Rav 4 2.0 benzin vs s max 1.5 ecoboost

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 6. 7. 2020 19:56

ano to ja uznavam, ale nemyslim si, ze v 5008 bude situace jina, nemuze byt jina, kdyz je sirka stejnych 1500 bude to jako u tebe.
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 7. 2020 20:03

V nové jo. V té wolffové jsou tři samostatné sedačky myslím.
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod goes 6. 7. 2020 20:07

Jasne ale mam za to ze borec vybira dnesni model. Navic 3 sedacky ma ale kazdou mensi. Ty mas dve a pul. On tri sedmdesatipeocwntbi
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Arnie J 6. 7. 2020 20:16

šak jo
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Hustoles 7. 7. 2020 12:54

garážmistr píše:A tak to jo. Navíc je to ještě moc pěkný.

:D
Hustoles
Chameleon Garáže

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 7. 2020 19:45

I nova 5008 má vzadu tři samostatné relativně důstojné /pro děti a sedačku s isofixem bezproblemu použitelné/ sedačky jako Smax. Je to o chloupek menší alternativa.
Do Ravky se tři sedačky na Isofix tak pohodlné nevlezou, stejně tak jako do CRV, což sem.mel sám možnost vyzkoušet.

Může s tím nesouhlasit, může si udělat další lzi argumenty, ale prostě to tak je a.nic s tím nenadela.
https://auto.tn.nova.cz/clanek/novinky/ ... oblem.html

5008 má jako jedno z mála skoro SUV stejně dobře hodnoceni na tři sedačky vzadu jako Smax. Rav je hodnocené hůř, jako tesne....

-- 7. 7. 2020 19:48 --

garážmistr píše:MI, tohle?

Obrázek

Ano tohle.

Je to SUV a jako takové to má dnes pro 90% zákazníků větší MI. Jinak by Smax nekončil v propadlišti dějin a podobně zrudicky neměly další a další pokračovatele... Ale to není můj problém, je to jen konstatování faktu.
A s ohledem na to, že autor tématu tu Toyotu zahrnul do vyberu, tak s jejím poněkud neforemne futuristickým tvarem mít asi problém nebude.

To že se.mi líbí Smax víc s tím asi nic nenadělá, ale ta Toyota taky v reálu nevypadá nejhůř.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 7. 7. 2020 20:01

Je to o dve tridy mens auto ukze jako kodiak. Tr sedackytam mozna jsou aejsou vsechny uzke. Misto dvou klasickyh a jedne uzke v kodiaku tam jsou tri uzsi. Sirku t ma nejmensi a tu prste nenazenes zadnymi recmi
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod maincoonsback 7. 7. 2020 22:38

Je to o dve tridy mensi auto takze jako kodiak. Ty sedacky tam mozna jsou ale jsou vsechny uzke. Misto dvou klasickych a jedne uzke v kodiaku tam jsou tri uzsi. Sirku to ma nejmensi a tu proste nenazenes zadnymi recmi.

Já na to napsal:
Bez komentáře.

A teď to zase smaž...
maincoonsback
Veterán

Předchozí stránka