Náhrada Škody Felicie pro důchodce

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 1. 2021 21:41

Aha, tak to bude tím.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Redlajn 12. 1. 2021 22:42

Pech a jeho denní dávka mouder.
Redlajn
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod pech. 13. 1. 2021 00:13

MELLO píše:S těma opěradlama mi to teda nepřišlo, ale ty FRS sesle asi byly jiné..

Naprosto jiné.
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 1. 2021 00:34

V pořádku, já v klasické FI nikdy neseděl.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod marek741 13. 1. 2021 00:53

yndezit píše:https://auto.bazos.cz/inzerat/129309859/volkswagen-golf-iv-19-tdi-81kw-digi-klima.php

Pokus o vtip?

-- 13. 1. 2021 00:53 --

zelvotron píše:Bída bude skoro cokoliv, ono za 30 aby to bylo slušným stavu, novější a lepší jak ta felda bude chtít trochu dost hledání a myslim že v bazarech to budou zvlášť ludry v týhle kategorii.

Je pravda, že za ty prachy to je hodně loterie, úplný strop je kolem 50 tisíc.

-- 13. 1. 2021 00:55 --

zelvotron píše:206 má strašně kratičký sedáky, aspoň ta co sem s ní jel měla, proti tomu je fabka rollsroyce co se týká sedaček :D

Babča má asi 150 cm na výšku, takže bych v tom neviděl problém.
marek741
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Já první 13. 1. 2021 02:01

Rooooomstéééér!!
Co můžeš odložit na zítřek, nedělej dnes.
Já první
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MOJE JMÉNO 13. 1. 2021 08:13

Za mne za tyto peníze naprosto jednoznačně neshnilé PUNTO se základním benzinem motorem - a pak strašně dlouho nic! Pak bych ještě uvažoval o velmi levné Thalii (dlouhé) Cliu, ale u obou jsou drahé rozvody. Jinak já už jsem tuto cenovou kategorii opustil, protože jsem si spočítal po několika opakovaných zkušenostech, že je již na počátku třeba investovat alespoň 2x více a na konci zjistíte, že jste vlastně ušetřili.
MOJE JMÉNO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 1. 2021 09:43

Jooo to uz záleží na každém soudruhovi, jak si to zaridi a propocita.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod puk123 13. 1. 2021 09:48

150 cm, to bude chtít něco s dobrým výhledem. Z toho, co tu padlo, bych v tomto směru sázel na Pandu. Před 2 a něco roky jsem jich v IT viděl spoustu předešlé generace, zjevně byly ve větší oblibě než současné, nerezly, a to se s nimi majitelé viditelně nemazlili.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod pech. 13. 1. 2021 18:45

MOJE JMÉNO píše:Za mne za tyto peníze naprosto jednoznačně neshnilé PUNTO se základním benzinem motorem - a pak strašně dlouho nic! Pak bych ještě uvažoval o velmi levné Thalii (dlouhé) Cliu, ale u obou jsou drahé rozvody. Jinak já už jsem tuto cenovou kategorii opustil, protože jsem si spočítal po několika opakovaných zkušenostech, že je již na počátku třeba investovat alespoň 2x více a na konci zjistíte, že jste vlastně ušetřili.

U Thálie 1,4-K7 která je nejrozšířenější, jsou rozvody od solidního výrobce za dvojku i s pumpou...

Na Vw-1,4 jsou za trojku....

Na Punto osmiventila za 1500,-

To mi v celkových nákladech na provoz auta, přijde zcela zanedbatelné, když materiál na rozvody na Renaulta stojí o pětikilo víc a na škodovku o 1500... Když jinak je ta stará Renault 1,4 co do spolehlivosti poměrně vyhlášená tím, že je schopna běžně najezdit půlmego... Těžko najít lepší motor, co celkem jede, zbytečně nežere a navíc se nesere v laciném autě. U Vw je to 50/50 - některé šestnáctiventily se po dvou kilech odeberou do pekel, jiné najezdí dvojnásobek.... Vaculík rozebíral proč a na vině jsou průběžně se vyskytující vadné série pístů, kdy nedosahovaly kvality těch, co se montovaly do soudobých OHV motorů, takže se rychleji opotřebovávaly a byly blbě zvolené vzájemné vůle mezi válcem a pístem. Postupem času se to zlepšovalo, takže čím pozdější VW-16V, tím líp, ale úplně neprůstřelný není žádný.....
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 13. 1. 2021 18:47

LukasKoudak píše::D :D

-- 9. 1. 2021 18:55 --

Měl bych tu dvoulitrového focuse. Pokud se babička chtěla trošku projet :-)

Babca jezdi vlakem dost probuh :oboze
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 1. 2021 08:52

ale důchodci jezděj zadarmiko, nemusela by si platit inkartu, jak ostatní majitelé forda :D
renaultí 1.8 M5P EDC
fiatí 1.4 350A1000 dualogic
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 1. 2021 10:10

A to je zase pravda! :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 15. 1. 2021 12:51

:D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod pech. 15. 1. 2021 19:46

Ono to je jednoduché... V kategorii do 30000 je třeba koukat na to, aby se pro to nejelo přes půl republiky a to že to bude mít platnou STK, bude to pojízdné a nebude to tragicky shnilé, ale jen mírně okyslé a bude to mít slušné pneumatiky mnohem cennější vlastnosti, než co je to vlastně za wergl...
pech.
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka