Pohodlí okolo 200 tis pro socky :)

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod tslany 21. 7. 2021 08:47

Musí se to vytlumit, Mazdy jsou pro lidi, co rádi dělají heen heeen heeeeeeeen.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 21. 7. 2021 08:48

jop, to je pro lidi, co chtějí pěkné auto, které dobře jezdí

bohužel tam v EU nedávají motor
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fidko 21. 7. 2021 08:52

Pekne auto co dobre jazdi a robi heen heeeen heeeeeeeen.

Hm, to znie ako 2.4 Accord :-D
Fidko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 7. 2021 08:57

190 vytocenych koni bylo spica :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Pan Kája 22. 7. 2021 17:58

Leon překvapivě není o moc levnější jak Golf. Ale zase - najít rozumný kus, dalo by se přihmouřit oko, že nebude třeba tak pohodlný jako Golf (vtipný, že třeba Octávka je s decibelmetrem jedno z nejtišších aut, subjektivně ale všem vadí... asi blbé frekvence .)). Čert to vem, při dobré nabídce bych sáhl i po té Octávii. Jenže to stále stejný příběh buď fleetový pětikvalt 1.6 TDI, olítané 2.0 TDI s nějakým velkým ale nebo pochybnou historií a pak samozřejmě podezřele levné 1.2 a 1.4 TSI hlavně ze začátku výroby, co s největší pravděpodobností žerou olej o 106 (a to si nelajznu bez věrohodného zdroje, protože na testovací jízdě to člověk nezjistí a zpětně nevyreklamuje...a ona to vlastně ofiko ani není vada)...snad jen nejslabší verze 1.2 TSI, ale přiškrcený motor s pětikvaltem nebude dálniční křižník .)
Koukám hlavně po starší střední třídě (Mondeo, Insignia po faceliftu, 508čka...možná i ta C5) a rozumné nižší střední, kde při dobré nabídce klidně ustoupím u komfortu. Ale zatím jsem nenarazil na opravdu pořádný kus bez stínu pochybností.

No, teď to odkládám, už to před dovolenou nestíhám. Tím odpadá časový pres a budu v klidu sledovat co se kde objeví. No a navíc alespoň něco přispořím...
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 26. 7. 2021 07:02

Mívám podobné požadavky (auto za málo peněz, akorát místo komfortu mě víc zajímala prostornost pro familii) a 2x jsem skončil u Peugeotu 308 předchozí generace..
Jeden jsem měl od 180 do 260 kkm, jeden mám teď od 108 do 128kkm ..dle internetových expertů francouzské krámy co se údajně poserou hned za rohem s nejhorším motorem na světě 1.6hdi..
Reálne ta auta fungují úplně v pohodě.. ta starší a ojetejsi měla potíže s EGR, ale jinak úplně ok.. nerezne to, podvozek drží..
Jediné co jsem pro to udělal že jsem nevybíral nejlevnější nabídku a vzal si sebou mechanika. A dělám rozumne údržbu.
Koncern je u nas modla a podle toho se pohybují ceny..
Novou 308 jsem zkoušel a líbila se mi.. interiér je atypický, ale nevadil mi
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 7. 2021 07:08

Na tom ze jaou o kramy nezmeni ani tve dve kratke zkusenosti.
anonymni

Odeslat příspěvekod kurtoid 26. 7. 2021 07:40

Tak 80 tisic km s autem, ktere bylo navic koupene nekde v 3/4 planovane zivotnosti nejsou uplne kratka zkusenost.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod K86 26. 7. 2021 07:44

Já bych v pežotu ani v 1,6HDI problém neviděl....
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 7. 2021 07:45

S ohledem na produkci ve stovkach tisic kusu je. Pokud nekdo chce hodnotit spolehlivost tak to nebude delat na zaklade jednoho ci dvou kusu. Ale chapu ze si to musi obhajit a nezapomenout si kopnout do koncernu.
anonymni

Odeslat příspěvekod kurtoid 26. 7. 2021 07:48

Tak kopnuti do koncernu probehlo ne kvuli kvalite, ale kvuli cenam. Tedy spis kopnuti do obcanu cr, kteri jsou proste tak trochu zaslepeni:

https://www.sbazar.cz/autosobotka/detai ... i-118000km
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod garážmistr 26. 7. 2021 07:56

Na přepravu z A do B, bez nároků na něco víc, proč ne?
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XB_1 26. 7. 2021 07:58

1.6hdi ma blbou vanu, to proste nevymyslis udelat vypoustak jinde nez v nejnizsim miste :)
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 7. 2021 07:58

gm: Myslíš tu oktávku s hrbem na střeše? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 7. 2021 08:10

kurtoid píše:Tak kopnuti do koncernu probehlo ne kvuli kvalite, ale kvuli cenam. Tedy spis kopnuti do obcanu cr, kteri jsou proste tak trochu zaslepeni:

https://www.sbazar.cz/autosobotka/detai ... i-118000km


Mozna kopnuti do tebe. Jinak ty ceny jsou takive vsude a je to proste dano tim ze kincern lidi proste preferuji. Drzi si lepe cenu. Nabizi proste vice. A ti co na to nemaji proste musi logicky obhajivat svou volbu a to idealne kopaniˇ do druhe a pridanim fakesneho pocitu jak jinde dostanou za stejne penize stejne nedej boze vice.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků