Male auto do 300tis. kc

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maseraty 25. 4. 2005 22:29

Chcel by som, aby ste mi prosim poradili pri vybere noveho auta do 300tis kc. Malo by to byt male auto, s malou spotrebou, 5dv., klima. Prosim poradte mi, neviem sa rozhodnut, rozmyslam nad hocicim. Dakujem velmi pekne
maseraty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 4. 2005 22:33

"uvazuji jestli si mam vzit sousedovic Bozenu, nebo Marusu z vedlejsi vesnice, nemuzu se rozhodnout, poradte mi.."
- takto zhruba zni tento dotaz.
- nejlepsi bude vybrat si auto po svem stylem "tohle se mi libi a tohle ne" pak az si z toho portfolia automobilek a jejich auticek vyberes par konkretnich dle vzhledu, tak je tu napis konkretne a muzeme se zacit bavit konkretne co je z nich lepsi a pro jakou prilezitost. Pritom bude vhodne zminit i to, jaky ucel ma auto plnit, zda manzelcino mestske vozitko, nebo hlavni rodinne auto atd.. atd..
anonymni

Odeslat příspěvekod NiceOne 26. 4. 2005 07:47

Pokud ti jde o financni stranku tak momentalne je nejvyhodnejsi Hyundai Getz Champion 1.3. Nedavno jsem se taky rozhodoval a nakonec vyhrala Fabia. Prodejci Hyundai na morave mi nebyly schopni nabidnout vyhodny leasing:(
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 26. 4. 2005 09:37

Me v teto relaci prijde jako dobre reseni Fiesta za 299000Kc... Je to sice male auto ale vevnitr prekvapive prostorne. Myslim ze prvni Oktavka se mistem na zadnich sedadlech nechyta. Fieste ale zase chybi velky batoh.. :lol:
_DAVE_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JP 26. 4. 2005 14:12

Prvni napis, na co to auto nejvic pouzivas, kolik v tom bude jezdit lidi, co vozis casto s beou apod. .... auto se vybira podle toho, na co ho potrebujes (pokud neberes jen podle designu).
JP
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maseraty 26. 4. 2005 16:01

Takze ide o toto, to auto musi byt male hlavne kvoli spotrebe. Matka ho bude pouzivat spolu so mnou..nemam zatial peniaze na auto drahsie ako 300tis kc. Podmienky matky> mala spotreba, klima. To jej staci a nech stoji do tych 300k. Vyuzivane bude hlavne v meste a vozit sa v nom bude najcastejsie 1, alebo 2ja..Zijem len s matkou a ona sa vozi aj s priatelom,, cize niekedy s nim pojde do prace resp. nieco vybavit a ja len tak po meste a okoli behat.
Samozrejme mne ide aj o design, ale ked bude dobra ponuka, tak nevaham. A malo by ist o nove auto, resp. predvadzacie vozidlo..
dik
maseraty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 4. 2005 16:20

Dacia Logan 1.4 s klimou a LPG do toho... velke-male auto, mala spotreba, velky prostor....
Dale pak Yaris 1.0 s klimou, za 300 v klidu, 5 mist, male auto, malinka spotreba, velka spolehlivost, malinka pojistka

- to jsou mi favoriti
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick2 26. 4. 2005 16:33

do 300 s a/c jsou temer vsechna mala auta. obehni par autosalonu a prolez si je/ projedte se. "osobnimu kontaktu" se nic nevyrovna ;)
Láska je jako cibule. Sloupáváš jednu smradlavou vrstvu za druhou, až nakonec.....brečíš nad dřezem..
Nick2
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Kowalski 26. 4. 2005 16:46

Nissan Micra 1.0. Malé, hezké, vybavené a momentálně s velkou slevou SPRING.
Kowalski
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JP 26. 4. 2005 21:30

Mne se porad libi docela Panda. Das za ni daleko min nez 300 tis. a na jezdeni po meste, na nakupy a za kamaradama staci. Obcas se v ni da prezit i vyjezd mimo mesto. Ale to uz je mozna moc male.
JP
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 4. 2005 22:22

goes píše:"uvazuji jestli si mam vzit sousedovic Bozenu, nebo Marusu z vedlejsi vesnice, nemuzu se rozhodnout, poradte mi.."
- takto zhruba zni tento dotaz.
- nejlepsi bude vybrat si auto po svem stylem "tohle se mi libi a tohle ne" pak az si z toho portfolia automobilek a jejich auticek vyberes par konkretnich dle vzhledu, tak je tu napis konkretne a muzeme se zacit bavit konkretne co je z nich lepsi a pro jakou prilezitost. Pritom bude vhodne zminit i to, jaky ucel ma auto plnit, zda manzelcino mestske vozitko, nebo hlavni rodinne auto atd.. atd..

bral bych Marusu, Bozena uz je dost zastaraly jmeno, ale jinak...goes :tleskani :tleskani :tleskani
Anonymni

Odeslat příspěvekod Thorius 26. 4. 2005 22:37

hmm ja by som sa tiez pripojil k tomu Yarisu - super auto, spolahlive, priestoru vzadu sice pomenej, ale je pohodlne a da sa nim po meste aj "sportovo" jazdit :-) Toyota ma teraz akcie a navyse "nulovy leasing" - nepreplatis (plati pre SK)
ak chces trochu "viac" priestoru pre posadku odporucam fiestu, sam som bol prijemne prekvapeny ( mam 192 cm), ale tie plasty... no to sa da prezit

vela stastia pri vybere
Thorius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 4. 2005 22:44

YARIS je fajn, logan...proste kus auta za dobry peniz ale charisma tatam, ale nechcu prudit...
Anonymni

Odeslat příspěvekod maseraty 27. 4. 2005 17:53

Ta toyota yaris BLUE sa mi paci..stoji 419 990,- SK a ma skoro vsetko..vsetko co chcem. Neviete, ze ked teraz je ten 0 leasing, ci mi poskytnu este aj nejaku zlavu? Kolko mam max pytat zlavu? dakujem..Inak vyberam medzi Fabia elegance 1.2 47kw, touto yaris BLUE a peugeot 206 mistral 1.1. Skuste mi o tychto povedat co viete a ktore doporucujete + kde by som ziskal najvacsiu zlavu. Dakujem este raz.
maseraty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dusan 27. 4. 2005 18:42

Ja si myslim, ze s temi slevami co ted dava Renault je Megane nabidka, ktere se tezko konkuruje.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Další stránka