Výběr auta co by zvládlo i trochu teren

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

co bude nejlepsi v terenu, ale zaroven bude pouzitelne obcas i mimo nej?
Konec hlasování: 25. 3. 2021 18:41
Pajero (Velke 5d), asi v nafte, benzin nesehnatelny 2 %  9%  [ 2 ]
Jeep GC (asi WK, mozna wk²), asi taky v nafte, benzin nesehnatelny 2 %  9%  [ 2 ]
Patrol (asi v nafte), ale vyber je nic moc, jsou uz spis jen megastare 0 %  0%  [ 0 ]
Grand Vitara 5 %  23%  [ 5 ]
xTrail urcite predchozi model, novy ee 2 %  9%  [ 2 ]
Land Rover Freelander (uf da se, ale beru to jako ustupovou eko variantu s nejistou budoucnosti) 0 %  0%  [ 0 ]
Land Rover Defender ... jako jo, laka, ale bojim se ze bych krvacel... 0 %  0%  [ 0 ]
Freemont.... no varianta, ktera by mne asi vytahla z vetsiny pruseru na horach, ale jistota to neni ani nahodou, vim, ale... 3 %  14%  [ 3 ]
neco jineho, vsechno jsou chujoviny (existuje Forester a dalsi, ale... vyber mizivy... a neni to taky uplne domterenu) 7 %  33%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 21

Odeslat příspěvekod Redlajn 10. 4. 2021 00:05

To je dobrý.
Během pár příspěvků se dozvídáme, že Jeep je boží úplně ve všem. I na brzdách fyzice navzdory.
Wolf je taky nejlepší úplně ve všem. Sice letí do zácpy o který ví 160 nalepenej na auto přes který nevidí, ignorující bezpečnej rozestup s vědomím, že to moc brzdit nebude. (Ale ono brzdilo, wolf v šoku, manželka v šoku; i já jsem v šoku, ne teda z výkonu auta) Ale přesto je debil ten vepředu. Co dojel kolonu a zařadil se do volnějšího pruhu.
Ale je dobrý, že tu máme tak schopný řidiče, co předvídaji a jezdí ve vozech s bezkonkurenčníma schopnostma. Jinak by byli všichni na maděru.
A byla by to chyba VW. Jak jinak. A dokonce z Plzně! To je věc, co mě dost překvapila. Nevěděl jsem, že má Wolf mindrák I z Plzně. Ten seznam už musí bejt jako zlatý stránky psaný brailem. Prostorově výraznej.

-- 10. 4. 2021 01:07 --

Snad ti exoti, co měli přijít, přišli a už je s pohádkama konec.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 10. 4. 2021 06:14

Jeee, přišel aspoň jeden...
:-)
Skoda že tak dlouhý, tohle nedám...
Sorry
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Redlajn 10. 4. 2021 06:57

V poho. Jen to potvrzuje co si dlouho myslím.
Že svoje příspěvky ani nečteš,protože to při tý dýlce nejde, jen se chvíli ukájíš nad klávesnicí a pak to pošleš.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zelvotron 10. 4. 2021 07:18

No dyk píše, že tam jezdí hodně psychopatů :D
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurtoid 10. 4. 2021 07:39

Jak už jsem psal před x měsíci do tohohle vlákna - k řízení takových aut patří velká dávka pokory.
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maincoonsback 10. 4. 2021 07:59

Tak tak...

Já byl jen překvapený, jak tak těžký auto zabrzdilo. Sem tady po všech těch moudrech jak to nezastaci a nebrzdi čekal hrůzu a dobrý.

A co mne zatím překvapuje jsou i ty čínský gumy. Čekal sem totální průser za všech režimu a ono to funguje i řekněme v krizi.

Jako i tak bych to nikomu nedoporučoval a sám bych to nekoupil, ale fakticky to už běžný řidič nemůže asi fakt rozpoznat. Už to není vyloženě průser.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod evlo 10. 4. 2021 09:15

Maicoons je lepič?
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurtoid 10. 4. 2021 09:50

Já si třeba každé auto (hlavně ty starší kousky) co se mi dostane do ruky na brzdách prošlápnu, člověk alespoň ví, na čem je a nemusí to pak zjišťovat v provozu :)
kurtoid
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod maincoonsback 10. 4. 2021 09:52

Jj. Ale já ty brzdy mám teď nový, tak sem těch 1000 km teď brzdil opatrně, abych je nespálil... Ale sedly si už evidentně dobře.

-- 10. 4. 2021 11:02 --

evlo píše:Maicoons je lepič?

Na tohle si přišel jak?
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Redlajn 10. 4. 2021 12:06

kurtoid píše:Já si třeba každé auto (hlavně ty starší kousky) co se mi dostane do ruky na brzdách prošlápnu, člověk alespoň ví, na čem je a nemusí to pak zjišťovat v provozu :)

Není lepší to poslat do kolony pomalu jdoucích aut a doufat? :D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 10. 4. 2021 22:38

Redlajn píše:To je dobrý.
Během pár příspěvků se dozvídáme, že Jeep je boží úplně ve všem. I na brzdách fyzice navzdory.
Wolf je taky nejlepší úplně ve všem. Sice letí do zácpy o který ví 160 nalepenej na auto přes který nevidí, ignorující bezpečnej rozestup s vědomím, že to moc brzdit nebude. (Ale ono brzdilo, wolf v šoku, manželka v šoku; i já jsem v šoku, ne teda z výkonu auta) Ale přesto je debil ten vepředu. Co dojel kolonu a zařadil se do volnějšího pruhu.
Ale je dobrý, že tu máme tak schopný řidiče, co předvídaji a jezdí ve vozech s bezkonkurenčníma schopnostma. Jinak by byli všichni na maděru.
A byla by to chyba VW. Jak jinak. A dokonce z Plzně! To je věc, co mě dost překvapila. Nevěděl jsem, že má Wolf mindrák I z Plzně. Ten seznam už musí bejt jako zlatý stránky psaný brailem. Prostorově výraznej.

-- 10. 4. 2021 01:07 --

Snad ti exoti, co měli přijít, přišli a už je s pohádkama konec.

:D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 4. 2021 11:34

Zlateho bludistaka mam uz ja, Pajj musi ti stacit strieborny.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 11. 4. 2021 12:13

Redlajn píše:
kurtoid píše:Já si třeba každé auto (hlavně ty starší kousky) co se mi dostane do ruky na brzdách prošlápnu, člověk alespoň ví, na čem je a nemusí to pak zjišťovat v provozu :)

Není lepší to poslat do kolony pomalu jdoucích aut a doufat? :D

Doporučuje 10 z 10 wolffu.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 12. 4. 2021 18:44

To říkám od začátku, tohle vlákno je super. :D
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod maincoonsback 12. 4. 2021 18:56

Tak to každopádně.

Na druhou stranu je tady spousta zajímavých věcí, takže to tady považuji za jedno ze zdejších nejplodnějších vláken.

A to že se tady zase někteří odkopali víc než by bylo nutné...
To už tady k tomu taky patří... a kdo by to nečekal, tak se tady v tom nevyzná...
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků