Nástupce RS za kapesný od mámy

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 1. 2023 17:19

Jak to v jakémkoliv režimu může žrát míň?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 25. 1. 2023 17:20

tunit benzinový třílitr je pro sraby. Pro chlapy tu je 0.9 TCe :love:
Tento hon, který zde dělá Mello, agat a ajif, by měl být trestaný. začíná to pomalu hraničit se šikanou.
pozpatku_fijA
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skarjuu 25. 1. 2023 17:51

bhudak píše:AUDI A7 55 TFSI :) Žere to míň jak Arteon, Golf 7R nebo Superb 206kW a jen SW se dá 400+hp.


A7 pod mega s DPH lehce proprděné? Kde? :D Jak je to vůbec se SW úpravou aut v záruce v případě že chodím jen do autorizáku? Běžně to asi řešit nebudou. Ale když to píchnou na diagnostiku kvůli něčemu, tak to nepoznaj a nepičujou?

-- 25. 1. 2023 17:53 --

Arnie J píše:
Skarjuu píše:Hodně dávno byl na netu vtipný článek o mladých náctiletých hoperech, kde byl termín "Kšiltovka za kapesný od mámy" a líbí se mi tomu autu tak říkat. Ty musíš bejt na netu ještě dýl než já, a proto se divím, že bys to neznal, když znáš každou *****. :D

Aha to jsem už asi zapomněl, demence je sviňa :D


Myslím, že podobný nálady byly tehdá i na D-Fensu a taky tam bylo na to téma pár vtipnejch článků. Ale šukání škvíry od videa a roštování banánu ohřátýho v mikrovlnce si pamatuješ, ne? :D Může to bejt něco mezi 15-20 lety. 8-)

-- 25. 1. 2023 17:59 --

OT: Původní web už jsem nenašel, ale koho by zajímal ten banán, tak tady je FB post, kde to někdo vytáhnul: https://www.facebook.com/kdpvv/posts/191641437620117/
RS za kapesný od mámy vol.2
21,06 příspěvků za rok.
Skarjuu
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 1. 2023 18:32

Ne to jsem fakt neznal, ale pobavilo :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 1. 2023 19:25

Poznat to ide, ale pri beznej prehliadke sa zrovna nepozera pocet prepisani ECU.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skarjuu 25. 1. 2023 19:48

pozpatku_fijA píše:máma čtvrté generace mě zaujala :hm


1 generace je cca 20 let ne? Krát 4, Ajif je na starý. :D

-- 25. 1. 2023 20:06 --

kurtoid píše:Tak pokud se vlezete do Fabie, která má asi o 15cm kratší rozvor proti Golfu, tak by neměl být problém :)

Tak sedmičková verze měla stejný rozvor u hatch i kombi, jestli se teda nepletu. Co jsem přendával děti mezi trojkovou oktou nebo Golfem/Leonem, tak je prostě znát, že něco málo chybí a bylo to tak akorát. V oktě těch pár cm navíc bylo. V T-Rocu to bude podobné jako v Golfu, rozvor kratší, ale sedí se tam zase trochu víc jako na hajzlu. V T-Rocu mě ale hlavně nebavily materiály interiéru, které se prostě nebojím označit za ostudné i v základní verzi, který stála kdysi nová 450 tisíc.


Ve fábce jsme vloni dokonce absolvovali cestu do Chorvatska, bylo to teda dost natěsno, ale dalo se. Škoda toho T-Roca, škrtám ho.
RS za kapesný od mámy vol.2
21,06 příspěvků za rok.
Skarjuu
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 25. 1. 2023 20:06

Golf R fajn, ale 7,5 sezenes jen dovozy a ty jsou BEZ zaruky (i presto ze ji na webu pisou). Nova generace ma smatlotaiment a urcite nebude rocni za 1 mil.

Nejak bych te sacoval bud na ORS nebo V60 T6.

Co nova cupra? Sice taky smatlotaiment, ale asi bude furt za lepsi cenu nez Rko?

Chip v zaruce jedine po domluve v autoraku. Takze vyjimecne.
Naposledy upravil maXX_CZ dne 25. 1. 2023 20:09, celkově upraveno 1
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 25. 1. 2023 20:09

Já bych toho T-Roca tak snadno nepodepisoval na základě jednoho názoru.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skarjuu 25. 1. 2023 20:10

Cupru asi Formentora bych si představit uměl, ale stejně jako Q3 nebo Tiguan bude za ty prachy ve verzi TSI 140kw. To není nezbytně špatně. Tiguana v tý konfi má otec a vlastně to není špatný auto. Základní problém je, že nechci stejný auto jako už v rodině jedno je, i když opakuji, není špatné.
RS za kapesný od mámy vol.2
21,06 příspěvků za rok.
Skarjuu
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 25. 1. 2023 20:11

Tak jestli se bavime o aute co ma asi 150kW (coz jsem pochopil ze ne), tak zdaleka nejlepsi nabidka je proceed GT :nenapadne

A pro setrilky je tu jeste corolla sports touring hybrid fullka za mylyjon 8-)
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skarjuu 25. 1. 2023 20:19

Na toho proceeda jsem se koukal ještě než byla okta. Též se mi líbil. Bylo to někdy v roce 2019. Okta se brala 2020. Druhý auto ve výběru byl Leon TSI 140kw kombi, tehdá roční vůz s nájezdem 12tkm. Byl za 520 včetně DPH. Nakonec se objevilo RS a jelo se pro něj. Tehdejší auto byl Sportsvan a s láskou na něj vzpomínám.
RS za kapesný od mámy vol.2
21,06 příspěvků za rok.
Skarjuu
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 26. 1. 2023 16:58

Arnie J píše:Já bych toho T-Roca tak snadno nepodepisoval na základě jednoho názoru.

Vevnitř je to otřesnej bakeliťák, to fakt nechceš za ty love...
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 1. 2023 16:59

okej, na základě dvou názorů už by to šlo :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 26. 1. 2023 16:59

Na sportovní vanu vzpomínám s láskou taky :-)

-- 26. 1. 2023 17:00 --

Arnie J píše:okej, na základě dvou názorů už by to šlo :D

Máš srdcoj :D
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skarjuu 30. 1. 2023 23:05

Dál jsem koukal na superby se silným dvoulitrem. Nějaký by se našel (Sportline nebo L&K). U Formentora je pak možnost buď 2.0 Tsi 140kw se čtyřkolkou a nebo s motorem z okty RS ve dvoukolce bez VAQ. Auta z roku 2022 do milionu s DPH. Jak je kurňa možný, že to má o tolik lepší zvuk oproti té oktě? BTW lepší zvuk teda má i proceed GT. Ty jsou skladovky do 800k včetně daně. Cenově by dával smysl.
RS za kapesný od mámy vol.2
21,06 příspěvků za rok.
Skarjuu
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků