Vyber auta pre rodinu a …fotra 30 000€

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod berlin 26. 5. 2022 18:14

lenze mne sa podvozok superbu nezdal komfortnejsi pri tej testovacej jazde..prave naopak, bolo pocut buchot od podvozka pri prejazde nerovnosti ( mesto) . neviem ci sa chapeme, mozno to nie je take tuhe ako ateca ale, ale ateca pri prejazde napr kolajnic nevydala ziaden zvuk-bolo to take tlmenejsie- pre mna “luxusnejsie”. na dialnici uz bol superb lepsi , komfortom podvozka. takisto si nie som isty ze to bolo nejak mimoriadne tiche -aero sum proti atece ( do 120kmh)

ateca je pevna, ale prijemne pevna a nebucha, nevydava zvuky zospodu. a to som jazdil na 18” kolach ..
berlin
Nováček

Odeslat příspěvekod Olsztyn 26. 5. 2022 18:16

Akorát by mě sral ten pohádkář prodejce
Olsztyn
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 5. 2022 18:21

Mně teda přišel Superb lepší než oktávka nejen prostorem.
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod glider 26. 5. 2022 18:59

MELLO píše:Jako já kdybych si mohl vybrat a nemusel přemýšlet nad penězma, tak místo Atecy vezmu jednoznačně Superba.

Příjemné pohodlné auto, ve kterém máš královský prostor v podélném směru a královský kufr. Moderní interiér.

A preco nwzobrals Supa, ked su za rovnaku cenu?
Kua naco by ti bol Sup, ked ste dvaja.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod berlin 26. 5. 2022 19:02

no a mame riesenie aby bola ovca cela aj mello spokojny.. ja kupim supa, on bude mat atecu a pomenime podla potreby-ci?

navyse mello ateca fr sa mi paci viac ako zatialniemoja style
berlin
Nováček

Odeslat příspěvekod opasino 26. 5. 2022 19:09

Za mě supa, jestli teda mohu z těchto dvou doporučit.
opasino
Štamgast

Odeslat příspěvekod Já první 26. 5. 2022 19:16

kup superba pro sebe a atecu pro manželku. Tím pádem neuděláš ve výběru chybu.
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
SatanWagen 2.0 TSI 206 kw. Das Škoda Auto.
Já první
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod berlin 26. 5. 2022 19:22

jedine ze 1:24 Bburago
berlin
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 5. 2022 19:41

Arnie J píše:Mně teda přišel Superb lepší než oktávka nejen prostorem.

+1

-- 26. 5. 2022 19:43 --

berlin píše:
navyse mello ateca fr sa mi paci viac ako zatialniemoja style

Já budu mít Experience, u té FR bych nerozdýchal černá zrcátka, černou masku a černá kola.

Jinak je pravda, že Experience/FR je pocitově (použitýma potahama a celkově) o třídu dál, než Style (ačkoliv té faktické výbavy tam navíc moc nějak není. Proto sem přeskočil Style.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Ingos 26. 5. 2022 19:58

Jsi moudrý.
Ingos
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 5. 2022 20:09

berlin píše: ale ateca pri prejazde napr kolajnic nevydala ziaden zvuk-bolo to take tlmenejsie- pre mna “luxusnejsie”. ( do 120kmh)

ateca je pevna, ale prijemne pevna a nebucha, nevydava zvuky zospodu. a to som jazdil na 18” kolach ..

Tak právě většina testů, na které sem koukal, tak první co kritizovali, tak hluk při přejezdu příčných nerovností, speciálně kolejí a je to v těch videích i parádně slyšet. Řesšením by mohlo být DCCv režimu comfort, ale to sem zase pár lidí slyšel, že se sice auto začne víc pohupovat (je tím plavnější, ale hůř drží stopu), ale to bouchání od nerovností se tím vůbec nevyřeší.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 5. 2022 21:41

to bouchání je taková oblíbená kratochvíle vozidel na platformě MQB :D
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 5. 2022 21:43

MELLO píše:
berlin píše: ale ateca pri prejazde napr kolajnic nevydala ziaden zvuk-bolo to take tlmenejsie- pre mna “luxusnejsie”. ( do 120kmh)

Tak právě většina testů, na které sem koukal, tak první co kritizovali, tak hluk při přejezdu příčných nerovností, speciálně kolejí a je to v těch videích i parádně slyšet. Řesšením by mohlo být DCCv režimu comfort, ale to sem zase pár lidí slyšel, že se sice auto začne víc pohupovat (je tím plavnější, ale hůř drží stopu), ale to bouchání od nerovností se tím vůbec nevyřeší.

Bouchani je takova urban kegend. Kdysi to nekdo napsal tak to vsichni jen papuskuji. Neco jako cukajici dsg a podobne nesmysly
anonymni

Odeslat příspěvekod berlin 26. 5. 2022 23:38

je to na uplne spravnom mieste, ja osobne sa cítim poctený :D

inak, po superba si zajtra moze ist pan advokat z Košíc, ja uz mam pripomienku v telefone na 7:30 rano “zavolat ze neberem superba”
berlin
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 5. 2022 23:41

už není, přesunul jsem to do "Zamilovaných dvojic" :)
Arnie J
Tlusťoch

Předchozí stránkaDalší stránka