Transporter 6.1 4motion

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod goes 26. 5. 2020 20:46

Kouakm ze ti do vkaken nikdo nechodi tak ses oremistil
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 26. 5. 2020 20:49

Na ježdění po silnici, je uzávěrka jen příjemný přepych. Já jezdil po dost velkých sračkách po polích, stavbách apod. a nikdy jsem nezapadl, 4-motion bohatě vystačil.
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 26. 5. 2020 20:50

Ja sleduju vsechno, je tu dnes trosku nuda, no.
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Iceman_21 26. 5. 2020 21:09

Někdy nerozumím řeči Vašeho kmene :D
Iceman_21
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vana666 26. 5. 2020 22:24

Iceman_21 píše:vana: kdyz uz tu jsi jak jsi prosím spokojen? díky

Mám devítimístnou prodlouženou verzi, která měla automaticky zesílené pérování. Takže podvozek je docela tvrdý. Ale jinak spokojený, vše funguje, ještě jsem nebyl ani jednou v servise (mám to od srpna 2018)
Motor je tichý a ta 110 kW verze je fajn pružná, slušně a plynule zatahuje prakticky od volnoběhu. Kvalty jsou roztahané, jednička superkrátká, šestka (manuál) je natažená. Motor má lehce zpoždění za plynem, je potřeba si na řazení trochu zvyknout a přidávat dřív. Haldex jsem za obě dvě zimy prakticky nevyzkoušel, ale tam asi bude vše ok.
Tragédie jsou světla, mám ty nejobyčejnější s H4 a to je fakt už nedůstojné. Naštěstí vidím v noci dobře ale světla jsou fakt bída, doufám že je tam už vůbec nedávají
Ale celkově spokojenost, za těch 700 tis. bez DPH co to stálo určitě
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod Arnie J 26. 5. 2020 22:58

Když to tak čtu, tak se divím, co dělá konkurence, že v podstatě žádná rozumná konkurence není :D
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod brasci 26. 5. 2020 23:04

V 4 motion
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod glider 26. 5. 2020 23:05

Arnie J píše:Když to tak čtu, tak se divím, co dělá konkurence, že v podstatě žádná rozumná konkurence není :D

No tie kombinacie co moze mat Tcko v Pezote nedaju :D
A Vcko je cenovo zjavne inde.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod tslany 26. 5. 2020 23:47

A japonci tady na to serou.
tslany
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Iceman_21 27. 5. 2020 05:16

vana: jak jsi je ukecal na takovou slevu? Ja to mam na ICO a dostal jsem slevu cca 240tis, neni to skladovka, je to nakonfigurovane podle me, cenu mam cca 930tis bez DPH a to tam nemam kdovijakou vybavu, proste ty ctyrkolky maji strasne drahy, rad uvitam jak se dostat na lepsi cenu :D oni maji podminky a podle zivnosti se odvíjí cena.... děkuju
Expert na granule 8-D na vaření :D a kosmetiku psí i lidskou :mrgreen:
Iceman_21
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vana666 27. 5. 2020 09:25

Já slevu neukecával, v půlce roku 2018 nebylo kvůli přechodu na nové emisní normy k dispozici nic jiného než skladovky. Nové modely v té době objednat nešly tak jsem holt vybíral jen z hotových skladovek. Kromě origo tažného jsem na tom autě nemohl nic sám dokonfigurovat, ale zase tam byla sleva cca 308 tis. (s DPH) a to mě samozřejmě přesvědčilo. Další slevu mi už myslím nedali, ale zdarma mi přidali ještě pár drobností jako lékárničku trojúhleník apod.
Celkově to vyšlo tuším cca 702 tis. bez DPH - long devítimístný osobní, 110 kW manuál 4Motion, poloautomat klima a topení vpředu i vzadu, nějaká větší nádrž, s rádiem BT USB, vyhřívaný sitz řidiče a pár dalších cingrlátek jako tažné, obyč.tempomat + záruka 4 roky/200 tis.km
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod Moik 27. 5. 2020 10:42

Uzávěrku zadního diferenciálu si myslím nevyužiješ, 4x4 s tímhle autem jo. I když je to už skoro 10 let, co jsem ho měl, nevyjelo ani po mokré trávě. Nepředpokládám, že se to od dob T5 změnilo.
Moik
Nováček

Předchozí stránka