MPV pro manželku

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 22. 4. 2021 16:21

citroen, peugeot, toyota, opel

pokud manželka nehledá v každé zatáčce apex, tak bude spokojená. Mě se s tím jezdí docela dobře a i ten apex se v tom dá trefit, jen musíš zatočit 10m před zatáčkou :-D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 4. 2021 17:10

No.

Jako nechci a nebudu ti do toho kecat. Tvůj výběr a tvoje volba.

Jen to co ty tady prezentuje jako nevýhodu, je u toho Dobla ta největší výhoda ve srovnání s ostatními. Donlo je z výběru dle MEHO názoru nejlepší auto (s ohledem na to co stojí), neb jako jediné má viceprvek vzadu, jízdne se nejvíc podobá osobáku a pokud člověk není limitovaný penězi nějak zásadně, tak Doblo Panorama je za mne boží..
Ale uznávám, že ve srovnání s Caddy je na pohled už staří trochu vidět, ale mechanika, je porad naorzdil od ostatních poctivější.

V čem Doblo nejspíš taky povede bude prostor a nosnost, což s emulze taky hodit. A za půl milionu je myslím už v top verzi, což se muze hodit..
A co sem koukal, tam výrobce to auto ani nepojednává na věcech jako pneu (zase věc názoru, ale já raději třeba Michelin než Nexen...).

https://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat/doblo/19013203
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 22. 4. 2021 17:11

tedka jsem citroen, peugeot, toyota, opel zkousel a drnca to min jak proace, sedacka uplne nahore znamena vyssi vyhled nez treba ka karoq, o malinko, rozhodne me to dava vic smysl nez ty fake suv, obzvlast s ohledem na cenu.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 4. 2021 17:16

Ty auta nejsou špatný, když jsou nový, tak i pěkně jedou... Postupem času se to ale horší no...

Ale pro manželku je každé z těch aut vide než dostatečné a máš pravdu, že užitná hodnota je prostě boží...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 22. 4. 2021 17:18

a teda vyrazne mene to drnca nez karoq nebo bohuzel i proace, oplacanost do stran stejne jako karoq pocitove
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 4. 2021 18:09

maincoonsback píše:Ty auta nejsou špatný, když jsou nový, tak i pěkně jedou... Postupem času se to ale horší no...

Ne že by mi to nebylo jedno, ale kolik jsi těchto aut ojel a jak dlouho to trvalo? :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 4. 2021 18:12

Arnie J píše:
maincoonsback píše:Ty auta nejsou špatný, když jsou nový, tak i pěkně jedou... Postupem času se to ale horší no...

Ne že by mi to nebylo jedno, ale kolik jsi těchto aut ojel a jak dlouho to trvalo? :D


Víc než ty motorek, skútrů a kabrii dohromady... A to sem k tobě z čirého přátelství shovívavý...
:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 22. 4. 2021 18:13

zajimavy, MZ ma toho proace s 80k, coz je +- to stejny co tohle ale vetsi, tak by asi mohl vedet co se tomu deje kdyz se to ojizdi
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 22. 4. 2021 18:17

maincoonsback píše:
Arnie J píše:
maincoonsback píše:Ty auta nejsou špatný, když jsou nový, tak i pěkně jedou... Postupem času se to ale horší no...

Ne že by mi to nebylo jedno, ale kolik jsi těchto aut ojel a jak dlouho to trvalo? :D


Víc než ty motorek, skútrů a kabrii dohromady... A to sem k tobě z čirého přátelství shovívavý...
:-)

Mluvíš o aktuálním Combu/Rifteru/Berlingu? A co to má společného s mým skútrem a kabriem? Narozdíl od tebe žádné kategorické soudy o něčem, o čem vím prd, nevynáším.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 4. 2021 18:24

Jako předpokládám, že od teď už budeš držet prsty v podstatě v každém tématu.

Protože pochybuju, že máš bezprostřední zkušenost se vším k čemu se vyjádřis v tom smyslu, jak píšeš teď. No třeba motorky, skútry, pneumatiky....

Samozřejmě je možné, že stávající Rifter bude po 150t. Km vypadat jinak než předchozí model, ale dodávky jsou dělaný jinak než osobáku a pokud máš s tím zkušenost, tak víš co tím myslím.

A mimochodem třeba s Peugeotem mám prokazatelně delší a intimnější zkušenost než ty..., takže mohu celkem předpokládat jak si to auto bude stát. Dtto s Citroenem.

-- 22. 4. 2021 19:25 --

Ještě by mne zajímalo, co je kategoricky soud...?
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 22. 4. 2021 18:25

nepis sracky, arnold to napsal naprosto presne
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 4. 2021 18:30

Psal sem to jinde. V jiným tématu.

Prostě to auto (je jedno jestli 5008, nebo jumpy) mi přijde že prostě jízdní vlastnosti se zhorší. Pro manželku je to jedno, ale když to koupíš nové s novýma guma, pěkně to drží, hezky to jede... Pak když už to není 100%, tak to má tendence ustřelit dřív než běžný osobák, na kterým prostě opotřebení v jízdě tak nepoznáš...

Je mi to celkem u *****, co si kdo co myslí, prostě to tak je, tak ano to upozorňují.

Že to je věc se kterou nejde nic moc dělat je věc druhá, ale nevidím na tom nic špatného o tom vědět.

Popravdě... Srát na Vás na kokoty...

:-)
Jako perly sviním....
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 22. 4. 2021 18:32

jo to jinym autum se nedeje, ze jak degraduji gumy tak hur jezdi, ok
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 22. 4. 2021 18:36

Možná to prostě speciálně pro tebe zkusím přes překladač japonsky... Možná pochopíš psaný text.

Takto bych chtěl po tobě moc.


Přečti si to ještě jednou co píšu. Jinak mi přijde, že si za debila.

Ale zkusím to ještě jinak. S ohledem na to, jak ty auta jsou konstruovány, tak mnohem víc je důležité, v jakém stavu jsou periferie, aby kvalita jízdy byla co nejvíce pohodlná a bezpečná.

Ale pokud s tím máš problém, fakt je mi to jedno....

Třeba to tak není...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 22. 4. 2021 18:51

to me prislo, ze combo prave ten filtr na vibrace volantu jako ma porsche, a zda se me, ze i nove skodovky, a asi spousta dalsich, melo
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků