Výběr auta co by zvládlo i trochu teren

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

co bude nejlepsi v terenu, ale zaroven bude pouzitelne obcas i mimo nej?
Konec hlasování: 25. 3. 2021 18:41
Pajero (Velke 5d), asi v nafte, benzin nesehnatelny 2 %  9%  [ 2 ]
Jeep GC (asi WK, mozna wk²), asi taky v nafte, benzin nesehnatelny 2 %  9%  [ 2 ]
Patrol (asi v nafte), ale vyber je nic moc, jsou uz spis jen megastare 0 %  0%  [ 0 ]
Grand Vitara 5 %  23%  [ 5 ]
xTrail urcite predchozi model, novy ee 2 %  9%  [ 2 ]
Land Rover Freelander (uf da se, ale beru to jako ustupovou eko variantu s nejistou budoucnosti) 0 %  0%  [ 0 ]
Land Rover Defender ... jako jo, laka, ale bojim se ze bych krvacel... 0 %  0%  [ 0 ]
Freemont.... no varianta, ktera by mne asi vytahla z vetsiny pruseru na horach, ale jistota to neni ani nahodou, vim, ale... 3 %  14%  [ 3 ]
neco jineho, vsechno jsou chujoviny (existuje Forester a dalsi, ale... vyber mizivy... a neni to taky uplne domterenu) 7 %  33%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 21

Odeslat příspěvekod maincoonsback 1. 4. 2021 06:42

No...
Je to podobný, ale prý v tím jezdí honorace a hezčí holky......

Ale nevím... Nejel sem v tom, ani nepamatuju...

:-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 1. 4. 2021 06:54

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 1. 4. 2021 07:04

powerball píše:jednou se tady resil rozdil mezi AWD a 4x4 tak tady je to krasne vysvetleny.(mimochodem dobrej kanal kde vysvetluje ruzny techniky jizdy, diferencialy, jizdu bokem a cistou stopou atd)

To jsem necekal
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 1. 4. 2021 15:12

maincoonsback píše:Je!!! Silnice, chodci, auta, obloha, stromy, dopravní značky, domy, tráva, kytičky, cyklisti, bruslaři, děti, maminky, tatínci, hospůdky, sloupy veřejného osvětlení, autobusy, trolejbusy, saliny a tramvaje, motorky, skútry, lodě, obchody a tak.

Dobře ty :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 4. 2021 22:13

Jinak mám najeto prvních 2000 km.
Na to že nikam netrajdam to celkem odsypa... A zatím bez problémů.

No každopádně, teď už by měl provozní náklady na.ujety km už jen pomalu klesat :-)
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod maincoonsback 9. 4. 2021 18:40

Tak sem dneska šel vůbec poprvé na dálnici že 160 na nulu na plný brzdy a mám tam sice nový brzdy a čínský gumy pořád ještě sem nestihl přežít/, ale.... Brzdilo to výrazně lip, než ten kokot v Touaregu predemnou, který aby zastavil tak těsně predemnou musel do vedlejšího pruhu, hňup....a já to zvládl ubrzdit ještě k němu...

Nevim co dělal..., levoproudar... /Který jel v levém i nadále/... Ale dobrej kokot...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 9. 4. 2021 18:45

:hm
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 9. 4. 2021 19:11

No klasika... D1 na Olomouc.... To je dálnice na palici...

Jel sem asi 10 minut za kokotem v Touaregu 140-160 nechtěl uhnout... Na to sem už zvyklý, blížili jsme se k zácpě vytvořené kamionem, což jsem viděl, proto sem byl připravený, jistil sem si rychle jedoucí dodávku za mnou a z ničeho nic ten kokot šel na ostrý brzdy s miškou do pravého, páč by to neubrzdil...

Já se živil hambacem, Dupl na brzdy, páč se přede mnou najednou objevilo stojící auto /přes ten Touareg sem neviděl úplně všechno co se tam dělo/ a někdo tam prostě musel zazmatkoval tak, že jak to auto před Touaregem, tak ten Touareg a pak i já jsme museli do nuly.

A auto fakt brzdilo perfektně. Žádné tvé zvejknuti gumy nic.

Ale jsem.strasne rad, protože žena vedle už si myslela že to nedáme /a upřímně já taky ne/.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod tslany 9. 4. 2021 21:00

Tak já taky musím na brzdy dvakrát, je to zavzdušněný a nemám power bleeder. Ale taky musím vyměnit víc věcí a nějak na to nemám vůbec čas :-(
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 9. 4. 2021 21:22

Času málo. Tak sem rad, že je vše v cajku
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod glider 9. 4. 2021 22:42

Vedel si o zapche a ajtak si musel plne brzdy...lol.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 9. 4. 2021 22:52

Máš zlatého bludistaka za debilni příspěvek... Ale někdo musel být první. Ale čekal sem jinýho exota. Překvapils...

Ale zkusím ti odpovědět... Kdybych ji neviděl, tak jsme byli asi všichni na maderu prostě sem tušil že tam někde je, ale samozrejme, když ji nevidíš přímo, těžko odhadnes její rychlost a pozici na metr/. Fór je v tom, že ten debil predemnou neměl žádný auto před sebou, prostě neuměl uhnout z levého a k tomu buď neměl vůbec odhad a nebo čuměl do mobilu. On do té zapchy prostě dojížděl, já jel celou dobu za tím debilem. To se bohužel vzhledem k obrovskému výskytu psychopatů na části této dálnice může stát každému. A on Touareg je dost velký na to, že přes něj není vidět ani z Jeepu.

Btw... Já na těch asi 20 km zvládl zajet do pravého pruhu asi 5x, ten blb se zařadil až při odbočení na Olomouc u Vyškova, jinak z té levé neuhl. Ani po tom. Kdybych věděl co za pako to je, tak sem ho předjel z práva. Bylo by to bezpečnější...

Jo a kokot měl plzeňskou značku.

:-)

A samozřejmě, to nebylo že by to stálo. Jen to jelo pomaleji a ten debil do toho nalítl tak, jak sem to popsal....
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 9. 4. 2021 22:54

Jakože máš problém s tím, že tobě nekdo neuhne, protože si představuješ, že v tvém ideálním světě to uhne?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 9. 4. 2021 22:58

No asi nejsem sám komu to vadí.

Já bezne uhýbám rychleji jedoucím vozum, bezne pouštím vyjíždějící autobusy a podobně...

To že to dělá jen asi 20% /nevím možná/ slušných řidičů nemění nic na tom, že by to bylo super, kdyby nás bylo víc.

Ale samozřejmě nejsem pitomec, abych si myslel, že se to neděje jinak.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 9. 4. 2021 23:02

Jestli to dobře chápu, tak ti nijak předjetí nebránil, jen jel prostě v jednom pruhu a tobě bylo zatěžko ho projet pruhům druhym a chtěl jsi ať ti uhne on, nevidím moc souvislost se ohleduplnosti, nedovedu si predstavit ze by ve zdejším prostředí fungovalo flash to pass.

Je tak pro zajímavost, blikls na něj? Slušně, neagresivne.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků