Výběr auta co by zvládlo i trochu teren

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

co bude nejlepsi v terenu, ale zaroven bude pouzitelne obcas i mimo nej?
Konec hlasování: 25. 3. 2021 18:41
Pajero (Velke 5d), asi v nafte, benzin nesehnatelny 2 %  9%  [ 2 ]
Jeep GC (asi WK, mozna wk²), asi taky v nafte, benzin nesehnatelny 2 %  9%  [ 2 ]
Patrol (asi v nafte), ale vyber je nic moc, jsou uz spis jen megastare 0 %  0%  [ 0 ]
Grand Vitara 5 %  23%  [ 5 ]
xTrail urcite predchozi model, novy ee 2 %  9%  [ 2 ]
Land Rover Freelander (uf da se, ale beru to jako ustupovou eko variantu s nejistou budoucnosti) 0 %  0%  [ 0 ]
Land Rover Defender ... jako jo, laka, ale bojim se ze bych krvacel... 0 %  0%  [ 0 ]
Freemont.... no varianta, ktera by mne asi vytahla z vetsiny pruseru na horach, ale jistota to neni ani nahodou, vim, ale... 3 %  14%  [ 3 ]
neco jineho, vsechno jsou chujoviny (existuje Forester a dalsi, ale... vyber mizivy... a neni to taky uplne domterenu) 7 %  33%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 21

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2021 09:47

Dneska bagr 1500/hod...
;-)
Prý...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 16. 9. 2021 13:09

evlo píše:
tslany píše:Dvojka za rámeček a dvojka za konektory 8-D Nic, končím v IT a jdu prodávat věci z číny.
ja jdu kopat kanály

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 9. 2021 16:17

maincoonsback píše::-)

Ale hlavně... Budu teď posílat fakturu za ty zimní sady, jak mi Goes slíbil, že mi to zaplatí...
Tak předpokládám, že není tlučhuba... V pondělí sem objednal kola plus pneu na Jeep, dneska sem objednal na 5008... Dohromady to bude tak za 40ku a to se hodí... KDe to člověk najde na ulici...

Komu by to neudělalo radost mít takového kamaráda.
:-)


A jake sis vybral?
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 9. 2021 16:20

fuha v jeepu, jakože autu do terénu je v rádiu někde HDD? mazec teda
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2021 16:32

Goesí neřeš.
Jen tě skadlim...
:-)

Jinak kola sem vzal Alutec Grip graphit, pneu Matador Nordica i na 5008...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 9. 2021 17:08

Matador? Omg. Horsi uz je jen obnova krnov. To uz radeji ty celorocky.
anonymni

Odeslat příspěvekod Abre 16. 9. 2021 17:09

Zustan v klidu, Koza rozhodne nic neresi.
Akorat obligatne po nakupu prohlasi, ze by je mel o 1/3 levneji.

EDIT: a jeste zes koupil uplny sunt.
Spravedlnost pro pecha!
Abre
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2021 17:13

No ty nové mají víc drážek než Barumky, tak za skoro stejnou cenu sem vzal ty.
5008 půjde asi pryč a jezdí jen po městě, takže tam to bude stačit a na Jeep je výběr mizivý. Z nějakých středních pneu byl výběr v podstatě nulový a prémiový už jsem brát nechtěl, raději sem dal o něco víc peněz do kol. Ale hodně sem váhal. Věřím že ty nordicca budou fajn, že to nebude průser jako byly Sibir /ty byly opravdu špatný/.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 9. 2021 17:16

Zajimavy pristup. Jedina vec co te drzi na silnici tedy pneu je mene dulezite jak disky :) ty tu family hodne nemas rad co? ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2021 17:21

Ale no tak... Zase to nedramatizuj. Na léto mám Scorpiony verde, zimní vyzkouším a uvidím.

Je to nová pneumatika, asi bys nechtěl abych psal něco v tom smyslu, že odsuzujes /hejtujes/ něco co asi nemůžeš ani znát. Nepředpokládám, že by v Continentalu byt pod levnější značkou dělali takový ausus. A vím že tyhle jsou přímo ze Zlína...

Připouštíme, že to může být průser, ale taky nemusí. Když bude, budu řešit.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 9. 2021 17:24

Abre píše:Zustan v klidu, Koza rozhodne nic neresi.
Akorat obligatne po nakupu prohlasi, ze by je mel o 1/3 levneji.

EDIT: a jeste zes koupil uplny sunt.




-- 16. 9. 2021 18:24 --

maincoonsback píše:Ale no tak... Zase to nedramatizuj. Na léto mám Scorpiony verde, zimní vyzkouším a uvidím.

Je to nová pneumatika, asi bys nechtěl abych psal něco v tom smyslu, že odsuzujes /hejtujes/ něco co asi nemůžeš ani znát. Nepředpokládám, že by v Continentalu byt pod levnější značkou dělali takový ausus. A vím že tyhle jsou přímo ze Zlína...

Připouštíme, že to může být průser, ale taky nemusí. Když bude, budu řešit.


Je otazkou proc to testovat na sobe kdyz jdou koupit takove u kterych je funkcnost zajistena predem. Kor kdyz jsi takovy horal ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 16. 9. 2021 17:36

No vždyť to píšu. Že z těch co jsou dostupné mi ten vzorek přišel pro zimu nejlepší. A nechtěl sem čisté směrový vzorek kvůli hluku.

A bohužel v tom rozměru co mám, bych pokud by to mělo být ověřené mohl mít jen Continental a možná Scorpiony /a ty už jsou na trhu dlouuuho/... Ale ty zase nebyly tam co měli disky... A já už se s tím srát nechtěl... A věřím že snad nová pneu /vývojové/ nebude průser.

A pokud bude, chytnu to a hodím do háje. I tak počítám s tím, že prezuju až napadne. Fakt to nedramatizujme.

Je to moje první zkušenost s něčím podobným. Zatím nejlevnější a svým způsobem nejhorší co sem kdy měl byly levný Falkeny a zrovna ty letos pozitivně překvapily. Ale zase ja s nemá v zimě mám spíš blbou zkušenost...

Ale ano.. prostě sem zkusil vybrat to nejobstojnejsi z Evropy za co nejrozumnější peníze a uvidím. Buďto to vyjde a nebo ne. Nezkusis nevíš. A popravdě si myslím, že jako nové to bude fungovat dobře. Horší to bude až to bude starší, ale to já to mít už asi nebudu.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 9. 2021 17:54

Falkeny sem mel kdysi letni v dobe astry gsi a prijemne pneu. Holt co kus to unikat. Vsak dobre jsi vybral. Lepsi jak celorocky
anonymni

Odeslat příspěvekod kurtoid 16. 9. 2021 18:14

Na ty nové Matadory jsem taky čučel. Známý chce Barum Polaris 5, které mi přijdou tragické už podle fotky (zase na druhou stranu to řadě lidem, které znám na autě funguje) a ty Matadory vychází na sadě snad ještě o litr levněji a vlastně stojí polovinu toho, co prémie, takže je to o tom, jestli dá za pneu 7 tisíc nebo 13-14, případně 10 za nějaký Kleber...

Vzorek mi přijde fajn, směs snad nezvržou, pokud je to navíc z Otrokovic, tak by to mohlo být fajn, na Rumuny bych asi kuráž neměl.

Tuto zimu taky odjedu na neprémiovém Hankooku. Po zkušenostech s dvojíma Bridgestonama a naprosto tragickýma Michelin Primacy 4 už nemám chuť připlácet si za něco, co vlastně ani nefunguje :-/
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tslany 16. 9. 2021 18:18

Matadory jsem myslim koupil na cuore, tak uvidím v týhle zimě, jak to bude, ale za tu cenu asi nevadí, kdybych ot měl vyhodit a koupit nový.
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků