vyber auta - mpv?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ingos 26. 3. 2021 15:16

Třeba si ty ruce občas umýt ;-)
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 26. 3. 2021 16:07

Jako Kodiaq interiér v základu na nějaké vyskakování a chlubeni není. Zvlášť s ohledem na ceníkové ceny.

Ale jako tragédie to taky není. Je to funkční a to je hlavní. Rozhodně to neurazí a haty bych na to nedělal...

Ve vyšších výbavách je to už mnohem lepší. Ale i tak... Jako když už škodovku, tak fakt Superb. Tam se blbe hledají chyby... Ale není to SUV a ani mpv
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod DoubleSix 26. 3. 2021 20:12

maincoonsback píše:Jako když už škodovku, tak fakt Superb. Tam se blbe hledají chyby... Ale není to SUV a ani mpv
Víceméně musím souhlasit. I když jsou věci, které mě na Superbu neskutečně vadí (ale možná to je tak i v jiných vozech):
- kessy nefunguje jak má, startování i vypínání motoru dělám standardně na několik pokusů :-\
- Start-stop systém nelze trvale vypnout :grr: (šlo v Hondě, japonci mají pro motor pochopení)
- infotainment občas nenaběhne hned, takž couvám bez kamery s černým displejem :/
- je to docela dlouhé auto, takže občas ta volná parkovací mezera je pro mě moc krátká :-S
- mám pouze xenony, takže oproti LED to svítí o malinko hůř

Ale jinak musím chválit, prostorné, komfortní, tiché auto, s velkým kufrem. Ani po 3,5 letech nikde nic nevrže. Výhodou je i velká nádrž na 66l.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 3. 2021 20:17

kessy a infotainment mi v Kodiaku fungují na první pokus
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 26. 3. 2021 20:54

Az na kessy a displej by som ostatne veci nedal medzi minusy.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mizi 26. 3. 2021 21:00

DoubleSix píše:- kessy nefunguje jak má, startování i vypínání motoru dělám standardně na několik pokusů :-\

https://forum.skodahome.cz/topic/146229 ... superb-iii
Mizi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 26. 3. 2021 22:15

Mizi: díky za návod, ale do tohoto se pouštět nebudu. Zaprvé, auto patří LeasePlanu, za druhé za půl roku ho budu vracet.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 3. 2021 23:05

pěkný no..u nás se S&S tlačítka měněj kus za kus a s nějakou opravou, rozebíráním...na to sere pes :-) Ale chápu že někoho to může bavit.
Ale je smutný, že to vydrží pár let...jako všechny tyhle fičury :-(
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 27. 3. 2021 13:52

Ja uz se tesim na elekticke auta. jsou prej jednoduchy a nic se na nich nemuze pokazit, vzdyt jsou jne plne elektroniky.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Haya1 27. 3. 2021 15:55

to Doublesix: start stop vypneš jednoduše vytahnutim dratku- konektoru u baterky 8-) mam to tak v octavce i atece :-))
Motorkář uz jen duší (první moto-Pionýr v 10, auto Škoda 1202 STW v 16 letech...)
Haya1
Nováček

Odeslat příspěvekod majkom 1. 4. 2021 06:39

Tak prekvapivo, akce na smax u forda zustava i po 31.3. a red jiz bez omezeni datumem:))
majkom
Štamgast

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 4. 2021 07:28

DoubleSix píše:
maincoonsback píše:Jako když už škodovku, tak fakt Superb. Tam se blbe hledají chyby... Ale není to SUV a ani mpv
Víceméně musím souhlasit. I když jsou věci, které mě na Superbu neskutečně vadí (ale možná to je tak i v jiných vozech):
- kessy nefunguje jak má, startování i vypínání motoru dělám standardně na několik pokusů :-\
- Start-stop systém nelze trvale vypnout :grr: (šlo v Hondě, japonci mají pro motor pochopení)
- infotainment občas nenaběhne hned, takž couvám bez kamery s černým displejem :/
- je to docela dlouhé auto, takže občas ta volná parkovací mezera je pro mě moc krátká :-S
- mám pouze xenony, takže oproti LED to svítí o malinko hůř

Ale jinak musím chválit, prostorné, komfortní, tiché auto, s velkým kufrem. Ani po 3,5 letech nikde nic nevrže. Výhodou je i velká nádrž na 66l.

StartStop se da vypnout pomerne jednoduse pres diag.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 1. 4. 2021 16:58

Na auto od LeasePlanu mi to nikdo neudělá. LeasePlan schvaluje i výměnu baterky v klíči.
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 1. 4. 2021 19:15

Zvyknes si na stlacanie pohoda.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 4. 2021 20:08

DoubleSix píše:Na auto od LeasePlanu mi to nikdo neudělá. LeasePlan schvaluje i výměnu baterky v klíči.

to bych si ji možná radši vyměnil sám na svý náklady (cca 120,-), něž čekat až se smilují ...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků