Slušné auto bez DPF ???

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod pecik1 5. 4. 2021 13:13

Zdravím vás a hned se zeptám, nechá se ještě koupit slušné, pohodlné naftové auto bez DPF, vzduchového podvozku, aby ještě dobře vypadalo a ujelo ještě pár desítek tisíc kilometrů, něco podobného jako mercedes W211, i když tam ty novější, myslím tím cdi 320 mají také už E4. Jsem holt stará škola, nepotřebuji si honit ego a nevadí mě ani něco staršího, ale jakžtakž spolehlivého bez těch EKO s....k. Díky za tip :-)
pecik1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod saabik 5. 4. 2021 13:31

Spolehlivé staré auto je takový oxymoron. To je jako chtít po osmdesátileté babičce výkony dvacetileté krasavice.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 5. 4. 2021 13:39

Cokoliv s benzínem.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod hobitt 5. 4. 2021 13:48

pecik1 píše:Zdravím vás a hned se zeptám, nechá se ještě koupit slušné, pohodlné naftové auto bez DPF, vzduchového podvozku, aby ještě dobře vypadalo a ujelo ještě pár desítek tisíc kilometrů, něco podobného jako mercedes W211, i když tam ty novější, myslím tím cdi 320 mají také už E4. Jsem holt stará škola, nepotřebuji si honit ego a nevadí mě ani něco staršího, ale jakžtakž spolehlivého bez těch EKO s....k. Díky za tip :-)

Laguna III
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pecik1 5. 4. 2021 13:48

Já vím, benzín, ale já jezdím už 25 let s naftou, a zatím celkem ok a jasně, všechno to budou steré plečky ale nezatracoval bych je. Oproti novějším autum mají alespon méně tech čidel filtrů atd.
pecik1
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod evlo 5. 4. 2021 13:52

103kW octavia 2
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 5. 4. 2021 14:11

pecik1 píše:Já vím, benzín, ale já jezdím už 25 let s naftou, a zatím celkem ok a jasně, všechno to budou steré plečky ale nezatracoval bych je. Oproti novějším autum mají alespon méně tech čidel filtrů atd.

Kolik najedeš?
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 5. 4. 2021 16:48

saabik píše:Spolehlivé staré auto je takový oxymoron. To je jako chtít po osmdesátileté babičce výkony dvacetileté krasavice.

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CTR-OFFLINE 5. 4. 2021 17:18

Honda Accord, tam bych se podíval. Logicky i Sedan verzi...

https://www.sauto.cz/osobni/detail/hond ... oFrom=list

https://www.sauto.cz/osobni/detail/hond ... oFrom=list

Pozor ale na dovozy, tam filter může být.

Nepamatuji si už přesně, jestli ta další generace Accordu byla tady na začátku bez DPF....
Politici a novináři všech zemí, vyližte si *****.
CTR-OFFLINE
Nováček


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků