Výběr auta do 300-400k, kombi/SUV, nízká spotřeba

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 14. 8. 2022 09:50

Je to v procesu. Mám předselektovaných několik vozidel a po lustraci bych tam snad ještě tenhle týden vyrazil.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 8. 2022 09:53

Vyraž, vyraž.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2022 09:58

Mufinmufi píše:
Jakých 5 diskuzích? V jedné řeším platbu a tady (+ ještě na jednom polomrtvém fóru) jsem řešil výběr auta.



Neber se tak vazne ;) je to drama ri reknu
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 8. 2022 09:59

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 14. 8. 2022 10:06

Hele poslední auto mi vydrželo 12 let. Já tak často neměním věci, když fungují. Někdo by řekl, že jsem i konzervativní :-). Cca 10x měřím a pak občas i nějaký ten zářez.

Arteon prostě zvenku úplně jiná sranda jak Passat, ale to je jen kastle. Zbytek už je zase téměř úplně to samé a odvislé od výbavy.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 14. 8. 2022 19:12

Mufinmufi píše:Je to v procesu. Mám předselektovaných několik vozidel a po lustraci bych tam snad ještě tenhle týden vyrazil.

To mas co delat.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 8. 2022 19:14

To teda.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků