auto pro 3 děcka

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz


Odeslat příspěvekod maXX_CZ 21. 9. 2021 13:05

Manual podminka.

Jinak ten touran za 640 tisic na plechacich je fakt epickej.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 9. 2021 13:06

Slawall píše:https://www.sauto.cz/osobni/detail/renault/espace/152362566

-- 21. 9. 2021 13:58 --

A nebo spise https://www.sauto.cz/osobni/detail/rena ... /147482442

Spíš grand Scénic najdi
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vasekherda 21. 9. 2021 13:15

Co pokračovat ve značkové tradici v podobě Scenka či Grand Scenika?

P.S. Mr. Arny byl rychlejší :)
vasekherda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 9. 2021 13:21

SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 21. 9. 2021 13:22

Je to tragedie ty ijete auta ted.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 21. 9. 2021 18:00

všechno to je nějak v *****, lidi kupujou jak splašený
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delphin 21. 9. 2021 18:14

Já na tohle používám klasické české kombíky - OIII a SIII. 2 sedačky na krajích na Isofix a prostřední na pás.
AR: Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Ford Focus II, Fabia Sedan, Superb III, Kodiaq a teď Octavia III se Superbem IIIfl. Ale Pionýr mi pořád zůstal. MM: Samsung S23. Živě: Dell XPS15, Dell G16 a HP.
Delphin
Otvírák Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rumid 21. 9. 2021 19:19

a můžu se zeptat co máte za dětské sedačky, které dozadu narvete? Protože jsem takovou kombinaci neviděl.

Jinak dneska jsem byl přímo v Citroenu, tak na nové C4 aktuálně ani neberou objednávky. Na nové Berlingo sice berou, ale nedávno všechny objednávky starší 6 měsíců zrušili a musí se objednávat znova. Do nějakých 3-4 měsíců dostat nové auto je vlastně bez šance. Skladovky jim prý všechny zrušili a jedinné co mají v nabídce jsou jetá auta v těch jejich programech.

Ve čtvrtek se půjdu kouknout do Renaultu/Dacie jestli pořád platí co se psalo, že Jogger bude k objednání od listopadu s prvníma předanýma autama v únoru.

Jako ne že bych na to tak spěchal, ale když vidím, co je v nabídce a jaké jsou vyhlídky, tak asi radši vezmu něco jetého hned, než doufat, že číňani zase začnou dodávat chipy
Rumid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazik 22. 9. 2021 07:36

Pokud se daji v ,,normalnim" aute dves sedacky do isofixu, doprostred si nesedne nikdo, natoz tam nacpat sedacku. Do klasickeho kombiku tri autosedacky vetsinou nejdou nebo jsou naplacnute na sebe, zapnout pak pas je na zlomeni ruky.
Za me S-Max, ale aktualne uz jen asi z nemecka.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rumid 22. 9. 2021 20:46

když už jsme u té C4 máte nějaké zkušenosti s tím 1.2 pure techem? Nebo nemá smysl nad ním uvažovat a vzít radši ten 1.5 BlueHDi? Výkon to má obojí stejné a do benzínu asi nebudu muset lít žádnou močovinu
Rumid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 9. 2021 20:50

Jel jsem s oběma v neděli a z uživatelského hlediska byly oba příjemné. 1.2 PureTech dokonce zvládá jízdu v rozmezí 1700-2000 otáček bez odporu a dunění, což nelze říct např. o 1.0 TSI nebo 1.0 EcoBoost.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod kurtoid 23. 9. 2021 07:05

1.2 Puretech se 130 koníky je dostatečná motorizace i na větší auto jako třeba 3008/5008, ve 2008 nebo C4, která bude asi hmotnostně podobná, to pak jede už pěkně. Jen je třeba se připravit na tříválcov projem, ten motor prostě zní dost specificky - na druhou stranu z vyzkoušených tříválců se mi líbí včetně toho projevu jejvíc. Přijde mi, že má celkem i tah odspodu už od nějakých 2000 otáček, působí na mě živěji než 1.5 TSI 96kW. A jo - zvládá i 1500 otáček a nijak se to netřepe.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 23. 9. 2021 20:25

Ja cekam na Opel Combo XL. Puvodne mel byt v srpnu a budu rad, kdyz se to stihne do konce roku. Je pravda, ze ted najizdi novy modelovy rok a vicemene se musi prodejce domluvit se zakaznikem na zmenach nebo se to proste zrusi a musi objednat znova. Asi nemusim rikat, ze se lehce zdrazilo a oklestila vybava. Jedine co pribylo je digitalni pristrojovy stit, ktery bych klidne ozelel.
Nanestesti prodejci ojetin to moc dobre vi, ze nova auta nejsou, takze to taky sponuji nahoru. Asi bych to zkousnul a vzal jeteho Tourana nebo S-Maxe. Jsou tady prodejci, kteri to sem vozi z Nemecka, takze nejaky vhodny kousek by se nasel. Samozrejme, ze za +50k nez pred rokem, ale to je dan za cipy.
LovecDuchu
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků