První auto v rodině, úplný technický neznalec do 150 000

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod XB_1 29. 5. 2020 12:32

Lukas063 píše:to nebyly no :D staré poctivé RTO :tleskani

To si pis. Dneska vetsina mudrcu preferuje automaty, ale razeni bez synchronu, to byla prace:-) a takove RO navic bez posilovace, to byla teprv drina :-)
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod tombas 29. 5. 2020 12:56

Těžká dřina by se měla provozovat jen tam, kde to dává smysl. Pokud to technologie umožňují, není důvod se dřít i tam, kde automatika pomůže.
Jiná věc je, pokud v tom má někdo zálibu. Dříve technologie nebyly, nebo byly moc drahé a i když se na to s láskou vzpomíná, dneska už by to nikdo nechtěl dělat.

Strejda řídíl ten autobus ROT a jako děcka jsme s ním často jezdili jen tak pro zábavu. Pamatuji si ty hodiny na palubní desce
Obrázek
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 29. 5. 2020 13:07

XB_1 píše:
Lukas063 píše:to nebyly no :D staré poctivé RTO :tleskani

To si pis. Dneska vetsina mudrcu preferuje automaty, ale razeni bez synchronu, to byla prace:-) a takove RO navic bez posilovace, to byla teprv drina :-)

presne.a nebo takovy startovani na kliku! dneska uz ty liny neumetelove jen otocej klickem nebo zmacknou tlacitko.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod tombas 29. 5. 2020 13:34

:D líný neumětelové
tombas
Inventář

Odeslat příspěvekod REYGNUM 29. 5. 2020 15:27

To je RTO ne ROT :pozor
REYGNUM
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod XB_1 29. 5. 2020 16:51

Jasne, ze je to zaliba. Ja nerikam, ze na téhle technologicke úrovni se ma vyrabet dnes. Kazdopadne je to velky ridicsky zazitek ridit cokoliv z te doby a respektuji, ze to někdo neuznava. Spousta dnesnich mladejch ani nechápe, co a proc je meziplyn. Kdyz mi v praci daj na cestu oktu/superb s dsg, pro me je to velka nuda.
XB_1
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 5. 2020 17:40

ty hodiny...těžký retro :-)
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod T.E.CH 29. 5. 2020 18:14

Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázali.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 29. 5. 2020 20:17

vypadá to , techu, že jsi o 100 litrů výš, 250 je o kousek vedle :D , dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod T.E.CH 30. 5. 2020 11:32

A jo.......heh, ať si připlatí, pokud je "technicky" neznalej, vlastně ušetří. :-D

Kuwa proč jsem to popletl. :hm

-- 30. 5. 2020 11:33 --

Caporegimo píše:Já právě nevím no, rozpočet klidně 150 000-250 000 kč, ale s tím, že bych chtěl aby to auto nějaký čas vydrželo. Ne jak mě všichni odrazují, že ten škrcený motor dostává zabrat a za pár let je hotovo. Chápu, že to je asi přehnané, ale opravdu jsem technický laik, tudíž opravdu nevím.

Takže už vím. :D
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázali.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod metyn 30. 5. 2020 19:20

Hezkypěkně jsi z toho po gousovsku vybruslil :-) =, dědek
metyn
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 30. 5. 2020 20:38

Tu ix20 v 1.4 nebrat, neuvěřitelná zdechlina...
Kdyz jsem asi 3 roky nazpět nasim sháněl ix20, šel jsem po 1.6, moc s nějakou aspon trosku solidní výbavou jich nebylo, pak dal borec z Brna co dela v Hyundai na bazos inzerat na ix20 od svagra a druhej den odpoledne ji měli nasi doma...rychla akce, auto pro jejich potřeby víc než dostatečný...
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod glider 31. 5. 2020 10:21

No no trocha prehanas.
Ta 1,4 ide vramci moznosti ok a spotreba je nizsia ako 1,6. A na tom aute rychlo ani nechces ist.
Plus viac kusov sa predalo.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod MV_cz 31. 5. 2020 15:13

Tak je to relativně krabice, čili horší něž i30 s tím samým motorem bude.
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod garážmistr 31. 5. 2020 17:12

Záleží na použití. Jestli to bude jezdit z Chodova do Dejvic nebo na Královo Pole.
rwd
garážmistr
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka