Krize a její vliv na ceny nových aut

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod addiction 26. 7. 2020 18:35

:hm
Not great, not terrible... but not great
addiction
Kavárník a lepšočlověk
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 26. 7. 2020 18:45

:D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 5. 8. 2020 06:58

Jen takový ftípek reklamního blábolu:
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/aaa-auto-topolova-rozhovor-prodej-vuz-ojetina-bazar.A200804_162712_ekonomika_mato

Jinak dle mě teprve pořádná jízda přijde - zatím si byznys myslí, že chybející prodeje nadhoní zvýšením ceny - asi jako chorvatstí hostinsti zvysenim cen v hospodach u more - ale pak pochopí, že tenhle pseudo vir někdo vypustil hlavně proto, aby odstartoval "kurevskou" recesi, která bude patrně mnohem hlubší, než v tricatych letech.

Osobně jsem koupil loni Leona s cilem si ho nechat tak 7-10 let - nyni to vidim, ze dokud bude jazkz takz servisovatelny, bude doma. A myslim ze takto zacnou uvazovat i firmy. Zacina se setrit....
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 8. 2020 07:55

Jako že si ho necháš dýl než těch 7-10 let?
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 8. 2020 07:59

davpro píše:Jen takový ftípek reklamního blábolu:
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/aaa-auto-topolova-rozhovor-prodej-vuz-ojetina-bazar.A200804_162712_ekonomika_mato

Jinak dle mě teprve pořádná jízda přijde - zatím si byznys myslí, že chybející prodeje nadhoní zvýšením ceny - asi jako chorvatstí hostinsti zvysenim cen v hospodach u more - ale pak pochopí, že tenhle pseudo vir někdo vypustil hlavně proto, aby odstartoval "kurevskou" recesi, která bude patrně mnohem hlubší, než v tricatych letech.

Osobně jsem koupil loni Leona s cilem si ho nechat tak 7-10 let - nyni to vidim, ze dokud bude jazkz takz servisovatelny, bude doma. A myslim ze takto zacnou uvazovat i firmy. Zacina se setrit....


jarda klub... clen cislo 2
anonymni

Odeslat příspěvekod davpro 5. 8. 2020 08:07

asi jo...
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 8. 2020 08:16

já jen že krize z roku 2008 byla zcela zažehnána už v roce 2015 ... a to narozdíl od té aktuální měla reálné základy ... takže plánovat si seata na 15 let asi není nutné
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 5. 8. 2020 08:22

Tohle bude nesrovnatelne vetsi pecka, az dojdou penize na rozhazovani a oddalovani krize...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 8. 2020 08:23

trocha státního dluhu ještě nikoho nezabila :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 8. 2020 08:24

Arnie J píše:já jen že krize z roku 2008 byla zcela zažehnána už v roce 2015 ... a to narozdíl od té aktuální měla reálné základy ... takže plánovat si seata na 15 let asi není nutné


Tady se to zhoupne na sezonu a jen proto ze se na dva mesice zvarely ekonomiky. To se uz v takive mire nestane takze za rok se to dozene
anonymni

Odeslat příspěvekod MV_cz 5. 8. 2020 08:26

Arnie J píše:trocha státního dluhu ještě nikoho nezabila :D

prachy se už dneska ani nemusí tisknout :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrs77 5. 8. 2020 08:34

Tak jako včera jsem mluvil s jedním prodejcem, hlavně koncern, a ano, duben květen byl spatnej, teď je to špatné taky, ale z toho důvodu, že automobilky nestíhají vyrábět a nemají co prodávat, takže se slevami bych nepočítal
Petrs77
Štamgast

Odeslat příspěvekod davpro 5. 8. 2020 10:01

Počet volných míst mimo Prahu rapidně klesl, kolega shání práci už tři měsíce v IT a dost firem váhá, ruší VŘ, vyčkávají, co bude, myslím, že je to jen pozlátko tento klid před bouří...ale nechci malovat čertíka na stodolu...
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 5. 8. 2020 10:04

Uprimne urcita forma krize je dobra a na miste, protoze lidi uz nevedli co by... rozezranost posledni dobou byla neskutecna, takze to, ze si opet uvoedomime, ze muze byt i hure neni vubec spatne.

Takze mozna se situace jen trochu procisti na rok a pak se jde zpet. Soucasna krize neni krizi proto, ze by prisla klasicka ekonomicka krize jako v minulosti, ale proto, ze se proste musela zastavit ekonomika a to ma nasledky, ale jen kratkodobe.
anonymni

Odeslat příspěvekod Arnie J 5. 8. 2020 10:12

Súhlas v obou bodech
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků