Premium Cars-prémiové jednání

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 2. 2023 17:35

A jak se to tak stane, že jim nepatří?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 5. 2. 2023 17:48

Ale houby.
To že to zveřejnili má takový efekt, že mohou být jedni z mála, kteří něco dostanou/li, pokud ještě týpek nemá potěšené všechny věci.

Těch povedených budou stovky. Tohle není úpadek, ale chystaný podvod.

O tom asi nemá cenu polemizovat.

P.S
A zrovna bazarnici z ruky nic nedají, dokud nemají peníze v ruce a nebo na úctě, takže ani o tom nemá cenu debatu.

-- 5. 2. 2023 18:25 --

No, ono se toho teď asi rozmuze víc.

Teď jsem dočetl tohle:
https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/hor ... zpravy_jog

Tak jsem to sem dal, protože myslím, podle toho rozhovoru, a podle toho typka, že tohle má všechny znaky tryskáče.

:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod lu.kas 6. 2. 2023 16:10

Marek Zrak píše:
jjrr píše:Je krize, druhotná platební neschopnost, to se stává, ale závazky se snaží uhradit splátkami. Tím že to zveřejnili, poškodili sami sebe, teď už mu tam nikdo auto k prodeji nedá a nebude mít z čeho splácet.


Á, dokonce tady máme i pro ***** advokáta

To jenom debil Osobně provokuje, nemá smysl reagovat
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 2. 2023 16:39

maincoonsback píše:No, ono se toho teď asi rozmuze víc.

Teď jsem dočetl tohle:
https://www.idnes.cz/ostrava/zpravy/hor ... zpravy_jog

Tak jsem to sem dal, protože myslím, podle toho rozhovoru, a podle toho typka, že tohle má všechny znaky tryskáče.

:-)

Já to říkal hned, že z toho zase nic nebude. A kolega se na mě koukal jako na škarohlída :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 6. 2. 2023 16:46

Marek Zrak píše:
jjrr píše:Je krize, druhotná platební neschopnost, to se stává, ale závazky se snaží uhradit splátkami. Tím že to zveřejnili, poškodili sami sebe, teď už mu tam nikdo auto k prodeji nedá a nebude mít z čeho splácet.


Á, dokonce tady máme i pro ***** advokáta

Dokud není pravomocně odsouzen, musí se na něj hledět jako na nevinného. To že posílá splátky, znamená, že se snaží, podvodník by nezaplatil ani korunu.
jjrr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 2. 2023 18:22

jjrr píše:
Marek Zrak píše:
jjrr píše:Je krize, druhotná platební neschopnost, to se stává, ale závazky se snaží uhradit splátkami. Tím že to zveřejnili, poškodili sami sebe, teď už mu tam nikdo auto k prodeji nedá a nebude mít z čeho splácet.


Á, dokonce tady máme i pro ***** advokáta

Dokud není pravomocně odsouzen, musí se na něj hledět jako na nevinného. To že posílá splátky, znamená, že se snaží, podvodník by nezaplatil ani korunu.


Ale di ty brepto.

To se může/musi formálně tvářit soud než ho odsoudi, až se před něj dostane. Pro normalniho člověka je to prostě podvodník jak vysity a není o čem debatovat.

Ona.. spravedlnost je fajn vec, má však jeden problém... To, že u soudu ještě někomu něco neprokážou, tak to ještě neznamená, že uvedený skutek nespáchal... A další problém je v tom, že větší spravedlnosti se vzdy dovolaji ti co mají peníze /což často i ti podvodníci mají/.

A jak se s tím případně /třeba v tomto případě podvedeni a okradení/ vyrovnají, je už věc každého jedince, kterého se to týká.

Já prostě pro takové podvodnicke arogantní kreatury pochopení nemám.

-- 6. 2. 2023 18:25 --

jjrr píše:
Marek Zrak píše:
jjrr píše:Je krize, druhotná platební neschopnost, to se stává, ale závazky se snaží uhradit splátkami. Tím že to zveřejnili, poškodili sami sebe, teď už mu tam nikdo auto k prodeji nedá a nebude mít z čeho splácet.


Á, dokonce tady máme i pro ***** advokáta

Dokud není pravomocně odsouzen, musí se na něj hledět jako na nevinného. To že posílá splátky, znamená, že se snaží, podvodník by nezaplatil ani korunu.

Mimoto.

Uvedomujes si vůbec, že každé Ponziho schéma je postavené na tom, že se dotyčný snaží a posílá část přislíbených peněz... Dokud se to nezadrhne...?

A tenhle bazar není nic jiného...

Prostě vezme auto klienta, to prodá, část peněz použije pro svoje potřeby a část peněz použije na částečné /mnohdy zanedbatelné/ umoření letitého dluhu...a takto to lepí už třetím rokem...

:-)

To je opravdu oběť... Něco jako chudák Harry.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod jjrr 6. 2. 2023 18:42

Ale to nemůžeš vědět, jak do toho spadl. Třeba koupil výhodně auto za velké peníze, vzal na to úvěr, a auto mu sebral exekutor, protože na prodávajícího uvalil soud exekuci, musel splácet úvěr, tak pozastavil vyplácení peněz dalším prodávajícím. ... Pak by to prostě podvod nebyl, jen druhotná platební neschopnost. Nesmíte na každém vidět hned to nejhorší.
jjrr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 2. 2023 19:16

To by musel vzít na úvěr Chirona :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 6. 2. 2023 19:18

Obchoduje s prémiovými vozy.
jjrr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 2. 2023 19:26

Ještě, že tě máme. Nemáš na něj kontakt? Že bych tomu chudákovi poslal 100k ze svýho jako projev soucitu.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 6. 2. 2023 19:29

Ty jsi ho stejně odsoudil předem. Já mám zkušenost, ža takovéto věci policie odkládá, když se pachatel správně vyjádří do výslechu. ;-)
Naposledy upravil jjrr dne 6. 2. 2023 19:31, celkově upraveno 1
jjrr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 2. 2023 19:30

Odsoudil, protože jsem si ho prolustroval v justici a to mi bohatě stačí :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 6. 2. 2023 19:33

A co jsi našel? Protože to samé si mohli najít i ti, co s ním obchodovali. Měli si dát pozor na riziko obchodu.
jjrr
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 6. 2. 2023 19:36

A co sis našel ty, když tu za něj kopeš? ***** jako vždycky a jen provokativní, nic neříkající slinty.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 6. 2. 2023 19:47

řeč těla toho pána mluví za vše...
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků