Nové rodinné kombi do 550k CZK

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 28. 2. 2021 22:08

To. SX4 táhla taky.... A taky říkali že to je o.k.

U některých aut je to vlastnost...

-- 28. 2. 2021 21:09 --

CTR-OFFLINE píše:Já žil v domnění že nejlepší je Alfa a Fiat a že Japonsko je v Asii.

Správně domnění....

-- 28. 2. 2021 21:12 --

Servis nezáleží na značce, ale na lidech co ten servis vedou.... Máš štěstí, buď rád.

Škoda že to Sorento je takový krumpl, v Pemm se mi nakonec docela líbí s motem, ale bohužel... Produkt se ukázal být bídný... Ale pokud to někomu sedne a má i H/K dobrý servis, tak asi není nad čím váhat.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod CTR-OFFLINE 28. 2. 2021 22:29

maincoonsback píše:Já mám proste obecne alergii na to, když se někdo snaží někoho přesvědčit o tom, ze něco co se vyrábí v Asii a stojí polovic ma stejné a nebo větší užitné vlastnosti než to z Evropy.

Ono to jako obecně stačí, ale jako stejně to fakt není.

A hlavně v momentě kdy to stojí stejně, to je pro mne už úplně nepochopitelné...

Politici a novináři všech zemí, vyližte si *****.
CTR-OFFLINE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maincoonsback 28. 2. 2021 22:40

https://www.autoforum.cz/predstaveni/nemecti-dealeri-sedi-na-neprodanych-autech-za-410-miliard-kc-vyprodej-je-asi-nevyhnutelny/

Mimochodem necely rok starý článek...

Nějak nevidím důvod k nákupu nového auta pokud ho člověk nepotřebuje... Reakce na zdražování....

-- 28. 2. 2021 21:52 --

CTR-OFFLINE píše:
maincoonsback píše:Já mám proste obecne alergii na to, když se někdo snaží někoho přesvědčit o tom, ze něco co se vyrábí v Asii a stojí polovic ma stejné a nebo větší užitné vlastnosti než to z Evropy.

Ono to jako obecně stačí, ale jako stejně to fakt není.

A hlavně v momentě kdy to stojí stejně, to je pro mne už úplně nepochopitelné...

Chapu na co se snažíš tak hloupě.upozornit, ale když už budeme slovickarit, nemám pocit že by se japonské zboží cenově podbizelo. Pořád má podle meho názoru made in Japan lepší zvuk než made in S.Korea a to i když vemu v potaz, že se v Koreji podařilo vybudovat několik průmyslových gigantu a v některých oblastech korejské značky dokonce dominují....

Ale pokud už dnes nastala doba, kdy je fakticky bez ohledu na cenu lepší volba ve stejné kategorii H/K než Toyota, Honda, Mazda...., Tak se přiznám... Něco sem zaspal.... Jsem už starý kmet a starého psa novým kouskům nenaučíš, resp. já už se ohýbat nehodlám....
;-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod berlin 1. 3. 2021 09:03

... jednu radu ti dááám, poraď si sááám...

ale teraz vazne- PREDVADZACIA JAZDA, poriadne si kazde auto vyskusaj(te), a sam zistis co ti najviac vyhovuje a potom nam tu ty napis svoje postrehy ;)
berlin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maincoonsback 1. 3. 2021 09:17

Tak tak, Berlin si vždycky ví rady...
:mrgreen:
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod CTR-OFFLINE 1. 3. 2021 11:25

Hodně korejských aut není made in Korea, takže se v tom motáš a nevíš ani co to znamená MADE IN ....
Ano prodeje Hondy vidíme kam jdou. Což pravda s kvalitou nesouvisí. I tak jsou pozadu...nabídka je bídná. Jinak jsou to ale kvalitní auta...

Ohledně cen....třeba koncern se ve Fleetu vyloženě podbízí a najednou jsou ceny srovnatelné s Koreou, občas i lepší. Divný viď... holt mají takovou strategii. Je jasné že ne vše lze srovnat a koncern má větší rozptyl nabídky, protože tady v EU hraje extraligu.
Většina verzí alá "Korea" ( ne MADE IN ) je konkureneceschopná a to včetně techniky. Jasný "dražší" auta nedělají....

Holt Korejci prodávají hned za dobré ceny , ale pozor, ne všude. Koukněte na ceny ve Francii , Německu a tak dále....

Buďte rádi že tu H/K jsou, dávají lidem práci , snižují ceny aut na trhu má to samé klady....a kupovat to nemusíte.
Politici a novináři všech zemí, vyližte si *****.
CTR-OFFLINE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maincoonsback 1. 3. 2021 13:50

Slušné zobecnění....

Ale taky názor...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod sprint 1. 3. 2021 15:27

Každý názor je dobrý když je krátký
sprint
Guru

Odeslat příspěvekod maincoonsback 1. 3. 2021 17:50

Jop
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 3. 2021 21:32

:D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod opasino 2. 3. 2021 23:58

sprint píše:Každý názor je dobrý když je krátký

:D
opasino
Štamgast

Odeslat příspěvekod engine_er 7. 3. 2021 21:25

Bol som sa previesť na ProCeed-e, ale s automatickou prevodovkou, pretože predvádzačku s manuálom nemali. Aspoň som sa uistil, že automat v tomto aute naozaj nechcem :) Podstatné je, že sa splnili moje obavy a v oblasti nad hlavou vodiča je pri mojej výške (187 cm) naozaj extrémne málo miesta (odhadom 3 cm) a to som mal sedadlo na najnižšej úrovni (že vraj elektrické dokážu ísť ale ešte nižšie).
Idem sa previesť ešte na Leone SP FR 1.5 96 kw - tam sa obávam toho nepresvedčivého motora :)
ULN WS: FD Mini (4x NF-S12B)+ Z390M-PRO4 + i5-9600K (2xNF-P12) + DDR4 32GB + Sapphire RX570 4GB + SX8200 1TB + M500 240GB + UV400 240GB + 2x HGST 1TB (Himuro) +Logitech G504 + EIZO CS2731
DSLR: D7200 + 18-35 f/1.8 + 50 f/1.8 + 85 f/1.8 + SB-700
engine_er
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Arnie J 7. 3. 2021 21:31

kolik místa potřebuješ nad hlavou? budeš jezdit v helmě? :D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod glider 7. 3. 2021 21:32

96ka je mdla.