez na fotkach.
For a successful technology, reality must take precedence over public relations, for nature cannot be fooled... We have vastly underestimated how deeply ingrained are the organizational and cultural rigidities that hamper our ability to execute.
Laff
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků